Bawił się na trampolinie. Leży na OIOM

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 18 do ostrowskiego szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego 2-letni chłopiec. Trafił na oddział intensywnej opieki medycznej dla dzieci.

Okazało się, że dziecko bawiło się na trampolinie i doznało urazu głowy. Obecnie ma obrzęk mózgu i trafił na dziecięcy OIOM. Dziecko zostało przetransportowane z rejonu Błaszek.

Ku przestrodze

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ch*j wam w dupe
1 rok temu

Ludzie którzy piszą że dziecko było podobno bez opieki skąd wy ku*wa możecie to wiedzieć byliście przy tym ku*wa? lepiej pomysclie 2 razy zanik coś napiszecie jesteście takimi bez mózgami że to ch*j lepiej pomyślcie co czują rodzice tego dziecka jak to czytają

Damian
1 rok temu

Szósty sezon zaczynam jak na działce mam basen i w życiu bym nie postawił trampoliny na której dzieci krzywią sobie kręgosłup a ich rodzice chyba nie do końca o tym wiedzą,z basenu jednak większą frajdę mają oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem przed utonięciem,w zależności też od wieku dziecka.

BenQ
odpowiada  Damian
1 rok temu

Szósty sezon mam trampolinę z odpowiednim zabezpieczeniem i żadnemu dziecku nic nigdy się nie stało. To zależy czy trampolina miała siatkę i jak była zabezpieczona w basenie też mogą zdarzyć się tragedie więc nie widzę sensu porównywania .

Oświecony
1 rok temu

To pewnie przez szczepionki

....
odpowiada  Oświecony
1 rok temu

lecz się…..

Limaeeelll
1 rok temu

TRAMPOLINA JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA …

Rerrr
1 rok temu

Często na trampolinie bawi się kilkoro dzieci w różnym wieku. Być może ktoś starszy szalał i 2 latek ucierpiał… nie ma co gdybać. Dużo zdrówka dla Maluszka

Rerrr
1 rok temu

Mam dwoje dzieci w wieku 6 i 4 lat. Od roku jest trampolina. Bawią się zawsze pod nadzorem dorosłego. Gdy się rozbrykuja, są upominani ewentualnie zabawa się kończy.

.xyz
1 rok temu

Hieny z Was! Byle żeby komentować. Być może to był tylko nieszczęśliwy wypadek. Ciekawa jestem ilu z komentujących tutaj Was ma dzieci i ilu z Was tak strasznie czuwa nad bezpieczeństwem pociech, że nigdy w życiu nie musiało mieć dezynfekowanej rany i naklejonego plasterka..?? Ale…tak….tak..wy jesteście idealni!!!! Reszta rodziców to bezmózgi.

Mama
odpowiada  .xyz
1 rok temu

Co Ty piep…sz o zdezynfekowanej ranie czy naklejonym plasterku? Tu dziecko jest w ciężkim stanie przez brak wyobraźni dorosłych. Zalecam wizytę u ortopedy w celu zasięgnięcia opinii o trampolinach dla dzieci. Nie będziesz pisał/a takich bredni. To samo dotyczy hulajnóg elektrycznych i podstawek zamiast fotelików. Wystarczy zainteresować się tematem bezpieczeństwa dzieci i nie robić z siebie idioty.

Alan
odpowiada  .xyz
1 rok temu

Prawda

Kjks
1 rok temu

2 latek na trampolinie ? Gratuluje fantazji . Oby wszystko bylo dobrze

oo
1 rok temu

Serio dwu letnie dziecko w dzisiejszych czasach samo bawi się na trampolinie ?No to jednak trzeba podziękować pisiorom ,że mamy tak zajebistego ministra edukacji ,że dwulatkowie napi..rdadają salta na trampolinie ,przy trzeciej kadencji zaczną pisać doktoraty.

ALA
odpowiada  oo
1 rok temu

A co do zabawy na trampolinie ma PiS trochę nie rozumiem

Marek
odpowiada  ALA
1 rok temu

Chyba to że kupili za 500 plus.

Mieszkaniec Ostrów
odpowiada  ALA
1 rok temu

Bo PiS rządzi 8 lat ale wina jest Tuska.

dora
odpowiada  oo
1 rok temu

a co mają pisiory do trampoliny , to matka dziecko tam zostawiła nie pis ,z kad pis mógł wiedzieć że matka akurat tam zostawi dziecko.co ma pis do trampoliny.

Ktoś
odpowiada  oo
1 rok temu

Skąd wiesz ze dziecko było same bez opieki?

Tolo
odpowiada  oo
1 rok temu

Co ma piernik do wiatraka .PiS ma pilnować dzieci żeby nie skakali na trampolinie .

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Tolo
Magda
odpowiada  oo
1 rok temu

No ..szkoda że PiS w takim razie nie rządził kiedy ty miałaś 2 lata….🤦

Ja
odpowiada  oo
1 rok temu

Jakiś ty mądry jest tylko pozazdrościć wyobraźni

Milka
odpowiada  oo
1 rok temu

Znowu ruszony PIS….Komentarz nie na natemat. Co ma PIS wspólnego z tym wypadkiem na trampolinie🤯🙈🙈🙈

Dziad
1 rok temu

Kto dopuszcza do sprzedaży te przeklęte trampoliny? Ten przypadek jest szczególnie tragiczny. O „zwykłych” złamaniach, stłuczeniach i zwichnięciach nikt nie pisze, a w skali kraju są ich tysiące!

Xd
odpowiada  Dziad
1 rok temu

Bezpieczniej dać telefon i niech całe dnie gra , wtedy uszkodzi sobie tylko psychikę.

Mama
odpowiada  Xd
1 rok temu

A może najbezpieczniej jest po prostu zająć się własnymi dziećmi i nie wykorzystywać ani trampolin ani telefonów ani innych chorych urządzeń. Wszystkie takie gotowce są szkodliwe dla dzieci i robią z nich kaleki życiowe. Zero kreatywności i logicznego myślenia u młodego pokolenia.

25
0
Napisz co o tym sądziszx