2 osoby nie żyją. Dzieci ranne (NOWE ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

W sobotę doszło do bardzo poważnego w skutkach wypadku drogowego w sąsiednim powiecie. Pomiędzy Oleśnicą a Smardzowem zginęły dwie osoby, a dwoje dzieci zostało rannych.

Około godziny 13 na drodze pomiędzy Smardzowem a Oleśnicą doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem osobówki i busa. Dwie osoby jadące volkswagenem – 41-letni kierowca i 39-letnia kobieta – zginęli na miejscu. Są to mieszkańcy powiatu oleśnickiego. W środku znajdowała się dwójka spokrewnionych z nimi ok. 8-letnich dzieci. Oboje w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala, a jedno z nich poleciało do placówki śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Troje pasażerów z pojazdu osobowego zostało rannych, w tym dwoje dzieci w wieku ośmiu lat. W pojeździe ciężarowym znajdowały się dwie osoby, które również zostały poszkodowane.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca volkswagena z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z busem mercedesa. Na miejscu jest już biegły z zakresu wypadków drogowych i prokurator – relacjonuje portalowi mojaolesnica.pl st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca busa
1 rok temu

Jskies 500 metrów wcześniej w kierunku Smardzowa też małżeństwo dziadków parę lat temu poszło na czołówkę oboje zginęli może ludziom się myli że są na drodze jednokierunkowe albo cztero pasmowej

Kucyk
1 rok temu

Ciężarowy Mercedes chyba przeznaczony jest do przewozu koni? Ciekawe czy było tam z tyłu zwierzę?

Kola z Tarnopola
1 rok temu

Nu, a wy Poljaki tylko nie haraszo gawaricie o ukraińcach, że my piju i jeździmy w maszynu a tu proszę to akurat nje Saszku ani Dima, tolko Poljak

Pietja z Syberii
odpowiada  Kola z Tarnopola
1 rok temu

Polak ale trzeźwy a to zmienia wszystko !!!

Michael
odpowiada  Kola z Tarnopola
1 rok temu

Was to w maszynu spakować i na wojnę odesłać

Sciro
1 rok temu

Chyba kierowca VW nie zauważył, że za zjazdem na Oleśnicę to dopiero dojazd do S8, ale wciąż zwykła droga dwukierunkowa a nie dwupasmowa. Może zmęczenie, chwila nieuwagi i doszło do tragedii.

Koliber
1 rok temu

Odstawcie telefony podczas jazdy! Zwłaszcza kobiety!

Ariel
1 rok temu

Ten odcinek jest specyficzny. Nie wiem jak to Nazwać ale dziwnie jest ta droga

Albert
odpowiada  Ariel
1 rok temu

Żebyś wiedział, często jeżdżę tamtędy i nie rozumiem dlaczego ale widziałem często sytuację kiedy auto zjezdzalo na przeciwny pas.. I tak jak właśnie mówisz, jakoś nie swojo można poczuć się na tym odcinku

gość w
odpowiada  Albert
1 rok temu

bioprądy lub żyła wodna

Archiwum X
odpowiada  Albert
1 rok temu

Tam żyła wodna ściąga. Raz tam jechałem to kierownicę mi z rąk wyrwało. Takie nadprzyrodzone rzeczy się tam dzieją. Nie radzę tam tędy jeździć, lepiej na około.

Zesrus
odpowiada  Archiwum X
1 rok temu

Bo jeździcie jak pixdy

12
0
Napisz co o tym sądziszx