Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

Udostępnij
Tweet

W ostatnich dniach miłośnicy jednośladów, za sprawą dobrej pogody, częściej wyjeżdżają na drogi. Zdarza się, że popełniają błędy, które kończą się wypadkiem.

We wtorek na Placu 23 stycznia motocyklistka wjechała w zaparkowany samochód marki audi. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i karetkę pogotowia ratunkowego. Okazało się, że mieszkanka powiatu ostrowskiego jest trzeźwa i nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

W środę obywatel Ukrainy jechał motocyklem ulicą Kaliską. Tam postanowił wyprzedzić fiata, który w międzyczasie skręcał w lewo. Motocykl uderzył w lewy bok auta. Obywatel Ukrainy doznał m. in. urazu kręgosłupa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Utwory Wodeckiego w ostrowskiej Arenie
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
4 miesięcy temu

…I jaka grupa wiekowa jest największym zagrożeniem w ruchu drogowym ? Może wreszcie ten mądrala : £:*”&€6÷_×85¥_*’ ”odpowie !

rowerzysta
4 miesięcy temu

wiecej baranow w autach jest jak na motorach

NNN
4 miesięcy temu

Policja niech sobie w tym furgonie sygnały błyskowe naprawi bo z tyłu im nie świecą a nowa fura niby mknęli ostatnio przez miasto to tylko z przodu im migały a z tyłu nie i światła stop z tyłu brak a zwykłych ludzi karaja mandatami za brak żarówki postojowej a sami mają usterki w autach

cala prawda
4 miesięcy temu

no i git – sami sie eliminuja

Beatka daj chłopakowi od Seicento... kasę chociaż
odpowiada  cala prawda
4 miesięcy temu

Tak jak napisałeś, no i git!

Tom
4 miesięcy temu

Nie wiem co robi drogówka ale wystarczy obserwować okolice Piasków od Limanowskiego co tam się wyprawia na motocyklach i w autach też. Gonitwy na parkingu i pełen gaz aż do zakrętu przy Borowiance.

:)
odpowiada  Tom
4 miesięcy temu

Tom – konfident

Ślepy
odpowiada  Tom
4 miesięcy temu

Piexxxlą to , wolą w krzakach stać w przybyslawicach albo między autami na Radłowskiej schowani

Jurek
odpowiada  Tom
4 miesięcy temu

A także ulice Kordeckiego, Bema , Chłapowskiego, hałas ogromny, codziennie, same pierdziawki, kiedyś to nie wolno było takimi pierdziawkami jeździć po ulicach, a dzisiaj… ..

...
odpowiada  Jurek
4 miesięcy temu

Do tego tacy mocno opaleni w sportowych furach a na angielskich socjalach.

DonAntało
odpowiada  Tom
4 miesięcy temu

Domniemam, że Ty obserwujesz, wystarczy obserwować, więc temat rozumiem za zamknięty. Dziękuje w imieniu okolicznej społeczności.

ostrow
4 miesięcy temu

próbowała „na jednym” ?

12
0
Napisz co o tym sądziszx