Dziupla samochodowa w powiecie ostrowskim

Udostępnij
Tweet

W piątek 27 maja 2023 roku krotoszyńscy kryminalni zlikwidowali „dziuplę samochodową”, która znajdowała się na terenie powiatu ostrowskiego. Na terenie jednej z posesji policjanci ujawnili skradziony na naszym terenie pojazd marki BMW oraz inny pojazd w wyciętym numerem VIN. Do sprawy zatrzymano 4 osoby dwie z nich usłyszały zarzuty. Kobiecie i mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Do kradzieży pojazdu marki BMW doszło w nocy z 26 maja br. w miejscowości Kobylin. W miniony piątek od wczesnych godzin rannych krotoszyńscy kryminalni obserwowali jedną z posesji w powiecie ostrowskim, ponieważ jak podejrzewali na niej mógł być ukryty pojazd. Jak się okazało, policyjne doświadczenie ich nie zwiodło.

Późnym popołudniem zaciekawiły ich odgłosy dochodzące z posesji, przypominały one odgłosy demontowania samochodu, dlatego postanowili natychmiast dostać się do pomieszczeń znajdujących się na posesji. Nareszcie po wielu godzinach nastąpił przełom w sprawie . Wewnątrz posesji zastali dwóch mężczyzn, którzy demontowali pojazd marki BMW (skradziony w Kobylinie). Ponadto ujawnili pojazd marki Fiat. Po jego sprawdzeniu okazało się, że posiadał on wycięte numery VIN. Pojazdy odzyskano i zabezpieczono.

Do sprawy zatrzymano 4 osoby po przesłuchaniu dwie z nich zostały zwolnione natomiast zarzuty usłyszała pozostała dwójka tj.: kobieta lat 35 mieszkanka powiatu ostrowskiego oraz mężczyzna lat 36 również mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do zatrzymanej kobiety policjanci ujawnili woreczek z 49 szt. tabletek ecstasy, natomiast podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do mężczyzny ujawnili woreczek z substancja białego proszku około 10g.

Prokurator wobec podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Kobiecie oraz Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alwaroooo
3 miesięcy temu

Jxxać tego frajera rozxxbal się na wszystkich dobre chłopaki siedzą a ta kxxwa pała ma dozór

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by Alwaroooo
Gomez
odpowiada  Alwaroooo
3 miesięcy temu

Czy to takie dobre chłopaki to ja nie wiem 😉

Oliwia
3 miesięcy temu

A mafia samochodowa z kars koło goluchowa nie do ruszenia. Może maja powiązania wspólne z ta sprawa. Warto im się głębiej przyjrzeć sprawdzić legalność czesci

zzz
4 miesięcy temu

Gdzie jest market dino tam jest ok gdzie nie ma marketu dino tam jest brudno

Olek
4 miesięcy temu

Co za bzdury jak ma zarejestrowaną działalność gospodarczą to nie wiem czy można sobie tak kraść części albo auta , Bo jest wszystko rejestrowane jak sie ma działalność gospodarczą i to jest rejestrowane w głównej siedzibie policji . Nie w tym Ostrowie

,...
4 miesięcy temu

A ostrowskie gwiazdy z 4 pietra rzadzonego przez synka bosego jak zwykle nic nie wiedza , jakie to dziwne ,buhahahah

Sąsiad
4 miesięcy temu

A może sprzedał ich Pan że stacji diagnostyczne z Traugutta który został zatrzymany w weekend we Francji z dymionymi częściami i autem dymionymi. A mało tego to pan k. M zatrzymany we Francji to przyjaciel Pana komendanta policji w ostrowie i ciekawe jak jego ludzie pojechali na przeszukanie do Marcina przecież Pan kom. Musiał tam swoich ludzi skierować na przeszukanie może warto by było zapytać co NATO komenda z Poznania

Xyz
odpowiada  Sąsiad
4 miesięcy temu

Ej sąsiad ty się zajmij swoją xd

zzz
odpowiada  Sąsiad
4 miesięcy temu

już by mi sie chciało pracować w takiej policji Putinowskiej

Miki
4 miesięcy temu

Trzeba mieć oczy do około głowy niestety . Kradną nie tylko rzeczy materialne !!!!

Trzeba uważać na komunikatywnych ludzi od takich ludzi uciekać !!!!!!!

Kolegapofachu
4 miesięcy temu

Kto kradnie e90 przecież całe kosztuje 10tys zł. Dostaną minimum 2-3lata za takie coś nie ma zawiasów. Jest wyrok na twardo. Zanim sprawa ruszy się zakończy zanim się odroczycie to gdzieś za 3lata dopiero do puchy na 2026rok. Przeciągajcie sprawę jak najdłużej wtedy sąd ochłonie idźcie do normalnej pracy zacznijcie chodzic do psychiatry zmieńcie swoje życie musicie pokazać ze jesteście innymi ludźmi niż byliście. Jak adwokat to tylko K.Necel z ostrowa jest wstanie przy wyroku do 1.5roku ogarnąć bransoletkę robi robotę.

Xyz
odpowiada  Kolegapofachu
4 miesięcy temu

Tylko nie wiesz że ten pan już czekał na rozprawę z tej branży

40
0
Napisz co o tym sądziszx