Prezydent Komorowski rozpoczął od wpadki

Udostępnij
Tweet

W obiekcie Forum Synagoga rozpoczęła się kolejna senacka debata z cyklu „Kultura debaty publicznej kluczem do społeczeństwa obywatelskiego. Senat blisko obywatela”. W debacie biorą udział: Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki, senator Ewa Matecka, prezydent RP w latach 2010-2015 Bronisław Komorowski, prof. Andrzej Friszke i red. Adam Michnik. Debatę prowadzi red. Magdalena Czyż.

Były Prezydent RP Bronisław Komorowski rozpoczął swoje wystąpienie od wpadki słownej, z których słynął podczas piastowania tak ważnego urzędu w Polsce. Powitał zgromadzonych w „OstrowiU Wielkopolskim”. Wśród zgromadzonych około 120 osób znaleźli się zwolennicy z koszulkami, które również zawierają błąd w nazwie grupy: „Ostrowski spRacer protestacyjny”.

Zaproszeni goście oceniali poziom debaty w Polsce.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Aktorka Katarzyna Figura odwiedziła Ostrów
Subskrybuj
Powiadom o

150 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
4 miesięcy temu

Nigdy więcej po 😓.

K.S.
4 miesięcy temu

Jak można takich ludzi zapraszać do Ostrowa . Przecież to obciach do kwadratu !!!!

Hipis
4 miesięcy temu

Głowy spuszczone, wzrok w podloge. Gonic to lewactwo aż do Chin!!

Bul
4 miesięcy temu

ELO OSTROWIU!!! CZY MNIE SŁYSZYCIE??? TERAZ WSZYSCY ŁAPY W GÓRĘ I NA KRZESŁA HOP SIUP!!!

Zenek
odpowiada  Bul
4 miesięcy temu

Ja tam wolę stołki i schody smoleńskie jak naczelnik państwa 😁

J23
4 miesięcy temu

a zeszmacony wielbiciel Jaruzela co tu robi ?

J23
4 miesięcy temu

same stare pierdziele

Rejtan
4 miesięcy temu

tez mi towarzycho, alkoholik, komuch, koperciarz i samozwańczy hrabi od orła z czekolady

Polak
4 miesięcy temu

No same gwiazdy się pojawiły 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
Na sam widok tych ludzi mam odruch wymiotny 🤮🤮
sprzedajne ubeckie …..a

Marek
4 miesięcy temu

O widać ile nieroby mają czasu na socjalu, albo staruchy na emeryturze. Żelazny elektorat. Ponad sto komentarzy. Brawo. Nienawiść aż bucha. A w niedzielę do kościoła i może jeszcze na majowe. Tak nas podzielili. Innym wpadki wyliczają a u „swoich’ nie widzą. No ale po co? Kasa z zapomogi płynie, zaraz 800 plus będzie. Tylko dzieci robić zamiast iść do roboty. Za parę lat się obudzicie z łapą w nocniku jak już kasy nie będzie. Oj z lubością usłyszę wasz skowyt po mopsem. Polski lat 80tych już nie pamiętają. To poznają. Nie będzie kto miał na was robić pasożyty i staruchy przekupione 13 i 14 emeryturą. Bo jak firmy padną a młodzi wyjadą to będzie bam! Wtedy się pośmieję z Was. A teraz używajcie do woli. Poczekamy, zobaczymy.

Komedia
odpowiada  Marek
4 miesięcy temu

Haha za parę lat się obudzicie jak się kasa skończy… Para =2. 4 razy już twoja apokalipsa powinna nastąpić i nadal wam na tej nieudolnej opozycji się nie realizują te czarne scenariusze.

Marek
odpowiada  Komedia
4 miesięcy temu

Komuchy też myślały, że będą rządzić wiecznie. A jak jeb.o to z hukiem. Więc wiesz .. Żyj z socjalu dalej, a ja kilka lat z lubością posłucham wycia.

Marek
odpowiada  Marek
4 miesięcy temu

Dawajcie sobie łapki w dół. Ja znam języki, mam fach w ręku. Najwyżej wyjadę. Córkę wyślę do szkoły za granicą. Bo nie będziemy nierobów i kościółkowych staruchów utrzymywać.

Ernest
odpowiada  Marek
4 miesięcy temu

Zajebiście. No fajny Pan jesteś, dasz se Panie w życiu radę, wierzymy w Pana . Powodzenia.
Trochę Panu gówna do głowy naładowali z tym życiem z socjalu. Za te bajońskie sumy to ja bym nawet rachunków nie popłacił. Pracuję więc dostaję CashBack z podatków. Moja żona też pracuje (mindfuck… A miała się zwolnić i w domu siedzieć bo dali aż 500zł na bombelka i nie trzeba do pracy chodzić). Życie wcale nie jest tak parszywe jak to ładują media do głowy. Media z Pana histerii mają odsłony, jak mają odsłony to mają kasę z reklam. Oni zarabiają, a Pan wściekły chodzi bo zarzucają Panu głowę polską w ruinie, walącą się gospodarką, że 500+ dajo i niby tyle tej patologii jest wyhodowane. Serio, nie ma co sobie psychiki rujnować bo wcale nie ma dramatu. Praca jest, mimo wysokich cen ludzie żyją. Kryzysy gospodarcze są cykliczne bo nie ma opcji żeby prosperita ciągła się w nieskończoność. Ten cały hałas to grupy interesu w walce o wpływy. Jak Pan pojedzie na niemca pracować to sobie dopiszą kolejny punkt do wyniku.

Zenek
odpowiada  Ernest
4 miesięcy temu

Weź Pan się ogarnij. Ostrów podwyżka ogrzewania z OZC o147 procent, jedzenie -ceny pikują w górę, inflacja, paliwo ceny kosmiczne, energia i gaz w górę, rozgrzebana edukacja – dzieci w liceum mają więcej religii niż fizyki. A w telewizji „publicznej” nagonka na ludzi którzy mają inne zdanie. Jak włączam to się czuję jak w PRLu. Jak jesteś taki naiwny i wierzysz w ten mózgotrzep to twoja sprawa. Jakoś emigracja nie wraca, dzieci się nie rodzą, ceny kosmiczne, naród skłócony, tona węgla 3tys. Pieniądze z Unii wstrzymane. Adrian się dzisiaj pięknie wycofywał z podpisanej ustawy😂. Żenada i wstyd na cały świat. Weź żyj w swojej utopii. Daj sobie mózg prać reżimowej i kieckowym z ambony

Ostatnio edytowany 4 miesięcy temu by Zenek
Nie warto rozmawiać z czerwonymi
4 miesięcy temu

Skoro opozycja przywozi polityczne zgliszcza zaś na politagitkę spędzili „uniwersytet” 3wieku, to znaczy, że już wiedzą, iż przegrali.

Jacuś
odpowiada  Nie warto rozmawiać z czerwonymi
4 miesięcy temu

Idioto, nikt nikogo nie spędzał. Słuchacze przyszli sami. To nie spęd PiSu, na który Maląg dowozi koła gospodyń z całego powiatu i OSP.

1 6 7 8
150
0
Napisz co o tym sądziszx