BMW wjechało do Strugi (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

W sobotę po godzinie 6 rano zgłoszono ostrowskiej policji, że w korycie strugi ostrowskiej znajduje się samochód osobowy. W rejon końca ulicy Północnej udał się patrol ruchu drogowego, który namierzył kierowcę.

Okazał się nim 33-letni obywatel Ukrainy, który wydmuchał 1.6 promila. Było to już co prawda ponad godzinę po zdarzeniu, ale mężczyzna przyznał się do kierowania pod wpływem alkoholu.

Do akcji wyciągania pojazdu załatwił sobie ciągnik rolniczy.

Część mieszkańców zaczęło sygnalizować, że odkąd w tym roku zlikwidowano progi zwalniające, to część kierowców zbyt szybko jeździ. Najczęściej jednak progi są likwidowane na wniosek mieszkańców, a ci zazwyczaj jednogłośni nie są. Jednym progi odpowiadają, a inni są za ich likwidacją.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan duże P
1 rok temu

Coraz więcej ludzi potępiających tych bandytów (brawo) a coraz mniej tych idiotów kochających ich.. Co to się porobiło Polacy jak choragiewka ale to dobrze ze chociaż późno niż wcale.. Jeszcze nam wyjdą bokiem ukry jeśli się ich nie pozbędzie państwo.

Osw
odpowiada  Pan duże P
1 rok temu

Racja panoszą się jak by byli u siebie

Rudy konfident
odpowiada  Pan duże P
1 rok temu

Aj waj toż to mowa nienawiści
I cykl telefon do prokuratury

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Rudy konfident
007
1 rok temu

Każdego ukraińca za jakikolwiek konflikt z prawem albo przewinienie obowiązkowo odstawić do siebie. Jaki ten nasz kraj byłby lepszy i ile by zaoszczędził budżet państwa

hmm
odpowiada  007
1 rok temu

vania szto ty gawarisz ?! Polski rząd czerpie korzyści z obecności obywateli z Ukrainy ! Jest siła robocza której brakowało , tu zarabiają i tu wydają czym napędzają gospodarkę ! paniał ?

miejscowy
odpowiada  hmm
1 rok temu

U mnie w pracy byli Ukraińcy zanim byłą wojna,a nie ma ich bo po 100razy się zbrzydło tłumaczyć i każdego dnia uczyć od nowa, a zarabiać by chcieli więcej od Polaków po 2-3 razy..

Szlachta nie pracuje
odpowiada  hmm
1 rok temu

Szlachta nie zrozumie
Szlachta na 800+ czeka

Xxx
1 rok temu

Brawo nasi bracia brawo 👍👍👍👍

zwykły obywatel
1 rok temu

Moim zdaniem patrząc co się dzieje dookoła nas, to za mało jest wyrywkowych kontroli badania trzeźwości. Nie ma między innymi akcji porannych a kierowcy czyją się pewnie i bezkarnie.

NIC ŚMIESZNEGO
1 rok temu

Ukraińcy i Rosjanie to jedna rodzina chłopak czy dziewczyna … ojczyzna płonie a oni w Polsce dzięki PiS żyją jak w raju i pomyśleć że porównują się do Polaków gdzie o wolność Polski z bronią w ręku walczył nawet kobiety i dzieci czarno widzę wolną Ukrainę … dzisiaj rozmawiałem z Ukrainkę o wygranej wojnie Polsko Rosyjskiej w latach 20 i że ich i Rosjan Bóg Lenin prosił Polaków o pokój , gdy Polskie armie były już za Mińskiem a ona mi mówi że pierwsze o tym słyszy …

Olo
odpowiada  NIC ŚMIESZNEGO
1 rok temu

Mieszkańców Ukrainy można podzielić na dwie grypy: cywilizowanych ruskich z terenów nad Dnieprem, Kijowa, Charkowa, Donieck czy Odessy oraz faszystowską dzicz z zachodu kraju. Podział ten odzwierciedlają wszelkie dane: PKB, bezrobocie, poparcie dla frakcji politycznych, wykształcenie czy analfabetyzm.

Do Olo
odpowiada  Olo
1 rok temu

Zgadza się,oni nawet sami dla siebie nie są braćmi. Jest część która cierpi z powodu wojny i walczy,druga część wojny nie widziała na oczy i udaje u nas ofiary korzystając z naszej gościnności.

Tomek
1 rok temu

50 cm nasypu go nie zatrzymało a próg by pomógł po prostu po alkoholu się nie jeździ

starszy pan
1 rok temu

co się im dziwić traktowani jak święte krowy zasiłki ,dodatki ,emerytury to się patologia pijacka panoszy .Zaraz takiego w autokar i na Ukrainę !

Nima wohenki
1 rok temu

Jeszcze ktoś żałuje tych pijaczyn i patologii ze wschodu? Deportować do granicy kopa w tyłek i tyle…Dosyć tych niby uchodźców wojennych.Gdzie ta wojna? Gdzie te biedaki? Wojne wymyślił klaun w zielonym dresiku.A wy dalej litujcie się nad braćmi i siostrami ochlejami i nygusami…

Urzędnik Miejski
1 rok temu

Za karę na Ukrainę go wysłać niech walczy za ojczyznę tylko zagrożenie robią

REALISTA
1 rok temu

Biedak się wojną zestresował… Oczywiście żart bo w tym wieku powinien walczyć w obronie ojczyzny,a tutaj walczy ale sam ze sobą.

Patol
odpowiada  REALISTA
1 rok temu

Jaką wojną? Tam nic się nie dzieje! Wojne wymyślił komik w dresie od Ferdka Kiepskiego! A pijana dzicz powinna być wywożona jak ciepły gnój pod granice swojego patologicznego państwa.

31
0
Napisz co o tym sądziszx