15-latek uciekał na crossie

Niezatrzymanie do kontroli drogowej, ucieczka przed policjantami, brak uprawnień do kierowania, to tylko niektóre przewinienia na koncie 15-latka. Miłośnik motocykli crossowych został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Już wkrótce jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w centrum miasta zauważyli kierowcę crossowego motocykla, który jechał na tylnym kole. Dodatkowo pojazd, którym poruszał się młody mężczyzna nie miał tablicy rejestracyjnej. Policjanci postanowili zatrzymać motocyklistę do kontroli drogowej. Kierowca jednośladu zignorował polecenia policjantów nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pościg. Motocyklista łamał przepisy ruchu drogowego m.in. nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu i przejechał na czerwonym świetle. Lekkomyślne zachowanie kierowcy na drodze stanowiło zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, dlatego do pościgu przystąpili kolejni policjanci.

Ostatecznie jednemu z patroli udało się namierzyć i zatrzymać motocyklistę. Okazało się, że za kierownicą jednośladu siedział 15-latek. Jak ustalili policjanci chłopak nie posiadał uprawnień do kierowania. Pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu i nie spełniał warunków technicznych (brak przedniego i tylnego światła), nie był również ubezpieczony.

Materiały tej sprawy już wkrótce zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  O co chodzi z tą kogeneracją?
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz
10 miesięcy temu

Zajechać drogę żeby ryja poczaskał i po sprawie już więcej by nie wsiadał na pierdzące gówno

Mania
10 miesięcy temu

Na obwodnicy jeździć. Tam Super warunki macie

Cap3lla
odpowiada  Mania
10 miesięcy temu

HaaHAHAH poważnie wysyłasz motocykle typu „cross” na asfaltową obwodnice miasta? Ja osobiście motocyklistą nie jestem, ale wydaje mi się, że pomysł PETARDA !!!

Ostatnio edytowany 10 miesięcy temu by Cap3lla
Stop mafii sądowniczej
10 miesięcy temu

Prawdopodobnie synuś któregoś,, biznesmena” jeden telefon i wszystko załatwione. Polskie wolne sądy…. Masz kasę lub znajomości jesteś wolny lub doktryna chama Neumanna : będziesz w PO… będziemy cię k….. Bronić jak niePOdległości.

DonAntało
odpowiada  Stop mafii sądowniczej
10 miesięcy temu

Ale, że jak ci z PiSu nie bronią swoich jak niepodległości? No lepiej żeby to nie była prawda bo narobię tam takiego dymu, że nawet w UE usłyszą. Nie po to się qrva do partii zapisywałem, głupawo się uśmiecham i całuję tyłki tych nade mną, żeby sam siebie bronić…w razie wpadki rzecz jasna.

666
10 miesięcy temu

Ustrzelić było gnojka,bo i tak bandzior z niego wyrośnie!!

Hałas
10 miesięcy temu

Ale wy jesteście parowy.. Nie pamiętacie jak zapier******iscie na swoich rometach MZ cz itp bez kasku? W latach 70-90 a teraz chłopak możliwe że w stroju ochraniaczach jeździł jak wy dawniej i się opierdalacie może macie ból dupy ze go stać a was teraz nie

Lwg

Ostatnio edytowany 10 miesięcy temu by Hałas
Aras
odpowiada  Hałas
10 miesięcy temu

Szkoda na Ciebie słów. Do szkoły po więcej wiedzy polecam iść.

babcia
10 miesięcy temu

może by się wreszcie nasza szanowna policja wzięła za tych co w lesie miedzy spacerującymi rodzinami szarżują na jednym kole .To co się dzieje na końcu nowej krępy skończy się kiedyś tragedią .

Policja 🚔
odpowiada  babcia
10 miesięcy temu

Sprawdzimy to…

Aga
odpowiada  babcia
10 miesięcy temu

Oby walnęli w drzewo.

ciupakabra
odpowiada  babcia
10 miesięcy temu

To co tam się dzieje to dziać się będzie. Zaraz na moto i przepał do lasu

AsaSyn, a powinna być córka
odpowiada  babcia
10 miesięcy temu

To jest droga publiczna, a droga z reguły powstaje z myślą o pojazdach kołowych. Dla pieszych są leśne dukty, na których ruch pojazdów silnikowych jest zabroniony. A familijne parówy muszą się zastanowić, czy chcą spacerować po lesie, czy po drodze z widokiem na las.

1312
10 miesięcy temu

A pajacyny złapać nie potrafią, tzn., że nie chcą. Jest pod ochroną w ramach współpracy.

33
0
Napisz co o tym sądziszx