Wielka wyżerka na spotkaniu z PiS (ZDJĘCIA i WIDEO)

To, że wybory zbliżają się wielkimi krokami widać i czuć nawet w żołądkach. Podczas spotkań z przedstawicielami partii rządzącej można spotkać wykwintny catering muskający podniebienia potencjalnych wyborców. Tak też było podczas piątkowego spotkania w Kępnie, gdzie wśród gości byli premier Mateusz Morawiecki, minister Marlena Maląg czy europoseł Andżelika Możdżanowska.

Podczas debat można było się dowiedzieć dlaczego to PiS jest najlepszą partią i jakie wdrożone rozwiązania ułatwiają życie Polakom. Na gali, której organizacja miała kosztować nawet 400 tysięcy złotych, przygotowano catering dla zaproszonych potencjalnych wyborców. Przekąski znikały w błyskawicznym tempie co widać na poniższym nagraniu.

W ogólnopolskich mediach możemy przeczytać, że Rząd zamierza rozdawać po 10 tysięcy złotych na organizację wiejskich potańcówek, które byłyby organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich czy Ochotnicze Straże Pożarne. Organizacja imprez miałaby odbywać się w miesiącach poprzedzających wybory parlamentarne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oświadczenie szpitala po śmierci 18-latki
Subskrybuj
Powiadom o

169 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
9 miesięcy temu

To było zaranżowane spotkanie HIENY z naiwnymi ofiarami przeznaczonymi na żer. A to wszystko za nasze pieniądze ukradziony nam.

Blanca
9 miesięcy temu

To nie gościna,to poniżanie własnych wyborców. Nażrejcie się ochłapami, głosujecie na nas a my was potem oskubiemy z nawiązką. A głupcy dają się nabrać.

Limaeeelll
9 miesięcy temu

SUPER SPOTKANIE…NIECH SIĘ TUSK UCZY …

Kasia
odpowiada  Limaeeelll
9 miesięcy temu

Tylko na spotkania Tuska może wejść każdy, a jego samego nie pilnuje kilkudziesięciu policjantów

Prawda.
9 miesięcy temu

Do ludzi nie dociera lub nie potrafią zrozumieć tego że sprzedali się jak k..wy za socjal. Teraz pseudo rząd może wszystko
,, wykonywać z polecenia” i zero sprzeciwu. Ludzie nie postrzegają już rzeczywistości. Żal mi ich, bo Ci ludzie już stracili godność, o wstydzie i bezczelności szkoda gadać. Została wolność która jest systematycznie odbierana, i albo te głąby tego nie widzą albo nie chcą dostrzec. Naród bez jakiejkolwiek wartości… Przygotujcie się na następne światowe przedstawienie…

Chłopek
odpowiada  Prawda.
9 miesięcy temu

A do uni sprzedaliśmy się jak co za dopłaty

Zibi
odpowiada  Chłopek
9 miesięcy temu

Trzeba być idiotą, żeby tak pisać. Wspólny rynek bez ceł, strefa bez granic, wolny dostęp do szkolnictwa i rynku pracy. Pieniądze unijne na rozwój, m.in. te do których PiS dzięki wewnętrznym konfliktom nie może się dobrać. Od19 lat wyjmujemy z Unii więcej niż wpłacamy, choć ostatnio to się zmienia przez te idiotyczne kary, które płacimy z powodu kretyńskich rządów PiS. Może ty chłopku patrzysz tylko na te dopłaty. Ja widzę jak rozwinęły się wschodnie tereny Polski, ile powstało nowych dróg, autostrad, czy ostatnio oczekiwany od dawna tunel w Świnoujściu.

Żenada
odpowiada  Zibi
9 miesięcy temu

Dzięki PiS te autostrady i wreszcie wschód Polski przestaje być zadupiem.PO wszystko zostawiał odłogiem.

Globalista
odpowiada  Żenada
9 miesięcy temu

Autostrady wyremontowali Ci co surowce z Polski transportują na statki. Przy okazji odbydowywują bursztynowy szlak.

Kasia
odpowiada  Żenada
9 miesięcy temu

To może porównamy ile dróg szybkiego ruchu wybudowało Po, a ile PIS ? haha

ko
odpowiada  Zibi
9 miesięcy temu

najważniejsze że zarobki się zrównały z tymi w EU i nie trzeba już wyjeżdżać z polski za chlebkiem

Pl
9 miesięcy temu

Bravo,bravo,bravo Pis bravo Jarek bravo Morawiecki

żurek
9 miesięcy temu

Tusk taki bogaty , ma przecież te reklamówki z biedronki , a na spotkanie przywozi tylko swoje wściekłe przemówienia , nawołujące do nienawiści .

ja
odpowiada  żurek
9 miesięcy temu

Żurku durniu, Tusk przyjeżdża, a na spotkania z nim nikogo nie dowożą, nie muszą fundować za państwowe pieniądze wyżerki. Sale zapełniają ludzie z okolicy, bez zaproszeń, sprawdzania itd… A przemówienia są rzeczowe, bez łgarstw jak to ma w zwyczaju Pinokio.

IZA
odpowiada  ja
9 miesięcy temu

Ale jaja -sianie nienawiści przez tuska to przemówienia rzeczowe.

Chłopek
odpowiada  IZA
9 miesięcy temu

No tak bo hasło***** *** wymyślił Kaczyński

Zibi
odpowiada  Chłopek
9 miesięcy temu

Na pewno nie Tusk chłopku, tylko wściekli Polacy, którzy nie mogą spokojnie patrzeć jak PiS rozkrada i niszczy Polskę.

Ha ha
odpowiada  Zibi
9 miesięcy temu

UBeki chyba,co im PiS emerytury obciął.

koniu
odpowiada  Zibi
9 miesięcy temu

tak bardzo nie mogą patrzeć że grzecznie na to pozwalają krawaciarze z wiejskiej trzymają za moordy 38 mln stado baranów

Niewierzący
9 miesięcy temu

Tępy naród kupiony za swoje i myślący że rząd swoje pieniądze rozdaję , drukować drukować, a inflacja 40%

zabcia
9 miesięcy temu

zasrany pis tylko sie goszcza obrzeraja sie i sraja awszystko ciagle drozeje banda zlodziei robia z ludzi zebrakow tak jak te zlodzieje w opiece komu chca to daja nawet oswiadczenia falszuja wiem dobrze

Marcin
9 miesięcy temu

Ciekawa sprawa na zdjęciach widzę kilka osób które na co dzień ciągle powtarza słynne ***** ***. Wiec zastanawiam się co tam robią. Zresztą u nas najwięcej psioczą na PIS ci co pierwsi lecą bo wszelkiej maści programy z plusem, dodatki, dotacje. Te same osoby grzecznie chodziły w kagańcach przez ostanie 2 lata, grzecznie przyjęły 4 dawki na chorobę z TV. Jednym słowem stado baranów za których myśli TV i jedyna słuszna partyja.

zorro
odpowiada  Marcin
9 miesięcy temu

Wiele z tych osób prywatnie mówi coś innego, ale jak są posłuszni i należą do PiS, to robią kariery i kasę. Tak kiedyś było z PZPR. Należałeś, to miałeś lepiej. A że jednocześnie posyłałeś dzieci do komunii… Taka jest Polska i tacy są Polacy.

Olo
9 miesięcy temu

Koryto posla

już nie starcza trzeba z innych koryt samorządu wpierdalac jak się da

169
0
Napisz co o tym sądziszx