Zniszczono ostrowskie murale

Pod koniec kwietnia prezydent Beata Klimek pochwaliła się nowymi muralami. Nie minęło zbyt wiele czasu, a zostały one już zniszczone. O sytuacji poinformował nas pan Tomasz, który spacerując z żona utrwalił „dzieła” wandali.

niestety ale idąc po mieście zauważyliśmy z żoną że wandale już zniszczyli chyba wszystkie murale które ostatnio zrealizowała pani prezydent wraz z władzami miasta.

Do tego nie brakuje wokół obrzydliwych, rasistowskich znaków i napisów.

Czy to się wreszcie kiedyś skończy? To zaczyna być już wizytówką naszego miasta te rasistowskie slogany i znaki. – zastanawia się pan Tomasz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POganiacz bydła
11 miesięcy temu

….. W kościele siedzi w pierwszej ławce a mieszkańców częstuje lewacką ideogią. Widocznie nie ma zgody na te murale.

Przemysław Witkowski
11 miesięcy temu

Czy ja dobrze rozumiem, oburzenie w komentarzach jest nie o to ze klimek poprzes swoich lewackich siepaczy wymalowala pol miasta lewackim belkotem farbą w sprayu, ale ze ktos smial to zamalowac? Rozum i logika level Polak widze. Wiecej braci ukraińcow musicie przyjac i utrzymywac.

hmm
odpowiada  Przemysław Witkowski
11 miesięcy temu

Musisz udać się do specjalisty , ponieważ masz problem z pojmowaniem rzeczywistości. Kwestia czy jest to choroba czy przez wyprany politycznie mózg

Hipis
odpowiada  hmm
11 miesięcy temu

A Ty tą rzeczywistośc akceptujesz baranie jeden. Oby wiecej takich baranów, a Polska bedzie „piekna”!

Prix
11 miesięcy temu

Służby widzą kto to. Ale widać nie mają zamiaru nic z tym zrobić. Muszę zamalowywać po tym cwoku te porąbane napisy. Co tydzien to samo. Ale jak go spotkam to tym wymaluje mu tu na gębie. Tak żeby nosił slad swojej głupoty.

Tylko Prawda
odpowiada  Prix
11 miesięcy temu

Ty z domu nie wychodzisz.

Brewdog
odpowiada  Tylko Prawda
11 miesięcy temu

Ty już też lepiej z domu nie wychodź bo ewidentnie powietrze ci szkodzi!

Tylko Prawda
11 miesięcy temu

Te murale wyglądały jak za komuny. A tu sami znawcy i fachowcy.Każdy osądza jakiegoś chłopaka jakby był i go widział.

Ostrowianka
11 miesięcy temu

CIEMNOTA POkoleniowa POzbawiona wiedzy z historii Polski PO 1990r sprawiło że mamy POkolenie ekranowe zagubione jak dzieci w ciemnym lesie . WYNARODOWIENIE !!! Polacy maja byc jak te psy gryzące się wzajemnie niewiedzący skąd ich ród i na jakiej ziemi zyją . Książka do historii bezkarnie niszczona przez judaszy POzostała bez sprzeciwu młodego pokolenia . Żalosne ależ jak prawdziwe !! Nie ma przyszlości bez przeszłości !!!

Człowiek
odpowiada  Ostrowianka
11 miesięcy temu

Ktoś tu potrzebuje POmocy

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
11 miesięcy temu

Cacy cacy buch po glacy. I tyle na ten temat.
Czarno jednako widzę jej reelekcję podczas najbliższych wyborów samorządowych. Chyba, że w późniejszym okresie  zostanie panią  prezydentową czyli pierwszą damą Polski. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe działania które są analogiczne do działań  urzędującego prezydenta   nie byłbym zdziwiony wielce. Wszak to bratnie dusze które działają tylko pro bono publico.

hmm
11 miesięcy temu

Smutne jest to ,że nawet jakby ktoś zrobił obywatelskie zatrzymanie , to policjanty i tak puszczą wolno a obywatel /obywatele którzy zrobią porządek będą mieli kłopoty.. taki mamy klimat

Antylewak
11 miesięcy temu

Po co komu takie pierdoly w Ostrowie?

Obywatel
11 miesięcy temu

Piszecie, że każdy wie kto to maluję te bazgroły od kilku lat w Ostrowie ale ja jakoś nie wiem xD można więcej informacji? Całe miasto pomazane jakimiś pseudo nazistowsko prawackimi wysrywami. Wstyd dla policji że nie mogą zrobić z tym porządku. Może każdy wie a brakuje odważnego żeby go zgłosić? Czy może gość ma plecy? Nasz kuźwa ostrowski banksy tylko z tą różnicą ze d**il i każdy go ponoć zna xD

wp
11 miesięcy temu

Przeciez to ten sam wesoly artysta co zniszczyl lokal u Bosmana. Az dziw bierze, ze wladze nic z tym nie robia. Policji sie nie dziwie bo moze im trudno zlapac jednego glupka i przerasta ich to ale jak to dlugo ma trwac? Czy monitoring miejski dziala czy jest tylko dla pokazania ze jest?

yyhyyyy
odpowiada  wp
11 miesięcy temu

policji się nie dziwisz ? hmm a to jestem zdziwiony ,że ty się nie dziwisz.. Przecież policja dobrze wie kto to !

wp
odpowiada  yyhyyyy
11 miesięcy temu

informatorzy sa nietykalni?

66
0
Napisz co o tym sądziszx