Zniszczono ostrowskie murale

Pod koniec kwietnia prezydent Beata Klimek pochwaliła się nowymi muralami. Nie minęło zbyt wiele czasu, a zostały one już zniszczone. O sytuacji poinformował nas pan Tomasz, który spacerując z żona utrwalił „dzieła” wandali.

niestety ale idąc po mieście zauważyliśmy z żoną że wandale już zniszczyli chyba wszystkie murale które ostatnio zrealizowała pani prezydent wraz z władzami miasta.

Do tego nie brakuje wokół obrzydliwych, rasistowskich znaków i napisów.

Czy to się wreszcie kiedyś skończy? To zaczyna być już wizytówką naszego miasta te rasistowskie slogany i znaki. – zastanawia się pan Tomasz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrowianin wpadł ze sporą liczbą narkotyków
Subskrybuj
Powiadom o

66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przemysław Witkowski
11 miesięcy temu

Czyzby pani klimek płaciła ostrowskim lewakom za bazgranie tych lewackich bzdur, tego bełkotu po murach? Czy są to powiązania formalne? Widze mieszkańcy Ostrowa są bardzo bogaci skoro mają pieniądze zeby jej fundowac takie zabawy.

Prokuratura
11 miesięcy temu

Jeśli komendant Policji i Straży Miejskiej nie potrafią od kilku lat rozwiązać sprawy „tajemniczego” wandala Adriana to może niech zrezygnują z tej funkcji i pójdą do uczciwej pracy !?!

Ostrowianka
odpowiada  Prokuratura
11 miesięcy temu

Prokuratura , kiedy skonczy się POczucie bezkarności bandytów w sądach to zakonczy się ich działania . Policja łapie a POlitycy w togach PO wskazówkach „gości” w Ostrowie wypuszczaja ich na wolność .

NO RESPECT
odpowiada  Ostrowianka
11 miesięcy temu

A ileż to razy policja go złapała? Poza tym te jego naPISy są w swej treści bardzo miłe zwierzchnikom komendantów. On reprezentuje lubianą przez Prezesa „patriotycznie nastawioną młodzież”. Władza stawia na ućpanych szalikowców. Jej nie przeszkadza gloryfikowanie nazizmu, byle zwalczać „lewactwo”. A o jakich to bandytach wypuszczanych PO wskazówkach „gości” łaskawa Pani raczy pisać?

Sylwia P.
11 miesięcy temu

Piłam alkohol w ciąży z Adrianem także przyszłe matki ostrzegam przed tym na litość boską

Mia
11 miesięcy temu

Każdy wie,że po Ostrowie lepiej po ciemku nie chodzić.Gdzie jest policja kiedy mnóstwo niepełnoletnich albo młodych osób chodzi wieczorami na Piaski po drodze drąc się i śmiecąc oraz zaczepiając innych,albo kiedy w centrum pełno żuli i nietrzeźwych zaczepia?Bardzo łatwo w naszym mieście dostać po prostu za nic,bo się komuś coś nie spodobało.Miasto ładnieje ale bezpieczne niestety nie jest.

Ostrowianka
odpowiada  Mia
11 miesięcy temu

Kiedy POLitycy w togach są w sądach to bezkarność bedzie kwitła .

Eryk
11 miesięcy temu

Wszyscy wiedzą, kto to robi, kto niszczy Ostrów, a łajdak na wolności! Robi co chce i śmieje się w twarz ! No to jest kpina!

Wyborca Wyborowy
11 miesięcy temu

Apropo, czy ktoś się zajmie poplamiona czerwoną farbą już jakiś czas temu ściana boku kamienicy przy stacji circle c ? Ktoś na początku wojny wychylił się z decyzją by zrobić ukłon w stronę braci ze wschodu, obecnie zdania się podzieliły mocno,plamy zostały

Bareja
odpowiada  Wyborca Wyborowy
11 miesięcy temu

Chyba twoich braci. Czas zamalować to gówno bo pół miliona naszych rodaków na Wołyniu w grobach się przewraca

Barejaa
odpowiada  Bareja
11 miesięcy temu

@Barej a czy twoja matka wie, że ma syna d**ila?

Sitarz Kamil
11 miesięcy temu

I tak te szablony nic nie wnosiły i nie były potrzebne,są ważniejsze rzeczy.Latwo jest trwonic nie swoje pieniądze na takie zabawy pani Klimek?

bartek
odpowiada  Sitarz Kamil
11 miesięcy temu

taki sam duren jestes jak ci co bazgrola elewacje w miescie a od Pani Prezydent sie o….

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by bartek
Szymon Nowink(A)
11 miesięcy temu

Ostrów miastem nacjonalizmu!

I tak musi pozostać.

kit
11 miesięcy temu

lepiej i bezpieczniej rowerzystów czy pieszych gnębić milicji, w nocy spać a nie porządku pilnować   

Higiena życia
11 miesięcy temu

Pudrowanie noska nie jest sposobem na pryszcza!!!

66
0
Napisz co o tym sądziszx