Młody a pijany jak Messerschmitt rozbił się na bramie

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 22-letni kierowca audi ujęty przez świadków w Raczycach k. Odolanowa. Reakcja świadków była błyskawiczna i zdecydowana. Mężczyźni dogonili kierowcę, który samochodem uderzył w bramę posesji, następnie wysiadł z auta i zaczął uciekać.

15 maja przed godziną 20:00 do dyżurnego ostrowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Odolanów, gdzie uczestnikiem może być osoba nietrzeźwa. Na miejsce pojechali policjanci. Mundurowi w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że kierujący audi mężczyzna uderzył w bramę jednej z posesji. Po zdarzeniu kierowca wysiadł z auta i podjął próbę „dogadania” się z mężczyzną. Zgłaszającego wzbudziły podejrzenia co do stanu trzeźwości kierowcy, dlatego też zadzwonił na nr alarmowy. Wówczas kierowca audi zaczął uciekać. Drugi ze świadków, widząc to zdarzenie, pobiegł za kierowcą i po kilkunastu metrach go ujął.

Kierującym audi okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie może grozić do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Skuteczna interwencja policjantów była możliwa dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. Taka postawa 33 i 42-latka jest godna pochwały.

CZYTAJ  Stalówka nabrała wiatru w żagle

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Messerschmitt
9 dni temu

Taki młody a najeba** jak Messerschmitt

Ostatnio edytowany 9 dni temu by Messerschmitt
realista
10 dni temu

Zawód: syn.

()()()()
10 dni temu

ładne Audi. Prawy ksenon świeci, jest do odratowania

Muźyň Kenia
10 dni temu

We Francji dostałby 40000€ grzywny, auto do konfiskacji i rok do pako

Am
10 dni temu

Znam tego Patusa to już nie jego takie pierwszy wybryk pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Ogólnie przydało by mu się klika lat izolacji bo naprawdę nie jest od stworzony aby przebywać między ludźmi. Osobiście uważam, że jeżeli z policją lub sąd nie zrobi z nim porządku to w przyszłości dojdzie do wielkiej tragedii. Gość jest nie pozorny ale i nie obliczalny. Nieraz naćpany biegał z wielkim nożem.

Stop debilom.pl
10 dni temu

Jak widzę te kodeksy, że pójdzie leżeć na 2 lata to mnie to bawi. 2,5promila to stan gdzie gość może kogoś zabić jak ten morderca z Kalisza, który zabił chłopca 1 stycznia. A co by było gdyby go ludzie nie zatrzymali? Teraz to do 2 lat w pace a gdyby zabił to do 12tu lat. System jest popier..lony. „Wieprzu,chlałeś nie jedź, a jak chlałeś to lejce na brykę na 25lat odebrane a ty do kamieniołomów za czapkę ryżu i kawę zbożową zapier…

Łuki 555
11 dni temu

Kurde gościu chciał się dogadać a ci zaraz po policje

Tomi
odpowiada  Łuki 555
11 dni temu

jesteś tyle samo wart ile ten co kierował….

Holowczyc
11 dni temu

Pijana hołota za kierownicą

Michu
11 dni temu

Tatuś dał na audi to da na papugę i za rok będzie młody jeździł dalej.

Mnim
odpowiada  Michu
9 dni temu

Dobrze że twój stary mu nie dał

Dziunia.
11 dni temu

Mleka się napij Kolo i przesiądź na rower a wtedy ludzi nie pozabijasz przestępco.

25
0
Napisz co o tym sądziszx