Młody a pijany jak Messerschmitt rozbił się na bramie

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 22-letni kierowca audi ujęty przez świadków w Raczycach k. Odolanowa. Reakcja świadków była błyskawiczna i zdecydowana. Mężczyźni dogonili kierowcę, który samochodem uderzył w bramę posesji, następnie wysiadł z auta i zaczął uciekać.

15 maja przed godziną 20:00 do dyżurnego ostrowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Odolanów, gdzie uczestnikiem może być osoba nietrzeźwa. Na miejsce pojechali policjanci. Mundurowi w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że kierujący audi mężczyzna uderzył w bramę jednej z posesji. Po zdarzeniu kierowca wysiadł z auta i podjął próbę „dogadania” się z mężczyzną. Zgłaszającego wzbudziły podejrzenia co do stanu trzeźwości kierowcy, dlatego też zadzwonił na nr alarmowy. Wówczas kierowca audi zaczął uciekać. Drugi ze świadków, widząc to zdarzenie, pobiegł za kierowcą i po kilkunastu metrach go ujął.

Kierującym audi okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie może grozić do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Skuteczna interwencja policjantów była możliwa dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu. Taka postawa 33 i 42-latka jest godna pochwały.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Messerschmitt
11 miesięcy temu

Taki młody a najeba** jak Messerschmitt

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Messerschmitt
realista
11 miesięcy temu

Zawód: syn.

()()()()
11 miesięcy temu

ładne Audi. Prawy ksenon świeci, jest do odratowania

Muźyň Kenia
11 miesięcy temu

We Francji dostałby 40000€ grzywny, auto do konfiskacji i rok do pako

Am
11 miesięcy temu

Znam tego Patusa to już nie jego takie pierwszy wybryk pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Ogólnie przydało by mu się klika lat izolacji bo naprawdę nie jest od stworzony aby przebywać między ludźmi. Osobiście uważam, że jeżeli z policją lub sąd nie zrobi z nim porządku to w przyszłości dojdzie do wielkiej tragedii. Gość jest nie pozorny ale i nie obliczalny. Nieraz naćpany biegał z wielkim nożem.

25
0
Napisz co o tym sądziszx