Pijana kobieta uciekała przed policją. W środku dwójka dzieci

Udostępnij
Tweet

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na drodze S-8 w kierunku Wrocławia w dniu 9 maja o godzinie 15:30. Kierująca samochodem Audi pod wpływem alkoholu doprowadziła do zdarzenia drogowego w którym łącznie wzięło udział 8 osób.

O godzinie 15:30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze S-8 na setnym kilometrze drogi w kierunku Wrocławia. Najpierw policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Wieruszów podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej pojazd Audi, którego kierująca nie reagowała na sygnały świetlne i dźwiękowe a jej styl jazdy mógł wskazywać, że może ona znajdować się pod wpływem alkoholu lub pod działaniem innego niedozwolonego środka.

Kobieta nie reagowała na wydawane polecenia do zatrzymania się. W pewnym momencie kierująca Audi gwałtownie przyspieszyła i doprowadziła do zdarzenia drogowego w ten sposób, że najechała na tył pojazdu marki Renault, który następnie wypadł z drogi i uderzył w barierki rozdzielające pasy jezdni.

Pojazdem Renault podróżowało pięć osób (obywatele Niemiec), kierującą była 20-latka z Niemiec. Samochodem marki Audi kierowała 32-latka z województwa świętokrzyskiego i podróżowała z nią dwójka dzieci w wieku 2 i 8 lat.

Jak się okazało kierująca Audi była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wskazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek Renault trafiła do szpitala w Kępnie z ogólnymi obrażeniami ciała. Pozostałym uczestnikom tego zdarzenia nic się nie stało.

Funkcjonariusze KPP Kępno zatrzymali 32-latkę, która następnie została umieszczona w policyjnym areszcie. Straciła swoje uprawnienia do kierowania pojazdami i teraz przed Sądem opowie za popełnione przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hipis
9 miesięcy temu

Coraz wiecej agresywnych na dodatek pijanych wariatek.

Kierowca bombowca
9 miesięcy temu

Człowiek nie wielbłąd pić musi. Wielka afera o jakąś wystawioną kobietę.

Adam
odpowiada  Kierowca bombowca
9 miesięcy temu

Może dla Ciebie niewielka afera . Widać jakim dysponujesz myśleniem . Albonjestes tak głupi albo po prostu debil z Ciebie i tyle acz kolwiek przypuszczam że w głowie sieczka i tu zgodzę się z Mateuszem bo takich jak Ty powinno się likwidować . A teraz ośle : naraziła zdrowie i życie swoich dzieci , naraziła zdrowie i życie osób trzecich dalej cymbale wymieniać .

Sprawiedliwy
9 miesięcy temu

Gdyby to był kierowca bmw lub co gorsza ciężarówki to afera murowana a komentarzy setki
Ale że to matka półka… no to w sumie może ma problemy
Niestety efekt może być taki sam

Adam
odpowiada  Sprawiedliwy
9 miesięcy temu

Efekt ??? To proste durny rząd daje a te durne maja za dużo czasu u są efekty . Ale wasz wódz mówił dawać w szyje .

Kob
9 miesięcy temu

Z dwójką małych dzieci jeszcze, krowa niech siedzi teraz za kratami i gnije!

Ja
9 miesięcy temu

Rozum to chyba w dupie bo napewno nie w głowie,jak można parodia 😭

Trobek
9 miesięcy temu

oglądała TVN24 PiS i się dzieje

Mieszkaniec ®
odpowiada  Trobek
9 miesięcy temu

Co ma piernik do wiatraka, hmm ?

Adam
odpowiada  Trobek
9 miesięcy temu

Ty raczej tylko z takim komentarzem to tylko PiS oglądasz . Durnia co nie wie co mówi i nie wie gdzie jest .

I co obrońcy Audi?!!!!
9 miesięcy temu

Cztery zera na masce a piąte w środku, cały czas aktualne!!!

11
0
Napisz co o tym sądziszx