Zamykają przejazd mostem. Wiemy na jak długo

Udostępnij
Tweet

Dużych utrudnień w ruchu muszę spodziewać się wszyscy ci, którzy będą w najbliższych dniach przejeżdżać przez centrum Odolanowa. Zamknięty zostanie most zlokalizowany przed rynkiem od strony Ostrowa.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu informuje, iż w związku z remontem mostu na ul. Kaliskiej wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym od dnia 11.05.2023 r. Utrudnienia mają potrwać około 8 dni.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kto winien: BMW czy C*ganka?
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Odolawianka
1 rok temu

Ludzie, Wam się nigdy nie dogodzi. Robią cokolwiek źle,nie robią- jeszcze gorzej. Zastanówcie się,wybierzcie takich Włodarzy ,którzy będą robić wszystko według waszych wskazówek i na wasze życzenia.

ODOLANOWIANKA
odpowiada  Odolawianka
1 rok temu

po 1) widać, że o Odolanowie masz zerowe pojęcie podpisując się Odolawianka 😂😂😂
po 2) widać, że jesteś po stronie władz, skoro nie uświadamiasz sobie, jak władza w tym miasteczku jest przekazywana.. Tu nie ma mowy o demokratycznych wyborach, bo każde wybory wygrywa albo stary rupieć Janicki albo jego poplecznicy… gdy była Dziubkowa to wielce wszystko robiła źle, choć rzeczywiście zrobiła cholernie dużo dobrego dla tej gminy, a później zrobiono wszystko, czytaj: oszukano wybory, żeby tylko ona nie wygrała ponownie.. I tyle w temacie!!!

Odolawianka
odpowiada  ODOLANOWIANKA
1 rok temu

Co do-Odolawianka ,to podpis celowy. Jak ja jestem za Janickim,to ty wyraźnie za Dziubkową i tyle w temacie.

Ziomek
1 rok temu

Ha.ha.ha.Obwodnica? Co to za marzenia?! Wybudowali w Parku Natury scenę za parę milionów, która teraz będzie stała nie używana, bo brak kasy na imprezy np. Dni Odolanowa. Gdzie tu logika???? Takich absurdów jest więcej….Z basenem może być podobnie… będzie straszył, bo nie będzie kasy na jego utrzymanie.

Mruk
1 rok temu

Drogi i mosty mają rozwalone ciężarówki rozjezdzaja im miasto i ludziom domy miejscowe wladze nic z tym nie robią nie widzą problemu ale za to będą mieli krytą pływalnie co generuje koszty i skorzysta z niej może kilkaset osób w ciągu roku paranoja

Ja
odpowiada  Mruk
1 rok temu

Droga jest wojewódzka więc gmina nie ma nic do tego mogą tylko marszałka województwa prosić o remont bądź budowę obwodnicy!!! Droga wojewódzka odpowiada marszałek województwa, droga powiatowa odpowiada starosta, droga gminna odpowiada burmistrz lub wójt gminy!!!

Stanisław
odpowiada  Ja
1 rok temu

Głównym zainteresowanym są mieszkańcy, ze swoim samorządem. Władze samorządowe powinny więc w imieniu mieszkańców wykazać się inicjatywą i zabiegać u zarządcy drogi o podjęcie prac. Obwodnicy nigdy nie będzie, bo obecna władza jest opieszała i nie zainteresowana tak ambitnym projektem, bardzo potrzebnym dla NAS mieszkańców Odolanowa.

Taka prawda
1 rok temu

Jest możliwe wybudowanie obwodnicy Odolanowa początek między Tarchalami a Odolanowem dalej przecinala by drogę Huta Odolanów Świeca Odolanów Bonikow Odolanów kończyła by się przed Biadaszkami wszyscy mogli by objechać miasto i wyjechać nią w różne kierunki kiedyś musi to nastąpić centrum miasta i Krotoszynska nie daje rady z ruchem przez całą dobę mieszkańcy i infrastruktura tylko jest jeden problem ludzie znów zabudowuja domami wolne tereny gdzie taka droga może powstać obecny rząd finansuje budowę obwodnic nawet Mikstat się załapał a tu taki ruch coraz większy a nic się nie robi w tym kierunku czy zdesperowani mieszkańcy mają robić blokadę centrum przechodząc non stop przez przejścia dla pieszych

Przedsiębiorca
odpowiada  Taka prawda
1 rok temu

Mikstat ma Panią poseł Sójkę i tam się ,,DA,,

Jerzy
odpowiada  Taka prawda
1 rok temu

Koncepcja jest dobra, lecz na drodze stoi mnóstwo nowo wybudowanych domów, które powstały po wydaniu warunków zabudowy przez Gminę. Ta natomiast nie brała pod uwagę ewentualnych planów budowy obwodnicy…no i kółko się zamyka. Mamy jak mamy-dobrze że wybory już blisko.

Tadeusz z Bonikowa
1 rok temu

No to teraz się zacznie w Łodolanowie . Miasto dawno powinno mieć strategiczny objazd dla większych pojazdów a tu ??? jak zwykle wszystko przez miasto . Włodarze tylko o sobie a o Mieszkańcach a niech sobie radzą . Słabiutko

Mieszkaniec
1 rok temu

Utrudnienia które się pojawiają przy okazji remontu tego mostu, jak również poprzednio mostu na rzecze Barycz, ujawniają w sposób dosadny brak mostów które w samym Odolanowie rozwiązałyby problem komunikacyjny w przypadku remontu jednego z wymienionych powyżej. Jak niewiele trzeba, żeby sparaliżować komunikacyjnie Odolanów i utrudnić życie mieszkańcom. Władza jak zwykle nie dostrzega tego problemu.
Współczuje kierowcom samochodów ciężarowych.

kierowca
odpowiada  kierowca
1 rok temu

o jeden most za daleko moja pomyłka

Bartosz
1 rok temu

Problem w Odolanowie jest taki zabudowano wszystko domami i nikt nigdy nie pomyślał o wytyczeniu innej drogi wyjazdowej na Ostrów Ostrzeszów niż ul Kaliska dla tego most na Kaliskiej się rozsypał i jego zamknięcie wywoła paraliż komunikacyjny

Miejscowy
1 rok temu

Osiem dni na naprawę mostu który jest w tragicznym stanie rozjechany przed setki przeladowanych ciężarówek które jadą przez Odolanów w ciągu doby to widać że to tylko kosmetyka będzie a nie naprawa

Diver
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

Skąd wiesz, że przeladowanych? Waga w oku?

Gjyra
1 rok temu

Już się bałam, że chodzi o most odalanowski

smutasek
odpowiada  Gjyra
1 rok temu

Przepraszam bardzo,nie most odalanowski ,ale wiadukt chyba odalanowski…

Profesorek
odpowiada  smutasek
1 rok temu

Wy głąby, most Odolanowski się mówi!!!

smutasek
odpowiada  Profesorek
1 rok temu

Nie profesorku.Most to nad rzeką ,nad rowem.Odalanowski to WIADUKT.

Tadeusz z Bonikowa
odpowiada  smutasek
1 rok temu

Nie tłumacz , tak nie zrozumie .

22
0
Napisz co o tym sądziszx