Maksiu zebrał cała kwotę!

Udostępnij
Tweet

Dzięki zaangażowaniu ponad 63 tysięcy osób udało się uzbierać kolejne miliony dające nadzieję na równą walkę Maksia Mareckiego z mocnym przeciwnikiem. Tym razem do zebrania były 2 miliony 750 tysięcy złotych.

Kochani,

pasek dla Maksia rozbłysł nadzieją na życie… Mamy 100% potrzebnej kwoty! Mamy środki na dalsze leczenie naszego synka w szpitalu w Barcelonie! Przynajmniej jeden kamień spadł nam z serca…

Zbiórkę mogliśmy zamknąć dzięki darowiźnie od rodziców Jasia Woźniaka i Fundacji Siepomaga… Dzięki ich decyzji część niewykorzystanych środków ze zbiórki Jasia w wysokości 195 000 złotych posłuży ratowaniu życia Maksia i została przekazana bezpośrednio na jego zbiórkę. Jaś jest dziś aniołem stróża naszego synka. Dziękujemy jego rodzinie z całego serca…

Kochani, dziękujemy też każdemu z Was za wsparcie, pomoc, za każde udostępnienie naszej zbiórki, za Wasz czas, zaangażowanie i dobre słowo. Nie macie pojęcia, ile to dla nas znaczy – wiedzieć, że w tej walce nie jesteśmy sami…

Zbiórka zostanie otwarta jeszcze do końca maja, żeby zakończyć trwające akcje i licytacje. Cała nadwyżka zostanie przeznaczona na dalsze leczenie Maksia – na nagłe sytuacje, bądź dodatkowe leki, niewliczone do budżetu.

Dziękujemy Wam za wszystko i prosimy, trzymajcie mocno kciuki za naszego Maksia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dostaniesz mieszkanie jeśli zrobisz tylko to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
He-man
1 rok temu

Bardzo mnie cieszy taki finał zbiórki na tego kochanego i dzielnego maluszka. Tylko pytam, dlaczego za każdym razem musiał tak długo czekać, aby otrzymać pomoc. Czy dla rządzących taki wspaniały chłopiec jest obojętny??? A więc posłowie, senatorowie, ministrowie, mistrzowie i dudowie. Ruszyć napchane żołądki za nasze podatki i uchwalić nawet w nocy spec ustawę, która przeznaczy „każde”pieniądze na ratowanie życia dzieci!!! Ponoć ochrona życia to wasz flagowy slogan!!!

Jacek
odpowiada  He-man
1 rok temu

A na co zbiera „juras”?

ZoS
odpowiada  He-man
1 rok temu

Jeśli w tym szpitalu w Barcelonie przywrócą zdrowie Maksiowi, to powiem, że miałeś rację. Niestety, ale są takie choroby, na które jeszcze nie stworzono lekarstwa, a pieniędzmi nie wyleczysz.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by ZoS
Jacek
1 rok temu

Szacunek dla bezimiennych darczyńców. Ci co robią to pod nazwiskiem, to raczej myślą o profitach w różnych obszarach w szczególności w polityce.

Olka
1 rok temu

Maksiu trzymaj się dzielnie.Zobacz ilu ludzi życzy Ci żebyś wyzdrowiał , ilu ludzi Cię wspiera. Daj radę ,postaw się mocno temu przeciwnikowi i zdrowiej chłopaku. Wszystkiego dobrego.

M..
1 rok temu

Przepraszam. Miało być za Ciebie.

M..
1 rok temu

Maksiu. Modlimy się za Tobą.

Laila
1 rok temu

Trzymamy kciuki!!!

dziadek
1 rok temu

szkoda tylko że złodzieje w białych rękawiczkach 20 procent mu porwą .

Łupić naród,co tam jeszcze ma.
odpowiada  dziadek
1 rok temu

Anżej będzie zadowolony
W końcu z uśmiechem to podpisał
Tak w sumie to już od tych pieniędzy
Podatek już raz był odprowadzony
Ludzie są tak głupi że to działa!
Vateusz M.

Gnom
1 rok temu

Teraz trzeba życzyć dużo siły temu młodemu wojownikowi 💕 wszystkiego najlepszego

11
0
Napisz co o tym sądziszx