Dwoje dzieci nie żyje. Matkę uratowano (aktualizacje)

Udostępnij
Tweet

Dziś rozegrał się dramat w jednym z domów. Służby ratunkowe policja, straż pożarna oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zostały wysłane do Kobylej Góry. Tam odkryto ciała dwojga dzieci, a kobietę po reanimacji uratowano.

Dzieci były w wieku 9, 13, a kobieta ma 47 lat. Najpierw służby wiedziały o dwóch osobach poszkodowanych kobiecie i dziecku. Podczas sprawdzania domu znaleziono martwe drugie dziecko, które było przykryte kocami. Kobieta miała być wyciągnięta z wanny.

Dziecko oraz kobieta miały mieć rany cięte. Drugie z dzieci miało zostać uduszone. Były to dwie dziewczynki.

Kobietę uratowano i zabrano LPR-em do kaliskiego szpitala. Miała liczne rany rąk i szyi.

Pod numer alarmowy zadzwonił ojciec po powrocie z pracy. W pierwszej chwili zauważył nieprzytomną jedną córkę i żonę. Dopiero później odkryto ciało drugiej dziewczynki.

Sąsiedzi i bliscy uważali matkę dzieci jako osobę wycofaną. Nie utrzymywała kontaktów z rodziną. Ojciec dzieci zawsze z uśmiechem odpowiadał na powitania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
95 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mała
1 rok temu

Kuźwa co za głupia s*cz żeby zdechła za zabicie nie winnych dzieci. miala problemy ok mogła sama popełnić samobójstwo a nie zabijać Bogu ducha winne dzieci. mam nadzieję że spotka ja zasłużona kara. spijcie aniołki

Pppp
1 rok temu

Biedne dzieci 🥺

Cyfrowy pieniądz nie śmierdzi
1 rok temu

Nie oceniam, bo nie Mam takiego prawa, w przeciwieństwie co do niektórych ..Tragedia. Co jeszcze nas czeka??? Ale spokojnie, wytrzymajcie do 2030. Naród wybrany się Wami zaopiekuje. Policzy dokładnie ile kto do życia ,,szczęścia” potrzebuje i tyle da ile
,, się należy ”. Wystarczy być posłusznym, pracować i płacić podatki. Zanim ocenicie to popatrzcie na siebie…

Busu
odpowiada  Cyfrowy pieniądz nie śmierdzi
1 rok temu

W końcu ktoś napisał coś mądrego i wiarygodnego .

Iris
1 rok temu

Coś ewidentnie zawiodło. Bardzo złożony problem. Nie nam osądzać i komentować. Zapewne służby wyjaśnią przyczynę. Teraz potrzeba spokoju i ciszy. RIP dla dzieci. Śpijcie Aniołki…

Matka
1 rok temu

Bez wątpliwości to duża tragedia i nic nie zmieni tego co się stało, ale nie nam oceniać: nikt nie wie co się tam wydarzyło. Zostawmy to odpowiednim ludziom, którzy zajmują się profesjonalnie odtworzeniem wydarzeń i ustaleniem osoby odpowiedzialnej za to co się stało. Nie wiadomo co się tam działo wcześniej i jaka była sytuacja rodziny. Jedno jest raczej pewne nikt, kto ma poczucie, że dobrze mu się żyje i jest zdrowy nie budzi się pewnego dnia z myślą, że właśnie dzisiaj zabije własne dzieci i siebie. Ocenianie nie pomoże już tym dzieciom, a zwłaszcza tym z bliskich, którzy wciąż żyją i zostali z tą tragedią. Zamiast oceniać innych, może lepiej tylko starać się zauważać trudności swoje i innych i próbować zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.

Beizimenny
1 rok temu

zachowanie kobiety nie ma żadnego wytłumaczenia. Życie ludzkie jest wartością najcenniejsza, „jak miała problem to mogła tylko sobie odebrać życie” jest 21 wiek ojciec sam mógłby wychowywac, ewentualnie sa rodziny zastępcze, dzieci nie zasłużyły na taki los, powtarzam jeszcze raz nie ma żadnego wytłumaczenia zabójstwa swoich dzieci. I skończcie pisać o problemach w tych czasach nasi przodkowie to dopiero mieli ciężkie życie a dzisiaj psychiatrzy, psycholodzy sa ogólnodostępni. Przypuszczam ze każdy z nas zmaga się z jakimiś problemami mniejszymi/większymi, ale dzieci nie sa niczemu winne. Niech Bóg ma je w opiece.

Aldona
odpowiada  Beizimenny
1 rok temu

Ojciec mogl pomoc przede wszystkim tej kobiecie, na pewnonwidzial, ze cos sie zlego z nia dzieje. Lepiej nie robic nic, bo przeciez koniety wymtslaja….

Psyc
odpowiada  Beizimenny
1 rok temu

Ogolnodostepni psychiatrzy i psychologowie owszem,ale jeśli masz pieniądze.w przeciwnym razie czekasz baaardzo dlugo

Syn Gromu
1 rok temu

Na Fejsie oczywiście plebiscyt kobiety bronią tej kobiety że się pogubiła itp. Ciekawe czy jakby sprawcą był mężczyzna to czy by były takie wyrozumiałe.

Prawo Polskie
odpowiada  Syn Gromu
1 rok temu

Matka Polka święta osoba. Ojciec jest Nikim. Takie prawo Polskie od wielu lat.

Wombat
odpowiada  Prawo Polskie
1 rok temu

To nie jest prawo Polskie. To zasady komusze i komusze sądy tak postępują. Stąd mężczyźni liderami samobójstw. Najlepiej jak się jeszcze teściowa na zięcia zatnie… Cóż tak bywa.

zołza
odpowiada  Syn Gromu
1 rok temu

Skąd wiesz co zaszło i kto był sprawcą? Moze to ojciec zabił wszystkich?

Bareja
1 rok temu

Mam nadzieję że zabójczyni zakończy swój żywot w szpitalu

Bareja
odpowiada  Bareja
1 rok temu

Dziewuchy ze strajku kobiet minusują bo przecież biedna mogła wcześniej abortować

Kara śmierci
odpowiada  Bareja
1 rok temu

Jakim odpadem ludzkim trzeba być żeby bronić dzieciobójczyni. Do piekła!

MK
odpowiada  Kara śmierci
1 rok temu

Dzieciobójstwo to inne przestępstwo

Kxkx
1 rok temu

Skąd wiadomo, że to matka zabiła te dziswczyny?

Ja
odpowiada  Kxkx
1 rok temu

No z dupy…. teraz juz wiesz?umiesz czytać ze zrozumieniem?

Aldona
odpowiada  Kxkx
1 rok temu

No wlasnie ? Moze ojciec, moze listonosz. Z artykulu nie wynika, ze sledztwo zostalo zakonczone. Poki co kobiecie przysluguje domniemanie niewinnosci. Niech sad wyda wyrok.

Smutna
1 rok temu

Odebrać życie własnym dzieciom… 😪 Wierzę, że choroba psychiczna jest okropna ale nie jest to usprawiedliwieniem na takie czyny! Nie chcę nawet myśleć co czuły te dziewczynki 💔 pokój ich duszom.

95
0
Napisz co o tym sądziszx