Dwoje dzieci nie żyje. Matkę uratowano (aktualizacje)

Udostępnij
Tweet

Dziś rozegrał się dramat w jednym z domów. Służby ratunkowe policja, straż pożarna oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zostały wysłane do Kobylej Góry. Tam odkryto ciała dwojga dzieci, a kobietę po reanimacji uratowano.

Dzieci były w wieku 9, 13, a kobieta ma 47 lat. Najpierw służby wiedziały o dwóch osobach poszkodowanych kobiecie i dziecku. Podczas sprawdzania domu znaleziono martwe drugie dziecko, które było przykryte kocami. Kobieta miała być wyciągnięta z wanny.

Dziecko oraz kobieta miały mieć rany cięte. Drugie z dzieci miało zostać uduszone. Były to dwie dziewczynki.

Kobietę uratowano i zabrano LPR-em do kaliskiego szpitala. Miała liczne rany rąk i szyi.

Pod numer alarmowy zadzwonił ojciec po powrocie z pracy. W pierwszej chwili zauważył nieprzytomną jedną córkę i żonę. Dopiero później odkryto ciało drugiej dziewczynki.

Sąsiedzi i bliscy uważali matkę dzieci jako osobę wycofaną. Nie utrzymywała kontaktów z rodziną. Ojciec dzieci zawsze z uśmiechem odpowiadał na powitania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
95 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
1 rok temu

Możliwe, że dostała jakiejś depresji a to podstępna choroba 🙁 szkoda tylko, że mąż nie zauważył tego że dzieje się z nią coś złego i jej nie pomógł kiedy była jeszcze taka możliwość. Ale jak widać ludzie umieją tylko kogoś osądzać nie znając peawdy.

Ghjg
odpowiada  Ania
1 rok temu

A moze przez meza miala ta depresje… ona niby wycofana a on taki zawsze usmiechniety… ludzie ,teraz bedzie 100 roznych wersji ,bez sensu

Adam
odpowiada  Ghjg
1 rok temu

I mieszkała obok rodziny męża i to z dwóch stron tak pisza

Kaja
odpowiada  Ania
1 rok temu

Chora osoba psychicznie osoba może myśleć o najgorszym i targnąć się na swoje życie tak jak Pani pisze… Ale gdzie była rodzina? Można było zapobiec takiej tragedii.. co i tak nie usprawiedliwia tej Pani… Niestety depresja depresja. Można myśleć o samobójstwie, ale życie dzieci jest świętością! Każda prawdziwa matka będzie chronić swoje dziecko nad zycie… Zbierać miliony byle mogło żyć .. niestety nie ma wytłumaczenia dla tej kobiety na to co zrobiła

60+
odpowiada  Ania
1 rok temu

Bo miał żonę zabić on się uśmiechał a w domu oprawca był żony i dzieci co za mąż że nie pomugl żony leczyć bo trzeba przejść wszystkie procedury a to za ciężko Wiem coś o takich jak ten mezos uśmiechnięty bo zajmuje się osobom taka chora szwagierka bo też zostałam bez pomocy ale na szczęście nie ma dzieci i męża ale siostra też wypieka się na nią ale to też jest człowiek nie stety jak się przestrzega zaleceń lekarza to normalnie żyje nie stety

Kara śmierci
odpowiada  Ania
1 rok temu

Hitler i Stalin też mieli depresję

Prawo Polskie
odpowiada  Ania
1 rok temu

Mąż nie miał szans pomoc. Prawo Polskie w Teori tylko pomaga. W praktyce, Sprawy rodzinne proszę rozwiązać samemu. Wiem z doświadczenia.

xyz
1 rok temu

„Sąsiedzi i bliscy uważali matkę dzieci jako osobę wycofaną” Tak się zachowują kobiety które są ofiarami przemocy w domu.

Ostrów
odpowiada  xyz
1 rok temu

W Ostrowie kobieta zabiła męża ciosy liczne nożem. Też była osoba spokojną i wycofaną… mąż miał założona niebieską kartę. Nikt nie wie co się dzieje za drzwiami . Różne są sytuacje. W tej sytuacji kobieta ewidentnie nie chciała zostawić dzieci samych i w jej niemaniu zrobiła dobrze. Jak przezyje i doprowadza jej psychikę do porządku zderzyć się z tym co zrobiła …masakra. Jej nie będzie trzeba nigdzie zamykać bo psychicznie nie da rady .Straszny dramat

Adam
odpowiada  xyz
1 rok temu

Sąsiedzi to rodzice i rodzeństwo męża. Dalsi sąsiedzi, szkoła mieli o niej dobre zdanie

Trobek
1 rok temu

500+ idą problemy PiSu

Groszek
1 rok temu

po co wielkie gapie i straży ??

Ciawas
1 rok temu

Do czego ten rząd doprowadził…

Adidonis
1 rok temu

Do osoby, która pisze że jej suka zjadła swoje dzieci: – pies tak robi kiedy czuję zagrożenie dla siebie i dla swych małych, kiedy nie widzi szans na ich wychowanie w miejscu w którym się znajduje. Zadaj sobie pytanie dlaczego tak zrobiła, kto mógł zawinić, może nie koniecznie ty… Może ktoś z domowników…

ssss
1 rok temu

chlopak dziewczyna normalna rodzina

Chwała Ukrainie!🇺🇦
1 rok temu

A co z nami? My tez potrzebujemy wspolczucia! Ile ludow ginie na Ukrainie?

Ostrowianin
1 rok temu

Rozumiem sobie życie odebrać ale niewinnym dzieciom przed którymi jeszcze wiele w życiu?

zołza
odpowiada  Ostrowianin
1 rok temu

niewinne to sa2 latki nie wiesz co sie w domu działo

Życie pisze różne scenariusze
1 rok temu

Moja suka owczarka niemieckiego zjadła własne małe pieski, więc mnie nic już nie zdziwi. Wydaje mi się, że odezwał się w tej kobiecie dziki instynkt. Takie jest niestety prawo dżungli , głęboko zapisane w ludzkiej podświadomości. Dzika natura się w niej odezwała i tyle. Za duży ciężar psychiczny dla tej kobiety to był, to wychowywanie dzieci. Pewnie bieda się do tego przyczyniła i być może to , że była matką samotnie wychowującą matką, może do tego doszły jakieś urazy psychiczne które wyniosła np. z domu. Niewiadomo. Nie miała się komu wyżalić, dusiła problemy w sobie, które od lat się nawarstwiały i w końcu pękła. Nie każdy ma na tyle silną psychikę aby być ojcem czy matką. Taka prawda. Nie pochwalam takiego zachowania, ale ta osoba potrzebuje pomocy psychologa lub psychiatry. Żal mi jej. Ludzie w dzisiejszych czasach są tacy zagonieni i zapatrzeni w siebie i nikt nie myśli o innych, a przecież każdy ma jakieś potrzeby. Czasami wystarczy zwykła rozmowa i taki człowiek, zaraz nabiera chęci do życia. Pamiętajmy o ludziach samotnych i pokrzywdzonych przez los. Nie bądźmy egoistami a świat stanie się lepszy i zło nie będzie miało mocy.

Anka

Nie była samotna matką, bo jej mąż wrócił z pracy i je znalazł.

Bartos

ja bym jej nie ratował na miejscu lekarzy za to co zrobiła dzieciom. Lekarze/ratownicy wiedzą przecież jak zrobić aby nie było na nich . Wyszkolili się na c19. Rzadko jakie zwierzę tak traktuje swoje potomstwo. Więc to co zrobiła matka zasługuje na potępienie. Nie piszcie to o jakiejś psychice , Jak można własne dzieci ciąć i patrzeć jak umierają.

😡😡
odpowiada  Bartos
1 rok temu

Dobrze , że lekarzem nie jesteś. Ratownicy, lekarze nie oceniają, mają zadanie uratować człowieka bez względu na okoliczności.

95
0
Napisz co o tym sądziszx