Utracił kończynę w spektakularnym wypadku. Prosi o pomoc

Udostępnij
Tweet

20 marca doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym uczestniczył Kamil. Samochód osobowy uderzył w ciężarówkę, która przewoziła drewno. Niestety wagon samochodu ciężarowego się rozczepił, a wielkie bele drewna spadły na samochód, którym kierował Kamil.

W wyniku tego zdarzenia w stanie ciężkim trafił do szpitala. Tam zaczęła się walka o jego życie. Mimo wielkiego trudu lekarzy, nie udało się uratować prawej nogi, która została zmiażdżona. Przebywał w śpiączce farmakologicznej 9 dni, gdzie jego życie cały czas było zagrożone. Przeszedł kilka operacji, ale jeszcze wiele zabiegów przed nim. Kamil nadal przebywa w szpitalu i jeszcze jakiś czas będzie tam musiał spędzić. Nie poddał się i walczy. Ma wspaniałego 4-letniego syna, dlatego chciałby wrócić do aktywnego życia. Rehabilitacja jest kluczowym elementem jego powrotu do zdrowia. Przed nim ciężka i długa droga, dlatego jako rodzina wspieramy Kamila w najtrudniejszych chwilach jego życia.

Dostaliśmy wiele pytań jak można wesprzeć Kamila, dlatego uruchamiamy zbiórkę na leczenie rehabilitacyjne, a w późniejszym czasie zakup protezy.

Za każdy wpłacony grosz i okazane serce bardzo Państwu dziękujemy <3 NAGRANIE POD ZDJĘCIAMI

Link do zbiórki
https://zrzutka.pl/jh3nfj

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kierowcy już byli myślami na długim weekendzie?
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hipis
1 rok temu

Wozek wyjechał ze swojego pasa, barany jedne.

Gal anonim
1 rok temu

Ubezpieczenie powinno pokrywać takie wypadki
Oczywiście jeżeli właściciel firmy transportowej miał takie
Kierowca jest pracownikiem firmy
Zwykły Janusz czy Grażyna z marketu
Pracodawca jest obowiązany mieć ubezpieczenie

Mini
1 rok temu

Co kierowcy tirow są winni ze lasy wycinają. Oni tylko.wykonuja swoją pracę. Puknij sieb

Adam
1 rok temu

Ubezpieczenie ??? To Pojazd z drewnem nie dostosował odpowiedniej prędkości do warunków , wózek jest ciągnięty przez kłody drewna a kierowca ma obowiązek zabezpieczyć tak ładunek aby się nie przemieścił i nie uległ przesunięciu . Kierowcy takich zestawów uważają że tak ma być a to nie prawda w krajach skandynawskich jest przestrzegane aby takie pojazdy przechodziły regularne przeglądy a u nas ??? Więc jeśli mowa o ubezpieczeniu to tylko ze sprawcy a tu definitywnie jest pojazd przewożący drewno . I tu szukać kasy a nie na własną rękę przez nieudacznictwo jakiejś pseudo firmy transportowej .

Xli
odpowiada  Adam
1 rok temu

Ale ty pixdzisz jak kierowca ciężarówki winny że za szybko jechał ale chyba zapomniałeś że auto osobowe wjechało w jego wózek który , jest ciągnięty przez kłody drewna i to osobówka była winna, a to kierowca ciężarówki co miał zrobić w tej sytuacji.

Pan
odpowiada  Adam
1 rok temu

Nieudacznik to ty jesteś baranie,czy ciężarówką uderzył czy osobówka w ciężarówkę.widziales kiedy taki wózek do drewna to obejrzyj a puzniej nie pluj jadem na kierowców ciężarówek.

Adam
odpowiada  Pan
1 rok temu

Tu odezwał się smierdziel z ciężarówki . Nierobie do łopaty się nie nadajesz to poszedłeś za kierowcę Ciężarówki . Czy cymbale wiesz jak się zachowuje wózek który jest ciągnięty przez kłody . Nie idzie jak przyczepa za pojazdem tylko na łuku drogi wyjeżdża poza linie . Troszkę poczytać fizyka się kłania . Ale że się skończyło podstawówkę i wziąłeś kredyt na prawo jazdy na ciężarowe to tak to wyglada z Twojej perspektywy . Biegli udowodnią winę kierowcy ciężarówki . Znam tą rodzine i nie odpuszcza aby ćwok był bezkarny . I głęboko mam wasze śmierdzące łapy od smarów . Tłuki z ciężarówek .

Szymon
odpowiada  Adam
1 rok temu

Widziałem ten wypadek z kamer stacji benzynowej – która jest z drugiej strony drogi i wyraźnie widać jak toyota Yaris skręca prosto w wózek. Także wina ewidentna kierowcy osobowej Toyoty.

Xlx
odpowiada  Adam
1 rok temu

Następny głupio piszący że ciężarówka winna ale to że osobówka uderzyła w wózek pojazdu przewodzącego drzewo to już zapomniałeś jak było, to dlaczego winny kierowca ciężarówki.

Edward
odpowiada  Xlx
1 rok temu

A to może dowiedz się jaka była przyczyna ze osobówka wjechała ??? Może zasięgnij informacji kretynie .

Edward
odpowiada  Xlx
1 rok temu

Jak byś wiedział dokładniej to może byś tak nie bredził .

Miejscowy
1 rok temu

Ja się pytam gdzie jest ubezpieczenie podawane na miliony złoty z OC ,ZUS i NFZ,? Bo brać składki to potrafią…

Jarek
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

Wlasnie gdzie?

Bartos
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

ten z tej ciężarówki powinien płacić. Proszę mu z powództwa cywilnego zrobić proces. Wycinają lasy na potęgę, pełno ostatnio tych samochodów jeździ , większość pewnie w złym stanie

Xli
odpowiada  Bartos
1 rok temu

Następny głupoty pisze że winny kierowca ciężarówki, skoro to osobówka wbiła się w jego wózek i ona jest winna a co ma kierowca ciężarówki z tym wspólnego , jak osobówka wyrwala z pod niego wózek

Pan
odpowiada  Bartos
1 rok temu

W takim stanie jeżdżą że napewno dane lepszym niż twoja zasrana osobówka

Xlx
odpowiada  Bartos
1 rok temu

Ale ty klepiesz głupoty człowieku a co on to spowodował ten wypadek czytałeś artykuł jak było, to odnajdź sobie i zobacz jak było później oceniają baranie jeden, to osobówka uderzyła w wózek.

Sad
odpowiada  Bartos
1 rok temu

A za co ma płacić? Za to, że sobie tamtędy jechał A ktoś inny spowodował wypadek? Wyjaśnij co tobą kieruje?

Lech
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

Do czasu PRAWOMOCNEGO zakończenia sprawy wszelkie ubezpieczeniowe firmy nie wypłacą ani grosza.

Sad
odpowiada  Lech
1 rok temu

Jeśli policja określiła sprawcę i nie jest nim poszkodowany a sprawa toczy się tylko o wysokość kary a nie to kto jest sprawcą, to dostanie pieniądze NA LECZENIE I REHABILITACJĘ podkreślam NA a nie za! Tak stanowi prawo a ubezpieczeczalnie korzystają między innymi z twojej niewiedzy.

masztalski
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

Miliony złotych są przeznaczone na rozdawnictwo dla przykładu ; na 500 + więc na służbę zdrowia pieniążków jak na lekarstwo…………

Mik
odpowiada  masztalski
1 rok temu

Ale Was boli to 500+. Ty byś napewno zrezygnował. No ale żeby mieć 500+ to trzeba mieć dzieci. A z piaskiem w worku to ciężko.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Mik
Szok!!!
1 rok temu

W filmie ,, Oszukać przeznaczenie ” też była taka scena wypadku z belami drzewa. Obejrzyjcie sobie, coś strasznego. Żaden kierowca nie chce doświadczyć takiego horroru na drodze.

23
0
Napisz co o tym sądziszx