Dziś policyjny dron grasuje w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

Od godziny 9 nad ulicami Ostrowa będzie grasować policyjny dron. Wstępnie można spodziewać się, że kierowcy będą lapani w rejonie Ronda Sybiraków i aż do Wojska Polskiego.

Dron ma 30-krotne przybliżenie. Najczęściej lapani są kierowcy wyprzedzający w okolicy przejścia dla pieszych, a także korzystający z telefonów komórkowych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy jadą alarmowo. Wiemy dlaczego
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
999
5 miesięcy temu

I dobrze

Kierowca bombowca
5 miesięcy temu

Tak jak w Polsce Policji na drogach jest jak psów to na zachód od Odry Policji na drogach nie uświadczysz. Wniosek, jak byliśmy krajem policyjnym tak nadal jest.

Konfederata.
5 miesięcy temu

Nie dosyć że geniusz bankowy nie jaki Gapiński spowodował inflację na polecenie drugiego geniusz a poszukiwanego listem gończym Pinokia. To Policja na polecenie tegoż to Pinokia sciaga haracze z biednych kierowców.

Popieram drony
5 miesięcy temu

I BDB. Nadal ludzie giną na przejściu dla pieszych. Współczuję Śliwińskiemu. Byliśmy na ich weselu. Pewnie naGle zmarła. SZOK. Rajscy, oni, spowinowaceni.

Sasza
5 miesięcy temu

Poprawa bezpieczeństwa -śmiechu warte!!! Te działania policji mają na celu jedynie represjonowane

Klient stacji Ochman
5 miesięcy temu

Jestem ciekaw czy dron zarejestrował jak patrol policji z BMW nr PO8P493 przed godzina 14 wjechał z ul. Limanowskiego na stacje paliw Ochman pod prąd gdzie jest znak zakaz wjazdu. Dodatkowo na stacji był patrol policji na 2 motorach BMW i nie zareagował na to zachowanie. Chwile porozmawiali i wyjechali wszyscy ta samą droga tj. Wjechali na ul. Limanowskiego.

Równi i równiejsi
odpowiada  Klient stacji Ochman
5 miesięcy temu

Pewnie ktoś z ostrowskiej kliki rządzącej.

36
0
Napisz co o tym sądziszx