Poszukiwany za zabicie 2 osób

Udostępnij
Tweet

Wielkopolska policja poszukują Marcina Wolfa lat 24. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw na terenie powiatu międzychodzkiego.

Wczoraj, 29 marca wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Policjanci ustalili, że 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację o drugim zabójstwie. W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na jej ciele również wskazywały na zabójstwo. Według ustaleń śledczych zbrodni dokonał ten sam mężczyzna. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu.

Do pracy na miejscu zdarzeń oraz w działania pościgowo-poszukiwawcze, oprócz funkcjonariuszy z Międzychodu, natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu (Wydziału Kryminalnego, Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Laboratorium Kryminalistycznego) a także policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oraz z innych jednostek Policji na terenie Wielkopolski.

Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca br. widziały poszukiwanego Marcina Wolfa lat 24 – proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900 lub numerem alarmowym 112.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AxL
1 rok temu

Jestem zbulwersowany, to jest obecnie „Marcin W.”, według ogólnopolskich mediów. 🙂

Kleber
1 rok temu

Ale łobuz

Bartos
1 rok temu

No policja wykazywać się, nie łapać na mandaty , wszyscy z wielkopolski do roboty, żeby nie było jak z Jaworkiem, bo jak minie tydzień, to już po ptokach będzie . No chyba że ktoś z ludzi coś zauważy . Niby tyle kamer jest , taka technika a Jaworek pod ziemię sie zapadł

Marian
1 rok temu

Każdy może pobłądzić, dobrze mu z oczu patrzy, nie wiadomo do końca za co ich zabił.

Viva
1 rok temu

W przypadku takiego typa kara śmierci jest zasadna

Łysa pała
odpowiada  Viva
1 rok temu

w III rzeszy lekarze załatwiali to szybko i sprawnie na ament

Renata
odpowiada  Łysa pała
1 rok temu

Chyba chodziło o „amen” ? Piszmy poprawnie;)

mieszkaniec
1 rok temu

kara żeby nie śmierdział na nasz koszt to szubienica !

Nigdy nie mów nigdy!
1 rok temu

I miej tu takiego syna. Nigdy nie wiesz co Ci wyrośnie. Jak nie syn morderca to gey, albo ćpun itd. Z córkami to też nigdy nic nie wiadomo, bo już nie jednemu wyrosła dziwa lub les. Nie ma się co śmiać, bo nigdy nie wiadomo , co z Twoich czy moich dzieci wyrośnie i nie ważne, że dobrze wychowujesz/asz. Młodość rządzi się swoimi prawami a licho nie śpi. Tak wynika z moich obserwacji po różnych rodzinach. Nie śmiej się dziadku z cudzego upadku. Tak ,tak…

Dżony
odpowiada  Nigdy nie mów nigdy!
1 rok temu

Sama nie wyrosła, widać rodzice do bani. Ale najlepiej zrzucić winę na kogoś

M.
odpowiada  Dżony
1 rok temu

Czasami jest tak że choćby rodzice nie wiem jak się starali, to dziecko może zejść na złą drogę i nikt nie jest w stanie pomóc…

Mieszkaniec
1 rok temu

Bandyta żeby czasami nie zabił jeszcze jakiejś osoby Takiemu to już wszystko jedno

Elektor
odpowiada  Mieszkaniec
1 rok temu

Zgadza się. Jednego niechcący przy bójce może się zdarzyć zabić.. niechcący czy w tzw afekcie. Ale dwie osoby do tego kobieta! To już bandytyzm. No cóż. Lewaki wspólnie z Papieżem który tez nawoływał do tego, znieśli karę śmierci. A w takim przypadkach jak najbardziej byłaby wskazana.

Pan
odpowiada  Elektor
1 rok temu

Nie osądzaj bo ciebie osądzą!!!! Lewak to jest z ciebie a od papieża się odczep

Elektor
odpowiada  Pan
1 rok temu

Nie osądzam, być może miał jakieś powody…

Eda
odpowiada  Elektor
1 rok temu

Mylisz pojęcia, albo nie wiesz co piszesz. Żal…Co ma do tego Papież????

16
0
Napisz co o tym sądziszx