Poszukiwany za zabicie 2 osób

Udostępnij
Tweet

Wielkopolska policja poszukują Marcina Wolfa lat 24. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw na terenie powiatu międzychodzkiego.

Wczoraj, 29 marca wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Policjanci ustalili, że 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację o drugim zabójstwie. W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na jej ciele również wskazywały na zabójstwo. Według ustaleń śledczych zbrodni dokonał ten sam mężczyzna. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu.

Do pracy na miejscu zdarzeń oraz w działania pościgowo-poszukiwawcze, oprócz funkcjonariuszy z Międzychodu, natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu (Wydziału Kryminalnego, Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Laboratorium Kryminalistycznego) a także policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oraz z innych jednostek Policji na terenie Wielkopolski.

Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca br. widziały poszukiwanego Marcina Wolfa lat 24 – proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900 lub numerem alarmowym 112.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AxL
10 miesięcy temu

Jestem zbulwersowany, to jest obecnie „Marcin W.”, według ogólnopolskich mediów. 🙂

Kleber
10 miesięcy temu

Ale łobuz

Bartos
10 miesięcy temu

No policja wykazywać się, nie łapać na mandaty , wszyscy z wielkopolski do roboty, żeby nie było jak z Jaworkiem, bo jak minie tydzień, to już po ptokach będzie . No chyba że ktoś z ludzi coś zauważy . Niby tyle kamer jest , taka technika a Jaworek pod ziemię sie zapadł

Marian
10 miesięcy temu

Każdy może pobłądzić, dobrze mu z oczu patrzy, nie wiadomo do końca za co ich zabił.

Viva
10 miesięcy temu

W przypadku takiego typa kara śmierci jest zasadna

Łysa pała
odpowiada  Viva
10 miesięcy temu

w III rzeszy lekarze załatwiali to szybko i sprawnie na ament

Renata
odpowiada  Łysa pała
10 miesięcy temu

Chyba chodziło o „amen” ? Piszmy poprawnie;)

mieszkaniec
10 miesięcy temu

kara żeby nie śmierdział na nasz koszt to szubienica !

Nigdy nie mów nigdy!
10 miesięcy temu

I miej tu takiego syna. Nigdy nie wiesz co Ci wyrośnie. Jak nie syn morderca to gey, albo ćpun itd. Z córkami to też nigdy nic nie wiadomo, bo już nie jednemu wyrosła dziwa lub les. Nie ma się co śmiać, bo nigdy nie wiadomo , co z Twoich czy moich dzieci wyrośnie i nie ważne, że dobrze wychowujesz/asz. Młodość rządzi się swoimi prawami a licho nie śpi. Tak wynika z moich obserwacji po różnych rodzinach. Nie śmiej się dziadku z cudzego upadku. Tak ,tak…

Dżony
odpowiada  Nigdy nie mów nigdy!
10 miesięcy temu

Sama nie wyrosła, widać rodzice do bani. Ale najlepiej zrzucić winę na kogoś

M.
odpowiada  Dżony
10 miesięcy temu

Czasami jest tak że choćby rodzice nie wiem jak się starali, to dziecko może zejść na złą drogę i nikt nie jest w stanie pomóc…

Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Bandyta żeby czasami nie zabił jeszcze jakiejś osoby Takiemu to już wszystko jedno

Elektor
odpowiada  Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Zgadza się. Jednego niechcący przy bójce może się zdarzyć zabić.. niechcący czy w tzw afekcie. Ale dwie osoby do tego kobieta! To już bandytyzm. No cóż. Lewaki wspólnie z Papieżem który tez nawoływał do tego, znieśli karę śmierci. A w takim przypadkach jak najbardziej byłaby wskazana.

Pan
odpowiada  Elektor
10 miesięcy temu

Nie osądzaj bo ciebie osądzą!!!! Lewak to jest z ciebie a od papieża się odczep

Elektor
odpowiada  Pan
10 miesięcy temu

Nie osądzam, być może miał jakieś powody…

Eda
odpowiada  Elektor
10 miesięcy temu

Mylisz pojęcia, albo nie wiesz co piszesz. Żal…Co ma do tego Papież????

16
0
Napisz co o tym sądziszx