Wjechała w stojak rowerowy. Czarny punkt?

Stojaki na rowery potrafią ułatwić sposób parkowania rowerów w miejscach często uczęszczanych. Idealnie jeśli jest ustawiony w miejscu nie kolidującym z innymi uczestnikami ruchu. Ten jednak jest dość specyficzny i nie jeden kierowca już go zaliczył.

Mowa o stojaku na rowery zlokalizowanym przy markecie przy ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wlkp. Pierwotnie był bardziej wysunięty przy wjeździe na parking, a od pewnego czasu przesunięto go o ponad metr bliżej chodnika. Mimo dobrych chęci nadal znajdują się kierowcy, którzy w niego wjeżdżają.

Dzisiejsza kierująca z audi q3 korzysta niemal codziennie z tego parkingu, a i tak wpadła w tarapaty. Nie zwróciła uwagi na stojak i zawiesiła się autem.

Początkowo klienci sklepu próbowali pomóc się wydostać, ale stojak nie odpuszczał. Dopiero wezwana na miejsce pomoc drogowa przy zastosowaniu poduszki powietrznej oraz rolek wyswobodziła pojazd. Udało się uchronić go przed uszkodzeniami.

CZYTAJ  Uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (ZDJĘCIA)

57 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olo
1 miesiąc temu

Oj, pracownicy Dino migaja się od pomocy

🇺🇦
1 miesiąc temu

Vov 🆚

Lol
1 miesiąc temu

Kto tej Pani doł prawo jazdy

AxL
1 miesiąc temu

Eeee, jednak suvy to dobre auta. Zwykła osobówka by zaorała stojak. ;)))

....
1 miesiąc temu

£:*”&€6÷_×85¥_*’

Widzę że jednak teraz nie masz nic do powiedzenia….. A tak chętnie wypowiadasz się przy …seniorach. Co z Twoją statystyką wypadków ?

Czosnek
1 miesiąc temu

Ta naklejka z japkiem na klapie… Wydarzenie celebrytowane. Mogła sobie selfie strzelić ze stojakiem.

przedstawiciel handlowy
1 miesiąc temu

nie jest to powód do dumy .ale pierwszy zniszczyłem ja .Dlaczego ? bo jakiś idiota zaprojektował go przy wjeździe i wyjeździe z parkingu .Praktycznie w czasie wzmożonego ruchu po 15-tej każdy może w niego nieświadomie wjechać .

Kierowca busa
1 miesiąc temu

Albo stojaki zostały postawione w złym miejscu albo są na tyle nisko ze nie widać je z samochodu a tym bardziej wyższego może by jakieś wysokie i jaskrawe krańcowki na końcach stojaków rowerowych aby kierowcy w koncu zwracali na nie uwagę

Idź w pyry
odpowiada  Kierowca busa
1 miesiąc temu

A kto ci pozwolił wjeżdżać autem na chodnik? Jedź se po ulicy i będzie cacy

Mruk
1 miesiąc temu

Proponuję jeździć ciągnikiem to ani stojaki na rowery krawężnik wysepki drogowe i rabaty nie będą groźne i nie zablokują pojazdu

GTI
1 miesiąc temu

Jak już nieuwazna Pani najechala na stojak na rowery samochód się podniósł to od razu trzeba było koła wymienić na letnie z zimowych

57
0
Napisz co o tym sądziszx