5 radiowozów w akcji. Co się stało na Nowej Krępie?

Udostępnij
Tweet

Chwilę po godzinie 13 niedzielny spokój został zburzony przez zdarzenie, do którego doszło na Nowej Krępie w Ostrowie Wielkopolskim.

Do akcji zadysponowano 5 radiowozów policji. Z jednej ze wstępnych i nieoficjalnych informacji wynikało, że co najmniej dwóch mężczyzn najpierw pobiło poszkodowanego, a następnie zabrali mu telefon oraz samochód peugeot 308.

Pojazd został porzucony na wjeździe do ulicy Szembekowej. Do zatrzymania co najmniej jednego sprawcy doszło na parkingu przy galerii.

W tej chwili policjanci zabezpieczają dowody na to kto kierował peugeotem i będą przesłuchiwać podejrzanych.

Ostrowska policja po dokładnym przesłuchaniu uczestników zdarzenia stwierdziła, że doszło tam jedynie do awantury w miejscu publicznym. Z tego powodu 6 osób ukarano mandatami karnymi, a jedną zatrzymano z powodu posiadania przy sobie narkotyków.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miasto
1 rok temu

do dwojga gówniarzy 5 radiozów daje 25 policjantów – oj bogata jest policja

ciupakabra
1 rok temu

No patusy to mieszkają w centrum tyle w temacie. Na slamsy cisnąć parowy.

Tadeusz
1 rok temu

Ksywki tej patologi ?!

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Polecam. Bolesne ale prawdziwe.

https://nszzp.pl/

Amerykański policjant
1 rok temu

Polski policjant woli, żeby nagrali jego nieudolność niż nadużywanie siły. Bo w tym pierwszym przypadku najwyżej się z niego pośmieją, w drugim – może stracić pracę. Bandyci wszelacy to wiedzą i wykorzystują.
Czego absolutnie nie należy robić po zatrzymaniu przez amerykański patrol policji?
Po zatrzymaniu przez Policję nie wysiadamy z auta. Gdy policjant podejdzie do naszego samochodu najlepiej ręce trzymać na widoku (np. na kierownicy). Inaczej można dostać kulkę w miedzy oczy.
Tylko sprawna i silna Policja gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie z waszą Policją, ale póki co, to droga do gwiazd.

bartek
odpowiada  Amerykański policjant
1 rok temu

Jezeli policji wiaze sie nogi i ciaga sie po sadach i przestepce puszcza wolno to nastepni smieja sie w twarz wrocicmy 45 lat wstecz: dawali sobie rade z penerami a to co dzisiaj sie dzieje nie mialoby miejsca .

Nnn
odpowiada  bartek
1 rok temu

Pener ma więcej praw od policjanta. Nie można mu nawet wypisać 500 zł mkk bo się poplacze u komendanta z czego on ma zapłacić. Policjanci boją się używać SPB bo obawiaja się postępowania dyscyplinarnego, teraz wszystkie interwencje są nagrywane a jak nie nagrasz postępowanie, niedługo w srajac na kiblu będzie trzeba nagrywać. Dlatego jak ktoś ma dobra opcję to niech robi ewakuację z tego gówna póki jeszcze ten okręt zwany Policja nie zatonął na dobre a już tonie.

Murarz
1 rok temu

Bić chamów ulicznych nie pałką a pełną cegłą. Ale niestety demokrację mamy a bandyci wszelacy śmieją się nam w żywe oczy.

Obywatel
1 rok temu

Teraz tam jadą na kebaba ?

Bobuś
1 rok temu

To bieda, bezrobocie, niskie zarobki i brak nowych inwestycji będzie nasilać takie sytuacje w Ostrowie.
Tymczasem w Kaliszu kolejna duża nowa inwestycja światowego koncernu Guring.

28
0
Napisz co o tym sądziszx