2 osoby uwięzione po wypadku

Udostępnij
Tweet

Około godziny 7.40 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi i Mickiewicza w Ostrowie Wielkopolskim. Jedno z aut przewróciło się na bok i spowodowało uwięzienie podróżujących nim osób.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca kia jechała ulicą Mickiewicza od strony Konopnickiej. Toyota uderzyła w bok kia, która przewróciła się na bok. Podróżowały nią dwie kobiety. Jedna młoda, druga w dojrzałym wieku.

Strażacy zabezpieczyli pojazd przed zmianą pozycji. Wybili tylną szybę i wycięli otwór w przedniej szybie. Udało się szybko wyswobodzić uwięzione kobiety.

Co ciekawe żadna z kobiet nie wymagała hospitalizacji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bonia
1 rok temu

Dawno nie było stłuczki na tym skrzyżowaniu. Kierowcy , którzy często tamtędy jeżdżą to wiedzą , że obowiązuje to zasada „bardzo!!! ograniczonego zaufania” . A mieszkańcy okolicznych domów nie takie cuda widzieli i nie raz ogrodzenie naprawiali .

Hhhh
1 rok temu

Ta ulica to tragedia i jeszcze szkola jeżdżą jak wariaci, progi zwalniające powinny być…. ludzie nie patrza że dzieci na pasach przechodzą aż w końcu dojdzie do tragedia.

20
0
Napisz co o tym sądziszx