2 osoby uwięzione po wypadku

Około godziny 7.40 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi i Mickiewicza w Ostrowie Wielkopolskim. Jedno z aut przewróciło się na bok i spowodowało uwięzienie podróżujących nim osób.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca kia jechała ulicą Mickiewicza od strony Konopnickiej. Toyota uderzyła w bok kia, która przewróciła się na bok. Podróżowały nią dwie kobiety. Jedna młoda, druga w dojrzałym wieku.

Strażacy zabezpieczyli pojazd przed zmianą pozycji. Wybili tylną szybę i wycięli otwór w przedniej szybie. Udało się szybko wyswobodzić uwięzione kobiety.

Co ciekawe żadna z kobiet nie wymagała hospitalizacji.

CZYTAJ  Starostwo zmieni wizerunek

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bonia
6 dni temu

Dawno nie było stłuczki na tym skrzyżowaniu. Kierowcy , którzy często tamtędy jeżdżą to wiedzą , że obowiązuje to zasada „bardzo!!! ograniczonego zaufania” . A mieszkańcy okolicznych domów nie takie cuda widzieli i nie raz ogrodzenie naprawiali .

Hhhh
7 dni temu

Ta ulica to tragedia i jeszcze szkola jeżdżą jak wariaci, progi zwalniające powinny być…. ludzie nie patrza że dzieci na pasach przechodzą aż w końcu dojdzie do tragedia.

wtc
7 dni temu

ładne cyrki się w tym ostrówku dzieją ……..

Tom
8 dni temu

Znowu wypadek? Gdzie to bydło dostaje prawa jazdy??? Za taki wypadek powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Osw
8 dni temu

Ufff… płot cały.

Zaflik
8 dni temu

Za nie zatrzymanie sie na stopie zabrać prawo jazdy dożywotnie. Raz to zrobiła zrobi następny.

Heniu
8 dni temu

no przecież może się tak zdażyć ze ktoś nie zauważy znaku….

Tom
odpowiada  Heniu
8 dni temu

Jak nie widzi znaków to nie nadaje się na kierowcę

Edward
odpowiada  Tom
7 dni temu

Kolego nie bronię nikogo ale nie które znaki są tak ukryte że zauważysz metr przed sobą . Powiem jak działaczom w powiecie : Panowie w pomarańczowym wozie przejadą wyznaczoną droga aby usunąć nieprawidłowości lub tez umyć znak drogowy bo jak jest cały zielony od nalotu to w porach wieczorowych nie widzisz dostatnio , ale wracając do Panów w pomarańczowym pojeździe , przejada wyznaczoną trasą a gdy jest coś niechaj to nie widzą lub nie chcą widzieć . Czas na postój i odczekanie paru godzin bo dzień trza zaliczyć bo na firmie jeszcze kierownik by coś wymyślił . Tak to wyglada utrzymanie drug w powiecie . Panie zastępco Starosty czas pogonić niech myją znaki i prostują . Może i w powiecie coś się poprawi .

Trobek
8 dni temu

Po co wielkie gapie….

....
8 dni temu

No młodzi hejterzy ! Do dzieła! Co teraz zaproponujecie sprawczyni zagrożenia i kolizji? To samo co seniorom i np 84 latce . Ciekawe czemu milczycie ?

Tom
odpowiada  ....
8 dni temu

Może pogłaskać po główce i powiedzieć nic sie nie stało??? Jak kiedyś w ciebie kretynie walnie dziadek trzymający sie kierownicy żeby się nie przewrócić albo idiotka co nie widzi znaków to jeszcze napraw sprawcy samochód żeby mógł kolejnemu przywalić.

....
odpowiada  Tom
8 dni temu

Ale miałeś napisać Tom ,co w tym przypadku czy dożywotnio cofnąć jej prawo jazdy…. i skierować do autobusu, bo stwarza TAKIE SAMO(!) zagrożenie jak nielubiani, krytykowani przez Ciebie i Twoich rówieśników seniorzy !!

Dziadek (trzymający się…) nie pędzi 100 km/h … tam gdzie jest ograniczenie do 30 km/h, poczytaj sobie o wypadku busów….

Wsiowieszcz
8 dni temu

Za gapowe płacić trzeba,
Więcej niż za bochen chleba.
Kto zagapi się na drodze
Od innych oberwie srodze.
Gdy szczęścia ma się za mało,
Można z tego nie wyjść cało.
Jednak dwie panie w kijance
Wciąż żyją w szczęśliwej bańce.

Józwa Butrym
odpowiada  Wsiowieszcz
8 dni temu

Chłopie, oby tak dalej, to Czarnek twoje wiersze zatwierdzi jak lekturę obowiązkową. Jeszcze tylko kilka peanów na cześć Jarka, Marlenki lub fana kremówek i masz to jak w banku.

20
0
Napisz co o tym sądziszx