Eleganckie warunki dla uczniów

W ostatnim czasie Bursa Szkolna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim przeszła gruntowną modernizację oraz szereg remontów, których efekt można będzie zobaczyć podczas Drzwi Otwartych organizowanych w placówce.

Bursa Szkolna, dzięki dofinansowaniu z Powiatu Ostrowskiego, który zainwestował spore fundusze w remont tego obiektu, zyskała nowe oblicze. Szarą, ponurą elewację, zastąpiono nowoczesną, kolorową fasadą, która już na samym wstępie zachęca do odwiedzin.

Wnętrze bursy także zyskało nowy desing. Na dziewczęta czekają piękne, urządzone w nowoczesnym stylu łazienki, które zapewniają komfortowe warunki użytkowania.

Gruntowny remont przeszło również całe drugie piętro. Przeprowadzono modernizację wszystkich pokoi mieszkalnych, które zyskały efektowne tapety, przytulną kolorystykę oraz nowe wyposażenie. Dzięki tym zmianom, młodzież będzie mogła mieszkać, uczyć się i wypoczywać w komfortowych warunkach i w miłej atmosferze. Nie zapomniano także o wychowankach, przejawiających talent muzyczny, dla których przygotowano profesjonalną, wygłuszoną salę do gry na instrumentach.

Ponadto bursa oferuje młodzieży bursową bibliotekę, specjalistycznie wyposażoną siłownię, trzy świetlice, dwie kuchenki młodzieżowe oraz kilka dodatkowych pomieszczeń do nauki.

Każdy, kto zamieszka w bursie, będzie miał możliwość nie tylko zdobywać wiedzę, ale też rozwijać swoje pasje i uzdolnienia.

Zapraszamy zainteresowaną młodzież i rodziców na Drzwi Otwarte do Bursy Szkolnej w dniach 10 i 17 marca 2023r. w godzinach: 12.00 – 18.00, aby na miejscu zapoznać się z ofertą placówki.

CZYTAJ  Drugi mecz play-off również dla Stali

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adolf
1 miesiąc temu

i ten obrzydliwy, robiący piekarnik z mózgu maszt 5g na dachu.

Asd
1 miesiąc temu

Jak dlugo bedzie tak pieknie?!gimbusy dopadna.i zdemoluja.szkoda kasy

żurek
1 miesiąc temu

I pomyśleć , że to był internat Technikum Kolejowego , dzisiaj po tej szkole zostały tylko wspomnienia .

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 miesiąc temu

A gdzie w miarę normalne warunki płacowe dla ludzi którzy są twórcami tego wszystkiego ?
Czymże byłyby  zarządcze działania starosty bez wiedzy i zaangażowania podległych merytorycznie  pracowników? Ale on  niestety traktuje  ludzi w myśl zasady: przeżuć i wypluć!
 Hej, to nie fair!
Oni też pochodzą z tej samej gliny co ty.
 Dzisiaj byłem wyjątkowo tolerancyjny i stonowany w wypowiedziach ale myślę, że to i tak gówno co to da.
Szkoda, że współcześnie w administracji nie stosuje się taczek jako drzewiej bywało.

Marek
odpowiada  Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 miesiąc temu

Nie lubią PiS i robią wszystko żeby nam dać w dupę żeby nam się odechciało żyć i głosować z powrotem na PO dlatego zwykłym ludziom utrudniają życie jak mogą ( małe zarobki itp ) w szpitalu jest tak samo nienawidzą PiS i chcą nam udowodnić jak źle się żyje. Mogli by nam podnieść zarobki bez problemu ale tego nie zrobią żebyśmy zobaczyli jak to źle się żyje..Ale karma do nich wrócići

Oko
1 miesiąc temu

Ładne to.

Marcin Łopian
1 miesiąc temu

A na panów to nie ma łazienek?!

Sekretarz
odpowiada  Marcin Łopian
1 miesiąc temu

Dla Wielkich Panów są na pierwszym piętrze starostwa powiatowego. Z tym, że klucz ma Starosta który wybiórczo udostępnia wicestaroście. Ja mam swój własny klucz do sukcesów wszelakich.Szczekam wtedy kiedy pan tego oczekuje i klucz jest do mojej dyspozycji.

8
0
Napisz co o tym sądziszx