Nagła śmierć psa. Wszystko widać na nagraniu

Udostępnij
Tweet

Czy ktoś zabił celowo psa? Na nagraniu najpierw widać jak ktoś przerzucił przez ogrodzenie tajemniczy pakunek, który wziął pies. Jednak najstraszniej widać jak pies patrzy w kierunku drogi i nagle w podskokach odbiega i pada, umierając w konwulsjach. 

Do tych zdarzeń doszło na terenie jednej z posesji w powiecie pleszewskim. Dzięki zamontowanej kamerze monitoringu widać uwiecznione obie sytuacje.

Pierwsza sytuacja miała miejsce 23 lutego. Kamera zarejestrowała, że pies pilnujący posesji zauważył coś, co go zaniepokoiło. Czworonóg zerwał się i zaczął szczekać. Pies po chwili chwycił reklamówkę w zęby i poszedł w głąb posesji.

Kolejnego dnia pod posesję podjechał samochód osobowy, który zawrócił. Zaparkował poza kadrem kamery. Pies patrzył w stronę pojazdu. Nagle pies w podskokach zaczął uciekać. Wygląda jakby został czymś trafiony.

Właścicielka psa w rozmowie z dziennikarzami przekonuje, że na pierwszym nagraniu widać próbę otrucia psa.  Dzień później ktoś przyjechał ponownie na miejsce i pewnie zdziwił się mocno, że zwierzę wciąż żyje. Wtedy widać jak pies nagle ucieka, jakby czymś trafiony i pada w konwulsjach – opisuje mieszkanka w rozmowie z pleszewskim portalem.

Powiadomiona policja oraz weterynarz nie stwierdzili żadnych objawów, które wskazywałyby na otrucie psa.

Samochód miał zamontowane dziwne tablice rejestracyjne, jakby nie polskie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piesa
11 miesięcy temu

nie osły, cymbały , może ruskie ?-sekcja itp myslenie debila jak nie dotyczy to debila .,Pies , owczarek, z wygladu zadbany, dozywiony, wybiegany i zywotnie zdrowy i czujny. Wiec zawał serca psa odpada. a reakcja, czynności ochronne, obronne i to co nastepuje w kolejnosci nastepuje ,to na 99% trafienie psa z jakies broni . Ta torba , to jedynie słuzy do przywołania psa i na chwile zablokowania go w bezruchu aby łatwiej trafic. Czym został trafiony, otruty to wyjasni badanie toksykologiczne krwi, serca, itp., Paralizator na prowadnicy , inne urządzenie ?? . Od tego jest policja , sekcja , materiał dowodowy. Pies został umyslnie zabity, to jest FAKT. Dlaczego, kto ? – to juz inny temat dowodowy dla POLICJI .
Osobiscie zabija mi ktos przyjaciela – oficjalne zawiadomienie do Prokuratora o przestepstwie , i monitorowac , kolejnośći w procesie dochodzeniowym- monitoring, swiadkowie, ogledziny, sekcja, biegli . Inaczej bydło bedzie strzelac do ludzi.

Ryssiek
11 miesięcy temu

Chachły?

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Gdy na ziemię pada psisko,
To znak, że już złodziej blisko.
Niech pan za swym psem nie beczy
Tylko mienie zabezpieczy.
Bo bandytów tępić trzeba,
Cios w gębę i będzie gleba.
Związać trzeba też potwora
I mocno wykręcić wora.

Prus
odpowiada  Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

kolejny wieejski poeta

Piotrek
11 miesięcy temu

Na moje oko pies został porażony prądem z paralizatora. Objawy są jak po zawale serca. Więc wszystko się zgadza.

Zimny chirurg
odpowiada  Piotrek
11 miesięcy temu

To ma sens co piszesz ale żeby to ocenić czy tak bylo trzeba być biegłym w anatomii patologicznej zwierząt nie wiem czy poza uczelnią weterynaryjna jakiś lekarz weterynarii z terenu jest w wstanie to na tzw oko ocenić bez sekcji zwłok i doświadczenia w tej kwestii

Jozef
11 miesięcy temu

Wyglada to tak jak uspienie groznego psa .Trzeba psa dokladnie ogladńac i przebadac przez dobrego weterynarza ,moze miec cos pod skora . Sprawdzic

miki
11 miesięcy temu

pies zdech ale odkrycie

56
0
Napisz co o tym sądziszx