Nagła śmierć psa. Wszystko widać na nagraniu

Czy ktoś zabił celowo psa? Na nagraniu najpierw widać jak ktoś przerzucił przez ogrodzenie tajemniczy pakunek, który wziął pies. Jednak najstraszniej widać jak pies patrzy w kierunku drogi i nagle w podskokach odbiega i pada, umierając w konwulsjach. 

Do tych zdarzeń doszło na terenie jednej z posesji w powiecie pleszewskim. Dzięki zamontowanej kamerze monitoringu widać uwiecznione obie sytuacje.

Pierwsza sytuacja miała miejsce 23 lutego. Kamera zarejestrowała, że pies pilnujący posesji zauważył coś, co go zaniepokoiło. Czworonóg zerwał się i zaczął szczekać. Pies po chwili chwycił reklamówkę w zęby i poszedł w głąb posesji.

Kolejnego dnia pod posesję podjechał samochód osobowy, który zawrócił. Zaparkował poza kadrem kamery. Pies patrzył w stronę pojazdu. Nagle pies w podskokach zaczął uciekać. Wygląda jakby został czymś trafiony.

Właścicielka psa w rozmowie z dziennikarzami przekonuje, że na pierwszym nagraniu widać próbę otrucia psa.  Dzień później ktoś przyjechał ponownie na miejsce i pewnie zdziwił się mocno, że zwierzę wciąż żyje. Wtedy widać jak pies nagle ucieka, jakby czymś trafiony i pada w konwulsjach – opisuje mieszkanka w rozmowie z pleszewskim portalem.

Powiadomiona policja oraz weterynarz nie stwierdzili żadnych objawów, które wskazywałyby na otrucie psa.

Samochód miał zamontowane dziwne tablice rejestracyjne, jakby nie polskie.

CZYTAJ  Jedno z dzieci miało kilkadziesiąt ran. Wiemy co z drugim

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piesa
1 miesiąc temu

nie osły, cymbały , może ruskie ?-sekcja itp myslenie debila jak nie dotyczy to debila .,Pies , owczarek, z wygladu zadbany, dozywiony, wybiegany i zywotnie zdrowy i czujny. Wiec zawał serca psa odpada. a reakcja, czynności ochronne, obronne i to co nastepuje w kolejnosci nastepuje ,to na 99% trafienie psa z jakies broni . Ta torba , to jedynie słuzy do przywołania psa i na chwile zablokowania go w bezruchu aby łatwiej trafic. Czym został trafiony, otruty to wyjasni badanie toksykologiczne krwi, serca, itp., Paralizator na prowadnicy , inne urządzenie ?? . Od tego jest policja , sekcja , materiał dowodowy. Pies został umyslnie zabity, to jest FAKT. Dlaczego, kto ? – to juz inny temat dowodowy dla POLICJI .
Osobiscie zabija mi ktos przyjaciela – oficjalne zawiadomienie do Prokuratora o przestepstwie , i monitorowac , kolejnośći w procesie dochodzeniowym- monitoring, swiadkowie, ogledziny, sekcja, biegli . Inaczej bydło bedzie strzelac do ludzi.

Ryssiek
1 miesiąc temu

Chachły?

Wsiowieszcz
1 miesiąc temu

Gdy na ziemię pada psisko,
To znak, że już złodziej blisko.
Niech pan za swym psem nie beczy
Tylko mienie zabezpieczy.
Bo bandytów tępić trzeba,
Cios w gębę i będzie gleba.
Związać trzeba też potwora
I mocno wykręcić wora.

Prus
odpowiada  Wsiowieszcz
1 miesiąc temu

kolejny wieejski poeta

Piotrek
1 miesiąc temu

Na moje oko pies został porażony prądem z paralizatora. Objawy są jak po zawale serca. Więc wszystko się zgadza.

Zimny chirurg
odpowiada  Piotrek
1 miesiąc temu

To ma sens co piszesz ale żeby to ocenić czy tak bylo trzeba być biegłym w anatomii patologicznej zwierząt nie wiem czy poza uczelnią weterynaryjna jakiś lekarz weterynarii z terenu jest w wstanie to na tzw oko ocenić bez sekcji zwłok i doświadczenia w tej kwestii

Jozef
1 miesiąc temu

Wyglada to tak jak uspienie groznego psa .Trzeba psa dokladnie ogladńac i przebadac przez dobrego weterynarza ,moze miec cos pod skora . Sprawdzic

miki
1 miesiąc temu

pies zdech ale odkrycie

Kierowca busa
1 miesiąc temu

W samochodzie raczej Polacy nie byli pewnie ktos z zagranicy i to mozliwe ze nie z kraju który graniczy z Polska dlaczego tak myślę bo w naszych okolicach ludziom miejscowym Polakom wiedzie się nie źle nikt normalny by nie ryzykowal utraty pracy i dorobku życia i wolności aby kogoś okraść z wartości może paru wypłat aby zycie sobie zmarnować po więzieniach

Mariusz Bąk
1 miesiąc temu

Czytam te wpisy i widzę tu samych Osłów i Cymbałów . Pies z wigorem i zawał , lub też no chory był . Same doktory weterynarii . A na filmie widać jak ucieka bo widzi niebezpieczeństwo . Definitywnie ktoś strzelał i .

Wredna Gocha
odpowiada  Mariusz Bąk
1 miesiąc temu

Człowieku nikogo nie obrażaj wyzwiskami na forum taki jesteś mądry a może to Ty byłeś w tym samochodzie na monitoringu skoro wiesz że strzelano do psiaka

Smacznie i tanio. U Chińczyka
1 miesiąc temu

Dobre potrawi by z niego byli. Klient zadowolony, chrupać mięsko, siorpać zupka. Dobra psina na telerzu, rozgrzewać w chłodne dni. 😋🍜

M.
1 miesiąc temu

Współczuje Państwu straty Przyjaciela w tak straszny sposób… to okropne, widać jak cierpi 😞 oby sprawca zapłacił za to.
Choć wiem że to nie ukoi bólu…

56
0
Napisz co o tym sądziszx