Spadło trochę śniegu i doszło do kilku wypadków

Udostępnij
Tweet

Wystarczyło, że przez noc trochę przymroziło i nad ranem spadło kilka centymetrów śniegu, by na drogach regionu doszło do szeregu zdarzeń drogowych. Kierowcy jakby zapomnieli, że na śniegu trzeba zachować szczególną ostrożność, bowiem pod puchem może być lód.

W miejscowości Szczury bus z Ostrowa Wielkopolskiego wpadł w poślizg i przewrócił się na bok. W tym przypadku nie wzywano służb ratunkowych.

W Biskupicach Ołobocznych czołowo zderzyły się samochody zarejestrowane w powiecie lublinieckim (woj. śląskie). Kierująca Nissanem na łuku drogi wpadła w poślizg i wjechała w ciężarówkę jadącą z przeciwka.

W Granowcu zderzyły się fiat punto oraz audi. Fiat wpadł w posesję. Na miejsce wysłano straż pożarną, ponieważ jedna z osób uskarżała się na ból nogi i głowy.

Wieczorem ma ponownie padać śnieg.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wsiowieszcz
1 rok temu

Przyszła do nas straszna zima,
Której nic już nie powstrzyma.
Drogi zrobiły się białe
Śnieg zasypał wioski całe.
Nawet gdy na drogach ślisko
Każdy jeździł bo miał blisko.
Jednak u większości ludzi
Śnieg na drodze diabła budzi.
I gdy ten pokazał rogi
Człowiek w aucie wypadł z drogi.

Rafał Baron
1 rok temu

W ocenie Pana Janusza który jest odpowiedzialny jeszcze dodam , powiat kończy się na skrzyżowaniu , Pawłów , Janisławice , Twardogóra . Wójt pewnie by szkłem dup… podtarł bo szkoda kasy na sprzęt aby kupić pracownikom z RolKom . Stare graty stoją na placu . Wstyd dla gminy . Na nic nie ma pieniędzy . OSP chce zlikwidować i zostawić max trzy jednostki . Nie życzy się złego ale może czas aby sam się przekonał że to jest potrzebne . Bo jak się wydarzy nieszczęście to zastępca udostępnia zbiórki na poszkodowanych . Wstyd Gmina Sośnie . I Panu Wójtowi czas może podziękować za biedną Gminę i którzy okradają i są bezkarni jak Pani Arleta . Wstyd .

dla i
odpowiada  Rafał Baron
1 rok temu

co do likwidacji OSP to ma jaja i 300% racji

świadek
1 rok temu

Widać miłośników letnich opon, nie jeden mistrz kierownicy jesienią swoje mądrości wygłaszał że po co zimówki bo zim już nie ma i szkoda kasy na zmianę i że opony cierpią bo na dwa komplety felg szkoda kasy. W przypadku aut za kilka tysięcy jeszcze można zrozumieć ale i tak potępić ale mając auto za kilkadziesiąt tysięcy nie kupić kompletu felg i oponami za kilka tysięcy to już śmieszne.

22
0
Napisz co o tym sądziszx