Dostali klucze do wypasionych miejskich mieszkań

Udostępnij
Tweet

28 rodzin odebrało dziś klucze do nowych mieszkań przy ulicy Kujawskiej. To tu stanął nowoczesny, energooszczędny, wielorodzinny budynek Ostrowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Budynek jest przystosowany dla osób starszych i osób z niepełnosprawnościami. Ma cztery kondygnacje, a wewnątrz jest winda. Mieszkania są jedno, ale i dwu, a nawet trzypokojowe o powierzchni od 34 do 63 m2. Każde z nich ma duży balkon oraz komórkę lokatorską, a dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są rowerownia i wózkownia. Wokół budynku powstały 43 miejsca parkingowe, a wkrótce urządzona zostanie zieleń.

Budynek powstał przy ulicy Kujawskiej 9.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

82 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
1 rok temu

Dobrze, że są nowe mieszkania, ale czy nie można było zrobić z 2 piętra więcej skoro i tak jest winda? dużo więcej mieszkań by było, działka lepiej wykorzystana a tak raptem 28 mieszkań i feta jak w alternatywach 4 na otwarcie 😀

ja
1 rok temu

Panie redachtorze, to nie są miejskie mieszkania. Pani prezydent podkleja się pod wszystko co się pozytywnego dzieje w mieście. Rada miejska przekazała spółce OTBS działkę pod budowę. A blok postawiła spółka i mieszkania do czasu wykupienia przez najemców należą do spółki OTBS!

Kolesiarstwo
1 rok temu

Kolesiarstwo, koperta, znajomości. = Mieszkanie.

SUZUKI
1 rok temu

przenieść się do tak wypasionych pięknych nowych mieszkań to tak jakby z malucha przesiąść się do Mercedesa

SUZUKI
1 rok temu

Dla ludzi ,którzy mieszkali w śmierdzącej bramie za śmietnikiem na Kaliskiej albo w bramie za trzepakiem na Gimnazjalnej

Na wypasie
1 rok temu

Do trzech pięter winda?

M..
1 rok temu

Hejterzy dajcie spokój. Rząd nie może sobie poradzić z mieszkaniem+. Ostrów Wielkopolski od lat skutecznie buduje. Brawo Pani Prezydent, brawo władze miasta. Beata na Premiera.

Do M..
odpowiada  M..
1 rok temu

Boli główka?🤣

Konfederata.
odpowiada  M..
1 rok temu

Klimek, Ostrów buduje. Co za brednie, rodem z PRL. Tak jak „mafia” pisowska okrada Polaków na każdym kroku co widać w portfelach tak tz Ostrów okrada mieszkańców podnosząc podatki lokalne. A Klimek jako gwiazda rozdaje klucze jakby swoje. To mieszkańcy budują że swoich podatków taka jest prawda.

Prawda.
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Ten naród jest tak znieczulony i zależny od socjalu że nie przegadasz… Nie mają już wyjscia. Trzeba łopata do głowy nakładać, ale wcześniej pozbyć się betonu z niej.

82
0
Napisz co o tym sądziszx