Policja szuka tego mężczyzny. Mógł narozrabiać na targowisku

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego poszukują mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło na terenie targowiska miejskiego przy ul. Targowej w Ostrowie Wielkopolskim. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją.

5 stycznia 2023 roku na terenie targowiska miejskiego przy ul. Targowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zdarzenia, w którym nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia torebki damskiej wraz z zawartością m.in. telefonu komórkowego, portfela, dokumentów oraz pieniędzy.

Na podstawie posiadanych przez policjantów informacji związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy poniżej.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon 47 77 54 270, 47 77 54 271, 47 77 54 272, lub całodobowy numer 47 775 42 11.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek
1 rok temu

Rysiu?

Śmiechu Warte
1 rok temu

Gość w okularach, który wyciąga łapska po cudzą własność… pasuje do Morawieckiego.

Gimbo
odpowiada  Śmiechu Warte
1 rok temu

Lewacko mordo Pisowcy na Targu zakupy nie robią bo Bonów Sprzedawcy nie akceptują na stu Lewaków 97 z Nich to Złodzieje tak w Więzieniach gdzie 97% głosowało na PO i SLD

Ale przynudzasz :)
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

Blablabla.

Maciej
1 rok temu

Jak pokrzywdzony np. zgłasza kradziez kilka godzin po fakcie, to myślisz że sprawca grzecznie czeka w miejscu gdzie dokonał kradzieży, tak? Czyli rozumiem, ze jak jesteś w prscy, a opędzlują Ci mieszkanie, to masz od razu powiadomienie na telefon…

Gimbo
1 rok temu

Typowy Sympatyk wolnych Sądów a Targowisko to typowe miejsce dla Ubeków i wszelkiego lewactwa

Pan
1 rok temu

Zawsze możesz zostać policjantem i się wykazać

23
0
Napisz co o tym sądziszx