Nie żyje nauczycielka. Miała zaledwie 35 lat

W wieku zaledwie 35 lat zmarła nauczycielka Zespołu Szkół Publicznych im. Bohaterów Monte Cassino w Taczanowie Drugim. Pożegnanie Patrycji Halamundy odbędzie się 10 lutego.

Msza święta żałobna odbędzie się 10 lutego o godzinie 13.00 w kościele pw. Zwiastowania NMP w Sowinie, po której nastąpi pogrzeb na cmentarzu parafialnym.

Pani Patrycja była cenioną nauczycielką języka angielskiego.

Jej siostra napisała:

Siostrzyczko odeszłaś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić …

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

87 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
1 rok temu

Nauczycieli niestety szczepiono truciznami zwanymi szczepionkami. Wielu z nich umiera i będzie umierać nagle bo zawierzyli pseudo politykom, dziennikarzom, lekarzom, ekspertom itd

Asiula
1 rok temu

Ludzie… jacy Wy jesteście empatyczni w stosunku do innych. Proponuję podjechac na cmentarz. Spotkać męża Pati z dziećmi i powiedzieć mu prosto w oczy to co tu wypisujecie. Jesteśmy okropnym narodem. Wstyd mi za Was.

Nienauczycielka
1 rok temu

To jest najważniejsza informacja – była NAUCZYCIELKĄ.

Z28.310
1 rok temu

Wyrazy wspolczucia dla rodziny zwlaszca dla dzieci. Taka piękna kobieta w tak mlodym wieku. Czy mąż bedzie mial odwagę powiedziec dlaczego? Czy to byla ta „sprawdzona i bezpieczna”?

Łukasz
1 rok temu

Szczepioneczki zaczynają powoli zbierać swoje plony,od samego początku uznałem to za truciznę i zwykłą depopulację ludzkości,dobrze że na krótko przed tą pseudo pandemią trafiłem na filmik w necie który dał bardzo dużo do myślenia 🤔jak żyje prawie 40 lat tak nie przypominam sobie takiej ilości nagłych zgonów wśród młodych ludzi 🤔

Geralt
1 rok temu

Masońskie kredo. Proponuję przeczytać Chociaż połowę.

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego.

Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.

Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny.

Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych.

Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.

Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko.

Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.

Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy!

Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.

Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość.

Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy.

Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.

Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyły się z własnym wnętrzem.

Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmienia umysł w ich życiu.

Będziemy używać strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu.

Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest). Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią.

Będziemy ich oddzielać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich uprzejmie prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami prowadzą.

Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela.

Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami.

Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam.

Wiele z tego skorzystamy, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki.

Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich pracę. Zmusimy ich do nienawiści do siebie i swoich sąsiadów.

Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Że nigdy się nie dowie! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, muszą zawsze wierzyć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel. Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę.

Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach.

Oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść.

Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniej niż to. Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić.

jola
odpowiada  Geralt
1 rok temu

Geralt brawo az jestem zdziwiona ze odwazyles sie to napisac ale obawiam sie ze tym ludziom nie da nic do myslenia jest juz za pozno

Agenda, nowa przyszłość.
odpowiada  jola
1 rok temu

Ale jaja. A polin betonem dalej zalany. Lej pan do pełna…

George
odpowiada  Geralt
1 rok temu

Ty żyjesz wśród nas? Gdzie , żebym zabronił dzieciom być w pobliżu proroka!!!

Geralt
odpowiada  George
1 rok temu

Żal mi Cię ciemnoto

O.ss
odpowiada  Geralt
1 rok temu

O kur…a że też chciało ci się tyle pisać…

87
0
Napisz co o tym sądziszx