OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie żyje (ZDJĘCIA 2)

Auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie żyje (ZDJĘCIA 2)

W sobotni wieczór doszło do makabrycznego wypadku koło Opatówka w powiecie kaliskim. Kierowca samochodu osobowego jadąc w pobliżu przejazdu kolejowego stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

Świadkowie wyciągnęli poszkodowanego z wraku auta. Sytuację pogarszał fakt, że pojazd stanął w płomieniach. Przystąpiono do udzielania pomocy mężczyźnie, ale niestety po pewnym czasie lekarz stwierdził jego zgon.

Ofiara to 18-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Był reanimowany na miejscu. Kierował volkswagenem, który spłonął doszczętnie.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ewakuacja sklepu Biedronka. Była akcja służb
13 komentarzy
Gizmo
3 lat temu

Kolejny doświadczony KEROWCA ..szybsze auta niech im tatusie pokupią

Marcin Łopian
3 lat temu

Znam tą drogę. Na 90% leciał za szybko. Często tam jeżdżę i widzę co tam „kierowcy” odwalają..

asdsdaadss
odpowiada  Marcin Łopian
3 lat temu

Ja niestety też często tam jadę. No co zrobić jak ludzie nie ma wyobraźni

Gizmo
odpowiada  Marcin Łopian
3 lat temu

Nie no na bank jechał za wolno. Szybciej przeciął by drzewo i pojechał dalej…

Slow
3 lat temu

Jedno jedyne drzewo i ??? Świeczka zgasła.

Ehhhh.
3 lat temu

Nastepny gowniarz za kierownicą….

Uuuu
3 lat temu

I wychowujesz dziecko 18 lat, tracisz czas, zdrowie, pieniądze i teraz dziecka nie ma i zostają rodzice znów sami. No tragedia nie do opisania

Bmw
3 lat temu

Czy to Passat b6 ? Raczej dość solidny i bezpieczny wóz

Tak sądzę
3 lat temu
  1. I po co było się tak spieszyć
Tak
3 lat temu

TDI.?

Antoni ekspert
3 lat temu

Nie ma co prorokować ale na 90% przyczyną było za*****alanie po zaśnieżonej drodze

Zwiazek przyczynowo-skutkowy
odpowiada  Antoni ekspert
3 lat temu

Zapier….lanie nie zabija
Tylko gwaltowne przeciążenia
W trakcie uderzenia

Emilia
3 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego

13
0
Napisz co o tym sądziszx
×