To będzie najdroższa wódka w jego życiu

Udostępnij
Tweet

To była jedna z tych nietypowych interwencji, z którymi przyszło się zmierzyć policjantom. Jeden z klientów nie chcąc kraść w sposób tradycyjny wódki, postanowił „ugasić pragnienie” bezpośrednio w sklepie.

Po wejściu do jednego z pleszewskich marketów, mężczyzna udał się w stronę działu z alkoholami. Tam otworzył butelkę wartą 25,99 zł i wypił na miejscu. Nie trudno sobie wyobrazić, że po krótkiej chwili był w stanie dużego upojenia.

W takich przypadkach policjanci nie mogą przeprowadzić interwencji na miejscu i konieczne jest przesłuchanie mężczyzny po wytrzeźwieniu. Dlatego przewieziono go na izbę wytrzeźwień w Kaliszu. Tam nocleg według ustawy może kosztować nawet 316,12 zł. Tym samym najpewniej była to najdroższa butelka wódki w życiu tego 40-latka. Do tego trzeba doliczyć wysokość grzywny, która być może zostanie na niego nałożona.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Antoni Moczymorda
1 rok temu

Dobry sposób na posuchę. Mnie też z rana strasznie suszy. Chyba zrobie to samo.

Co to się stanęło…
1 rok temu

Przecież incydent pójdzie na koszt państwa wiec wszyscy za to zapłacimy i nie ważne kto jest za jaką opcją polityczną (skoro facet nie miał na flaszkę za 26 zł to myślicie, że ma na mandat i dołek) Śmieszni jesteście jątrzący się ludzie…

Anty
1 rok temu

Gościu myślał że na tym dziale to sama degustacja i z niej skorzystał 😀😀

Dyzma.
1 rok temu

Tak jak słyszymy Rafał Gaweł spiexxxlił do Norwegii (przekręt ) a teraz kieruje pozew do tego cyrku UE o uchylenie immunitetów posłom PIS cyrk lewacki i tyle …

Peło
1 rok temu

Je,,,,,,,,,,,,Tuska tego Niemca , który jak coś mówi to połowy nie można zrozumieć. Niemiecki sprzedawczyk.

Bolo
odpowiada  Peło
1 rok temu

Bezmózg pisowski i tak nic nie zrozumie

Peło
odpowiada  Bolo
1 rok temu

No akurat taki bełkot w jego wykonaniu to tylko dla takich Januszów jak Ty :* A tak wogóle to czy ja tu napisałem że jestem za Pisem. Jest w Polsce wiele innych partii. No ale co taki bezmózg jak Ty może o tym wiedzieć. Miłej niedzieli.

.....
1 rok temu

.. nie był to czasem obywatel „posługujący się językiem zza Buga „… jak to napisane we wcześniejszym artykule. Podobno to tylko Oni są be.

Dyzma.
1 rok temu

Na jego miejscu zapowiedziałbym że jestem lewakiem wtedy ( doktryna Nojmana i jeszcze by dostał odszkodowanie od skarbu państwa jak ten zbir po orzeczeniu tulei że miał za ciemno w celi jak najszybciej zakończyć ten lewacki cyrk tych śmieci.)

fredek
1 rok temu

powie że jest za pisem i nic mu nie zrobią

mieszkaniec
odpowiada  fredek
1 rok temu

a nawet jak go przymkną to żonie z naszych pieniędzy zapłacą dodatek .

ostrów
1 rok temu

a jak ukrainka zajumała batona to zoztała pouczona 😉

Mieszkaniec rynku.
1 rok temu

A za wódkę sprzedawcy kto zapłaci?

13
0
Napisz co o tym sądziszx