Zderzenie dwóch busów na Ledóchowskiego – Strzelecka – Witosa

Przed godziną 8 rano doszło do zderzenia dwóch busów na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego, Witosa i Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano policję oraz straż pożarną.

Kierowca srebrnego citroena jechał od ronda na ulicy Witosa i chciał skręcić w lewo w Ledóchowskiego. Z przeciwka pomarańczowy bus jednej z ostrowskich firm. Pierwszy pojazd przewożący pracowników posługujących się językiem zza Buga wymusił pierwszeństwo i doprowadził do rozbicia mercedesa sprintera.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dyzma.
1 rok temu

Wyobrażmy sobie co by było gdyby nie zablokowali tych nachodzców od strony tej marionetki Putina Łukaszenki (operacja , destabilizacja , dopiero by był syf) operacja śluza a tzw celebryci byli za tym żeby do nas przyszli ( wpuścić a potem sprawdzić Hertwig tak pixxxxiła i nie tylko ona)

RTG
1 rok temu

A Łysy tak dbał o tego Sprintera jak był jego użytkownikiem.

Adaś
1 rok temu

Językiem zza Buga ha ha ha czyli ukier który powinien machać szabelką na froncie a nie siedzieć w Polsce .Deportować wszystkich patoli ze wschodu bo syf się robi.

mariano
1 rok temu

Pięknie zredagowane z za Buga a co on robi w Polsce ? Na Ukrainie podobno wojna 60 latkowie walczą na froncie… tak tak 60 latkowie powoływani są do armii … wysłać ich od razy na Ukrainę tam rodacy zajmą się nimi i POKAŻĄ IM GDZIE ICH MIEJSCE !!! POMAGAJMY UKRAINIE !!! NAPRAWDĘ WYSYŁAJMY ICH POBOROWYCH NA UKRAINĘ , dziadki ojcowie walczą na pierwszej linii przy wsparciu POLSKIEGO UZBROJENIA a miliony rezerwistów żyją sobie w obcych krajach i mają Ukrainę w poważaniu , wstyd wstyd wstyd !!!

UweMa
1 rok temu

Teraz nie piszemy Ukraina tylko Za Bugiem? A może chodzi o chińczyków? Też w tym kierunku tylko nieco dalej

Driver
1 rok temu

Matoł wyprzedza w głupocie matoła, małpki poszły przed robotami, brawo dla sprawcy.

6
0
Napisz co o tym sądziszx