Nowe wieści nt. usuwania awarii rury przy Piastowskiej

O godzinie 16 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy poinformował o aktualizacji w pracach nad naprawą awarii rury o średnicy 400 mm. Usuwanie usterki wciąż trwa.

Uszkodzony element rurociągu został już usunięty. Obecnie trwa spawanie nowego odcinka rury. Po zakończeniu tej czynności pracownicy OZC SA przystąpią do napełniania sieci ciepłowniczej.

Wzrost temperatury w rurociągach sieci ciepłowniczych wody przy napełnianiu nie powinien przekraczać 1°C w ciągu minuty i nie więcej niż 30°C w ciągu jednej godziny.

Przewidywany czas wznowienie dostaw ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej 01.02.2023r. (środa) godz. 02:00
Spółka przeprasza klientów za wszelkie niedogodności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kierowca zawodowy oszukiwał
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel
1 rok temu

OZC podniósł o 140 procent rachunki to teraz kasę na naprawy usterek po sezonie będą,tylko obstawiam że ta kasa prędzej pójdzie na premie dla dyrektorów i prezeska niż na jakiekolwiek remonty i naprawy, 😡👎🖕

Obywatel
1 rok temu

Teraz wszyscy dziękują a tak psioczyli „mrozu nie ma i co chwile awaria”

Antydureń
1 rok temu

Dzięki za waszą ciężką pracę i przywrócenie ciepła Panowie. Prawdziwi fachowcy, chylę czoła.

Kajtek
1 rok temu

Wiecie co? Jedno mnie zawsze ciekawiło najbardziej, skąd oni wiedzą gdzie jest dokładnie pęknięcie rury pod asfaltem? Przecież nie zawsze idzie to namierzyć idealnie.

Daniel
odpowiada  Kajtek
1 rok temu

Zerknij na fot wyciętego fragmentu. Dyndają tam jakieś druciki. Przypuszczam, że w tej otulinie z pianki jest jakiś system, który informuje o wycieku lub temperaturze rury lub jednym i drugim. Może by tak o24 zrobiło jakiś merytoryczny art. na ten temat zamiast kolejnej stłuczki.

Obywatel
1 rok temu

A gdzie przepisy BHP i bez kasków.

Dobra potrzebna robota
odpowiada  Obywatel
1 rok temu

Widać żeś milicjant, nauczyciel lub podobny. BHP ważna sprawa, ale tu akurat wszystko oki jest. Robota poważna, ale bezpieczna, fachura w czopce z papieroskiem iskry idą w dół, wie co robi, szacun.

Leon
1 rok temu

Powodzenia panowie 👍👍👍👍szczerze!!

Mróz
odpowiada  Leon
1 rok temu

Bo ci w dupę zimno, inaczej byś nie był dla nich taki miły hihi. 🙂

POganiacz bydła
odpowiada  Mróz
1 rok temu

Znasz to u siebie…. Pajacu8

11
0
Napisz co o tym sądziszx