Ale cyrk. Pamiętacie skradziony radiowóz? Nowe, zaskakujące fakty!

Znamy najnowsze ustalenia policji w sprawie kradzieży radiowozu. Okazuje się, że podejrzany w momencie popełnienia przestępstwa był nietrzeźwy.

Wracamy do sprawy kradzieży radiowozu sprzed jednego z hoteli w sąsiednim powiecie oleśnickim. Policjanci zostali wezwani do agresywnego mężczyzny. W pewnym momencie 32-latek wsiadł do ich pojazdu i odjechał. Zatrzymano go dopiero w Długołęce po przeprowadzonym pościgu.

Do tego jeszcze dziś informowaliśmy, że jest to były policjant, który z przyczyn osobistych odszedł ze służby półtora roku temu. – Wynik badania krwi wykazał, że miał 1,6 promila alkoholu w organizmie – przekazała portalowi mojaolesnica.pl st. asp. Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji. Prawdopodobnie jutro z podejrzanym zostaną przeprowadzone dalsze czynności i postawione zarzuty.

Policja szczegółowo sprawdza jak to było możliwe, że mężczyzna odjechał radiowozem. Pierwotnie oleśnicka policja tłumaczyła się bez kluczykowym systemem. Ten jednak zadziała tylko wtedy jeśli w kabinie pasażerskiej będzie znajdować się kluczyk/pilot. Czy funkcjonariusze go pozostawili? Ewentualnie nie wyłączyli zapłonu.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mario
1 miesiąc temu

Nie powinien zostac ukarany poniewaz czyn popelnil bedac niepoczytalnym w stanie powaznego ograniczenia oceny sytuacji. Pozatym policja nie jest wlascicielem radiowozu na

PanG
1 miesiąc temu

eh a tak by sobie wytrzymal 15 lat i emeryturka a tak musi chlop dziadowac teraz xd

Konfederata
1 miesiąc temu

Jaki Rząd z Nowogrodzkiej z Kurczakiem na czele taka Policja z komediantem bombardierem. Mała różnica pierwsi kradną na potęgę a drudzy są okradana.

Keith
1 miesiąc temu

Oj tam oj tam – zaraz ukradł. Po pijaku zapomniał, że już w Policji nie pracuje i odjechał jak swoim.

Rafał Baron
1 miesiąc temu

Widać w kto w Policji służy ? Nieudacznicy i lewaki i do tego sługusy władzy . Ale biorą przykład z góry KUMYNDANT Główny Policji Strzela z granatnika na komendzie to cóż taki zwykły prosty policjant ? zostawił sobie autko na chodzie co by nie było zimno jak wróci . Jaka władza w kraju taka i opieka pod względem medycznej i bezpieczeństwa . Żenada kolejna dla policji .

AudiRS6
1 miesiąc temu

Polska Policja to jeden wielki cyrk,ludzie z przypadku,niedouczeni i w dodatku prostactwo od pługa oderwane…Pomagamy i chronimy..hehehe.

Janek
odpowiada  AudiRS6
1 miesiąc temu

Chłopczyku masz szczęście że nie miałeś do czynienia z policją we Francji lub Hiszpanii. Zapewniam cię że nasi jeszcze nie są tacy źli

stary
1 miesiąc temu

Policja powinna mieć prawo pałować to by była szanowana

Apollo
odpowiada  stary
1 miesiąc temu

Mam wątpliwości czy to właściwa droga do szacunku, ale w przypadku niektórych się sprawdza.

Obywatel
1 miesiąc temu

Uniewinnić uciekajacego. Skazać i wywalić z roboty policjantów (ofermy) co byli na tej akcji. Jak gość ukradł im radiowóz, kto w to uwierzy? To wyłączna wina policji. To policja udostępniła pojazd. Może koledzy mu kazali się przejechać? Chcieli mieć zabawę?

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by Obywatel
Polacy sie w cyrku nie śmieją
1 miesiąc temu

I z czego się tu śmiać?
My na ten cyrk zapier..alamy
A milicja partyjna napir..ala nas

bartek
1 miesiąc temu

A moze oprocz Walentynek i emitowania piosenek o smacznym indyku w Swieta Bozego Narodzenia przejac prawo zUSA bo tam napewno by odjechal ale z firma pogrzebowa ale jak sie broni penerow a nie tych co pilnuja porzadku to pozwalaja sobie na coraz wiecej.

21
0
Napisz co o tym sądziszx