Zebrano prawie 2,5 mln zł!(wideo)

Polacy mają wielkie serca i w przypadku chorych dzieci potrafią wesprzeć leczenie tych dotkniętych przez rzadkie choroby. Tak też jest w przypadku Maksia Mareckiego z Ostrowa Wielkopolskiego. Udało się już zebrać niebotyczną kwotę prawie 2,5 mln złotych na jego leczenie.

GRATULUJEMY i ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.


Kilka dni temu pisaliśmy jeszcze tak:

Na koncie zbiórki w serwisie siepomaga pojawiła się już kwota 2 milionów 392 tysięcy złotych, co daje 97% celu zbiórki. Ta mogłaby już się zakończyć, ale w kwocie zbiórki jest również prowizja, którą pobiera serwis (w tym przypadku około 150 tysięcy złotych – 6%).

Do końca pozostało 70 tysięcy złotych i jest pewnie kwestią kilkudziesięciu godzin kiedy uda się zebrać całkowitą kwotę.

Nasz synek ma zaledwie 8 lat… Ma też drugą wznowę jednego z najbardziej niebezpiecznych, śmiertelnych dziecięcych nowotworów – neuroblastomy… Nadzieja gaśnie z każdym dniem, została ostatnia szansa – szpital w Barcelonie, specjalizujący się w leczeniu tej choroby…

Dodatkowo Maks ma otrzymać szczepionkę przeciwko kolejnej wznowie. Do szczepienia ma dojść w USA.

https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Damian
1 rok temu

Dla Rydzyka ponad 300 milionów,dla tv TVP zwanej tv rządową blisko 3 miliardy a tu na takie przypadki jak ten zero i radź sobie sam ,jak PiS wygra wybory tak opuszczam ten chory kraj w przeciągu miesiąca od ich wygranej , natomiast jak PO wygra wybory to chociaż też za nimi nie jestem to mam nadzieję i trzymam Tuska za słowo że odbierze wszystkie pieniądze Rydzykowi które ten dostał przez te lata od rządu PiS i nie obchodzi mnie to czy za Tuska było by lepiej czy gorzej bo ja akurat jestem w takiej grupie ludzie gdzie z żadnych socjali nie korzystam a na wszystkie te socjale robię i jeszcze mega podwyżki za ogrzewanie i całą resztę tak więc oszczędźcie sobie tekstów że za Tuska będę miał gorzej bo w moim przypadku gorzej już być nie może.

Krzysztof
odpowiada  Damian
1 rok temu

Rudy zdrajca ci naopowiadał tych bredni? Masz swoj rozum czy nie?

Pan
odpowiada  Damian
1 rok temu

No to spadaj już, tylko uważaj bo wszystko podrożało na całym świecie a szczególnie w Europie

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Przykrym jest, że to piszę, ale żyjemy niestety w kraju zbiórek i fałszywych nadziei. Zdajmy się zatem  na lekarzy  którzy mówią: rzeczywiście, my tu nie mamy możliwości, ale w tej konkretnej zagranicznej klinice pomogą dziecku, to się może udać.
Niestety działania polegające na graniu na ludzkich emocjach są znane od wieków. Już dawno ktoś powinien bacznie się im przyjrzeć. No i oczywiście mamią ludzi tym, że gdzie indziej  dzieją się cuda. Niestety tak się nie dzieje! Operacje za niebotyczne kwoty. Mnóstwo razy specjaliści  mówili, że często te same operacje, które robi się w USA przeprowadza się w Europie. No ale po co, skoro tam już kontakty są i trzeba tylko odpowiednio chore dziecko przygotować do zdjęć, aby ludzie w ułamku sekundy portfele otwierali.
Przykrym też  jest, że  organizacjami pozarządowymi nazywane są stowarzyszenia i fundacje, czyli organizacje tworzone przez grupę ludzi, których łączy cel zrobienia czegoś pożytecznego. Mówiąc najogólniej ich działalność nie jest nastawiona na zysk. Niestety w większości przypadków tak nie jest.
Oczywiście dla wielu potrzebujących, których życie postawiło wobec braków i niewydolności usług publicznych, zbiórki mogą stanowić ostatnią deskę ratunku.
Stare przysłowie mówi nam, że kiedy zawiodą już wszystkie możliwe sposoby, i wydaje się że nie ma szans na zrealizowanie celu, czy zadania to wciąż tli się w nas nadzieja, że nie wszystko stracone. I niech tak zostanie i spełni się w przypadku Maksia i wielu innych. Dużo zdrowia życzę mały przyjacielu

35
0
Napisz co o tym sądziszx