OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zatłukł kobietę przy bloku (aktualizacja)

Zatłukł kobietę przy bloku (aktualizacja)

Do skatowania kobiety doszło na jednej z ulic przy bloku. Około godziny 4 rano policja została poinformowana o zdarzeniu, w którym mężczyzna miał bić kobietę.

Po dojeździe na miejsce funkcjonariusze zastali leżącą kobietę z urazem głowy. Wezwali karetkę pogotowia ratunkowego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 57-letnia kobieta zmarła.

57-letnia kobieta nie żyje po tym, jak została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Obecnie przy Alei Niepodległości w Jarocinie trwają czynności dochodzeniowo-śledcze, które pozwolą zatrzymać podejrzanego o spowodowanie obrażeń skutkujących śmiercią.

Około godziny 9.00 mężczyzna został odnaleziony w miejscu zamieszkania. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. To 60-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Nieoficjalnie to były partner kobiety.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
16 komentarzy
Ja
3 lat temu

Chociaż zachował się honorowo

Kris
3 lat temu

Małomiasteczkowa patologia

Poznaniak
odpowiada  Kris
3 lat temu

Z Jarocina to patusy i kmiotki z wąsem pochodzą. Słoma im z butów wystaje i tyle.

Kolores
3 lat temu

Za morderstwo dożywocie z automatu albo krzesło

Pan
odpowiada  Kolores
3 lat temu

Czytaj do końca

Jurek
3 lat temu

PiS kłamie…..

Grochek
3 lat temu

Za dużo tam znowu gapie są po co aż tyle patrzą

Niezgodny
3 lat temu

A ludzkosc boi się bomby atomowej …a wystarczy zawód miłosny a człowiek jest w stanie zrobić straszne rzeczy

Sssss
3 lat temu

Za małe kary margines społeczny się nie boi przydałby się Sybir i ciężkie pracę w mrozie.

zwykły obywatel
odpowiada  Sssss
3 lat temu

Obecnie ludzie mają duże problemy psychiczne, nie myślą racjonalnie, nie wiem czy wzrost kar okazałby się skuteczny. Bardzo niebezpieczne czasy nadchodzą. Nie wiadomo kto i kiedy oraz czym zaatakuje.

Pycha kroczy przed upadkiem
odpowiada  zwykły obywatel
3 lat temu

To prawda, czasy nie pewne, inflacja drożyzna, ludziom nerwy puszczają bo mają po kilka kredytów w tym największy hipoteczny a jak wiadomo, to jest wszystko od diabła i diabeł teraz odbiera swoją ,, zapłatę ” kilkukrotnie. Szczęśliwy ten który przewidział przyszłość, nie brał żadnych kredytów i nie zaszczepił się. Dobrze, że prawda wyszła na jaw. Ludzie już są ostrożni i nie popełnią pewnych błędów. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach. Tak to jest, jak Bóg chce kogoś ukarać, to zazwyczaj odbiera mu rozum…

Marian
odpowiada  Sssss
3 lat temu

Juz sobie sam kare wymierzyl

True
3 lat temu

Po co się odzywała?

Monia
odpowiada  True
3 lat temu

Bo miała prawo a on nie miał prawa jej dotknąć !!!!!

Światowid
odpowiada  Monia
3 lat temu

Równouprawnienie jest. Więc o co chodzi..

Benia
odpowiada  True
3 lat temu

Gnoja na iice na pałac kultury i nauki i śmieć będzie siedział a wszyscy na bydlaka będziemy placic

16
0
Napisz co o tym sądziszx
×