Technologia z BMW nie uchroniła przed wypadkiem (zdjęcia)

Całkiem nowe BMW serii 5 nie uchroniło przed wypadnięciem do rowu, zwłaszcza że doszło do niego na prostym odcinku drogi. Wypadek miał miejsce na odcinku Strugi – Antonin.

Do zdarzenia zadysponowano strażaków, pogotowie ratunkowe i policję. Pojazd znajdował się poza jezdnią na dachu. Pasażerkę przewieziono do szpitala w celu wykonania dokładnej diagnostyki.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AudiRS6
2 dni temu

Technologia ma to do siebie,że zawodzi a obecni kierowcy to skończone kaleki.Kupi sobie jeden z 2 gim nowe auto i myśli że jego jedynym obowiązkiem jest do niego wsiąść.

Doktor
3 dni temu

Żadne systemy bezpieczeństwa nie wygrają, z głupotą i dxxxizmem.

miejscowy
odpowiada  Doktor
3 dni temu

to fakt-jest lód jadę wolno..ale przykład ze śniegu który mamy i drogowców nie było bo jeszcze spali;)-ja do pracy 50-80/h przy nowych oponach zimowych a kolega nie utrzymał się przy całorocznych przy 35/hpoślizgi i jeszcze wolniej.. ale Ci powie że całoroczne są GIT…

miejscowy
3 dni temu

Przypomina mnie się droga z Antonina na Ostrzeszów,śnieg wali(kilka cm na jezdni zero odśnieżania) ,koleś się wlecze 40/h,przyśpieszam i wyprzedzam bez żadnego problemu do 80 i lece..za długo za kółkiem i znam swoje auto,,koleś ma gula..wyprzedza,wraca na pas i tańczy lambadę,utrzymuje sie na pasie ,jego laska robi mu bluzgi..więc znowu kierunkowskaz i dostojnie wyprzedzam bez żadnej potańcówki..w Ostrzeszowie widzę auto na dachu,ludzie wyszli więc tylko strata materialna..Pozdrawiam

Weź pigulke
odpowiada  miejscowy
3 dni temu

Co ty pi…..isz!??? Bierz połowę dawki

miejscowy
odpowiada  Weź pigulke
3 dni temu

dałem Ci nawet plusa..bo fakt jest taki że jeździć trzeba umieć w każdych warunkach,prawo od 1990 roku ,zero stłuczek kolizji czy rowów a po minusach widzę odezwało sie bracto drogowe jak ten co zamiatał po drodze,nie mówiąc o takich co zrobiłem miejsce po poboczu przy120/h bo szedł idiota na czołowo na zakręcie wyprzedzajądz ciąg pojazdów lub pod górką i powrót na asfalt..tylko to trzeba przeżyć,a nie złapać pobocza i wylądować w polu lub na drzewie..mając malucha unikałem czołówki z Tirem kiedy ten nie chciał rozjechać na czarni ubranego rowerzysty ,jechałem całą rodziną poboczem trawiastym miedzy słupkami drogowymi ..po wielu takich zdarzenia przez lata spowodowanymi innymi uczestnikami ruchu w tym tych na POS to faktycznie powinienem brać całą dawkę..kiedy nie są u siebie i blądzą po Ostrzeszowie i wyjeżdzają pod maskę z ustąp pierszeństwa .Tak że weź sobie te pół dawki XD

Mruk
3 dni temu

Więcej pokory do warunków na drodze obojętnie czym się jedzie

Socjal
4 dni temu

Kiedy mądrale!! przestaniecie rąbać dupy na prawo i lewo i wyjdziecie na ulice? Dotyczy to najbardziej osób wszelakiego żebrania ++++.

Warszawiok
odpowiada  Socjal
4 dni temu

Polska to piękny kraj tylko ludzie to k… Polusy nigdy nie wyjdą na ulicę, za duże pisdy to są i aby potrafią się niszczyć nawzajem.

miejscowy
odpowiada  Warszawiok
3 dni temu

Wytłumacz mnie rewolucje na Francuskich ulicach gdzie niszczą sklepy i palą auta? Czyli co szacun ? Za to że jakiemuś pracownikowi lub właścicielowi sklepu zniszczą mienie w myśl dowalić Rządowi? Kobiety z rodzinami i facetami wyszły i jak im pokazano prawo w demokracji? Tu nie ma demokracji tu jest Kaczyzm i Ziobryzm

Polak
odpowiada  miejscowy
3 dni temu

Nikt Ci nie każe nic niszczyć. Ale prawdopodobnie w przyszłości im bardziej ludzie zbiednieją tym wcześniej się w domu będziesz zamykać.

miejscowy
odpowiada  Polak
3 dni temu

za długo żyje bysie bać -i jak do tej pory ja niczego nie zniszczyłem ale widać nie czytałeś ze zrozumieniem..Bo mnie ten rząd i KLER, bo to jego robota a w zasadzie nakaz dla PIS które to potwierdziło w tym Kaja Godek którą powinno sie leczyć w ośrodku zamkniętym..Nigdy partie które zaostrzyły aborcje nie będą mieć mojego głosu,rodziny i znajomych bo zrobiły że już się kobiety boją miec dzieci-bo jak płód wadliwy aborcja za granicą lub niewola przy roślince do końca życia..na te dzieci oddaje podatek bo państwo ma ich w du…tyle mogę zrobić. Doprowadzili że nie ma już wolności w internecie-interia komentarze by ludzie nie pisali co o nich myśłą,jeszcze trochę tylko elektryki dla bogaczy a spalinowe na złom i jazda rowerem jak w Bangladeszu..jesteśmy gotowani jak żaba od zimnej wody..

Polak
odpowiada  miejscowy
2 dni temu

Jedyne pokolenie które miałoby coś do powiedzenia, a którym się wydaje że mają własne zdanie kupili za 500. Młodzież rządzi się swoimi prawami? Ty spasowałeś widzę.. To kto tym głąbom zalanym betonem wytłumaczy że ich już zaczęli gotować?

miejscowy
odpowiada  Polak
1 dzień temu

JA nie spasowałem od 50lat-po prostu twardo stąpam po ziemi..nawet jak sie urodziłem mając ledwo ponad kg,odłożony na bok jako martwy oszukałem śmierć..Xd.Życie daje mnie w kość ale się nie poddaje..I po wieku wiesz że przeszedłem stan wojenny jako dziecko więć znam biedę za ,,komuny” a jakoś teraz mam więcej niż moi rodzice kiedykolwiek mieli..Nie powiem że nie mają ,ale oni są przed 80-tką i wiedzą co to odbudowa kraju jak rodzisz sie jeszcze w IIWS..Teraz młodzież aby DAJ i czemu tak ciężko? mnie wiele lat po 12 -14 godzin też było ciężko..teraz robię aby 8 a weekendy wolne i jakoś mnie starcza;)

POganiacz bydła
odpowiada  miejscowy
3 dni temu

To nie były kobiety tylko chamskie, wściekłe waginy które myślą tą częścią ciał. Wyszły na ulicę ze swoimi nieletnimi wulgarnymi potworkami. Hodowanymi przez smartfony i hasło Rubta co chceta jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach.

miejscowy
odpowiada  POganiacz bydła
1 dzień temu

Dobry nick-w sam raz dla Ciebie jak rodziny normalne to patologia-media wmówiły Ci to co chciała PO -dlatego Chodź Pis jest zły ,to i tak nie wygracie..znam wasze hasło na Twoje miejsce czeka 10-ciu za bramą..

Hate
odpowiada  miejscowy
3 dni temu

Dobrze że pala auta u nas city samw

miejscowy
odpowiada  Hate
1 dzień temu

nawet ja nie rozumiem XD??? u nas kazali aby oponami ,ale tylko zimowymi bo taki sezon XD

Doktor
odpowiada  Socjal
3 dni temu

Ty też wyjdź na ulicę i spokojnie udaj się do psychiatry.

Socjal
odpowiada  Doktor
2 dni temu

Nie zniżę się do Twojego poziomu, niedoczekanie.

Kargul
4 dni temu

Napęd na tył nie jest dla wszystkich. Trzeba umieć jeździć amatorzy niestety tak kończą.

G30
odpowiada  Kargul
3 dni temu

Większość g30 ma xDrive

Monk
4 dni temu

Systemy nie zawiodły, lecz brak mózgu kierowcy, kocham jak tak słodko się rozwalają te barany BMW, szacunek mam dla tych co kupują 3.0 diesle do jazdy po mieście. Potem spadnie śnieg i matoł jedzie 50 bo mu dupę rzuca. Inna sprawa auto za 50000 a opony używki z chin😆😆😆😆😆😆

Urzędnik toalet publicznych
4 dni temu

Jak jedziesz to nie w telefonie to są skutki nic innego nie ma sama sobie winna jak można na prostym do rowu wpaść

Radek susz
4 dni temu

Jednego Gruza mniej. Ulepa

Miczo maczo
odpowiada  Radek susz
4 dni temu

80 tys., czyli dokładnie tyle ile twoje 2 letnie zarobki

Zarządca cmentarza
odpowiada  Radek susz
4 dni temu

Powinni tak napisać na twoim nagrobku.

kierowca
4 dni temu

opony slick nie starczyło na opony zimowe choć na lodzie też wiele nie pomogą

34
0
Napisz co o tym sądziszx