Technologia z BMW nie uchroniła przed wypadkiem (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Całkiem nowe BMW serii 5 nie uchroniło przed wypadnięciem do rowu, zwłaszcza że doszło do niego na prostym odcinku drogi. Wypadek miał miejsce na odcinku Strugi – Antonin.

Do zdarzenia zadysponowano strażaków, pogotowie ratunkowe i policję. Pojazd znajdował się poza jezdnią na dachu. Pasażerkę przewieziono do szpitala w celu wykonania dokładnej diagnostyki.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mruk
1 rok temu

Więcej pokory do warunków na drodze obojętnie czym się jedzie

Socjal
1 rok temu

Kiedy mądrale!! przestaniecie rąbać dupy na prawo i lewo i wyjdziecie na ulice? Dotyczy to najbardziej osób wszelakiego żebrania ++++.

Warszawiok
odpowiada  Socjal
1 rok temu

Polska to piękny kraj tylko ludzie to k… Polusy nigdy nie wyjdą na ulicę, za duże pisdy to są i aby potrafią się niszczyć nawzajem.

miejscowy
odpowiada  Warszawiok
1 rok temu

Wytłumacz mnie rewolucje na Francuskich ulicach gdzie niszczą sklepy i palą auta? Czyli co szacun ? Za to że jakiemuś pracownikowi lub właścicielowi sklepu zniszczą mienie w myśl dowalić Rządowi? Kobiety z rodzinami i facetami wyszły i jak im pokazano prawo w demokracji? Tu nie ma demokracji tu jest Kaczyzm i Ziobryzm

Polak
odpowiada  miejscowy
1 rok temu

Nikt Ci nie każe nic niszczyć. Ale prawdopodobnie w przyszłości im bardziej ludzie zbiednieją tym wcześniej się w domu będziesz zamykać.

miejscowy
odpowiada  Polak
1 rok temu

za długo żyje bysie bać -i jak do tej pory ja niczego nie zniszczyłem ale widać nie czytałeś ze zrozumieniem..Bo mnie ten rząd i KLER, bo to jego robota a w zasadzie nakaz dla PIS które to potwierdziło w tym Kaja Godek którą powinno sie leczyć w ośrodku zamkniętym..Nigdy partie które zaostrzyły aborcje nie będą mieć mojego głosu,rodziny i znajomych bo zrobiły że już się kobiety boją miec dzieci-bo jak płód wadliwy aborcja za granicą lub niewola przy roślince do końca życia..na te dzieci oddaje podatek bo państwo ma ich w du…tyle mogę zrobić. Doprowadzili że nie ma już wolności w internecie-interia komentarze by ludzie nie pisali co o nich myśłą,jeszcze trochę tylko elektryki dla bogaczy a spalinowe na złom i jazda rowerem jak w Bangladeszu..jesteśmy gotowani jak żaba od zimnej wody..

Polak
odpowiada  miejscowy
1 rok temu

Jedyne pokolenie które miałoby coś do powiedzenia, a którym się wydaje że mają własne zdanie kupili za 500. Młodzież rządzi się swoimi prawami? Ty spasowałeś widzę.. To kto tym głąbom zalanym betonem wytłumaczy że ich już zaczęli gotować?

miejscowy
odpowiada  Polak
1 rok temu

JA nie spasowałem od 50lat-po prostu twardo stąpam po ziemi..nawet jak sie urodziłem mając ledwo ponad kg,odłożony na bok jako martwy oszukałem śmierć..Xd.Życie daje mnie w kość ale się nie poddaje..I po wieku wiesz że przeszedłem stan wojenny jako dziecko więć znam biedę za ,,komuny” a jakoś teraz mam więcej niż moi rodzice kiedykolwiek mieli..Nie powiem że nie mają ,ale oni są przed 80-tką i wiedzą co to odbudowa kraju jak rodzisz sie jeszcze w IIWS..Teraz młodzież aby DAJ i czemu tak ciężko? mnie wiele lat po 12 -14 godzin też było ciężko..teraz robię aby 8 a weekendy wolne i jakoś mnie starcza;)

POganiacz bydła
odpowiada  miejscowy
1 rok temu

To nie były kobiety tylko chamskie, wściekłe waginy które myślą tą częścią ciał. Wyszły na ulicę ze swoimi nieletnimi wulgarnymi potworkami. Hodowanymi przez smartfony i hasło Rubta co chceta jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach.

miejscowy
odpowiada  POganiacz bydła
1 rok temu

Dobry nick-w sam raz dla Ciebie jak rodziny normalne to patologia-media wmówiły Ci to co chciała PO -dlatego Chodź Pis jest zły ,to i tak nie wygracie..znam wasze hasło na Twoje miejsce czeka 10-ciu za bramą..

Hate
odpowiada  miejscowy
1 rok temu

Dobrze że pala auta u nas city samw

miejscowy
odpowiada  Hate
1 rok temu

nawet ja nie rozumiem XD??? u nas kazali aby oponami ,ale tylko zimowymi bo taki sezon XD

Doktor
odpowiada  Socjal
1 rok temu

Ty też wyjdź na ulicę i spokojnie udaj się do psychiatry.

Socjal
odpowiada  Doktor
1 rok temu

Nie zniżę się do Twojego poziomu, niedoczekanie.

Kargul
1 rok temu

Napęd na tył nie jest dla wszystkich. Trzeba umieć jeździć amatorzy niestety tak kończą.

G30
odpowiada  Kargul
1 rok temu

Większość g30 ma xDrive

Monk
1 rok temu

Systemy nie zawiodły, lecz brak mózgu kierowcy, kocham jak tak słodko się rozwalają te barany BMW, szacunek mam dla tych co kupują 3.0 diesle do jazdy po mieście. Potem spadnie śnieg i matoł jedzie 50 bo mu dupę rzuca. Inna sprawa auto za 50000 a opony używki z chin😆😆😆😆😆😆

Urzędnik toalet publicznych
1 rok temu

Jak jedziesz to nie w telefonie to są skutki nic innego nie ma sama sobie winna jak można na prostym do rowu wpaść

Radek susz
1 rok temu

Jednego Gruza mniej. Ulepa

Miczo maczo
odpowiada  Radek susz
1 rok temu

80 tys., czyli dokładnie tyle ile twoje 2 letnie zarobki

Zarządca cmentarza
odpowiada  Radek susz
1 rok temu

Powinni tak napisać na twoim nagrobku.

kierowca
1 rok temu

opony slick nie starczyło na opony zimowe choć na lodzie też wiele nie pomogą

Zacharski
1 rok temu

A taki ładny był…amerykański…

Alojz
odpowiada  Zacharski
1 rok temu

Jak już to niemiecki

Adaśko
odpowiada  Alojz
1 rok temu

Ciołek jesteś i nie znasz kultowych cytatów

Bols
1 rok temu

BMW do likwidacji bo same tragedię tylko!

REALISTA
1 rok temu

Żadna technologia nie wygra z naturą. Nawet starty wachadlowców odwoływano ze względu na pogodę.

Pos
odpowiada  REALISTA
1 rok temu

wachadłowców??

34
0
Napisz co o tym sądziszx