Gruba akcja na Kantaka. Kilka radiowozów w akcji (aktualizacja 2)

Około pięciu radiowozów oznakowanych i nieoznakowanych zaangażowano do interwencji przy szkole zlokalizowanej przy ulicy Kantaka w Ostrowie Wielkopolskim. Czterech młodych chłopaków zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy.

Z informacji uzyskanych od osoby znającej dwóch pokrzywdzonych uczniów szkoły przy Kantaka wynika, że sprawcy grozili im nożem. Ich zachowanie wskazywało na działanie pod wpływem środków odurzających. Według świadka nie był to pierwszy ich incydent. Policja wyjaśnia całe zajście. Do zdarzenia doszło około godziny 13.

Aktualizacja:
Ostrowska policja ustaliła, że faktycznie w zgłoszeniu była mowa o groźbach z użyciem noża. Po przybyciu patroli na miejsce nie potwierdzono takich okoliczności. Podejrzane osoby wylegitymowano i wypuszczono.

Aktualizacja 2
Kilku młodych ludzi niebędących uczniami szkoły chciało postraszyć ucznia. To miał być odwet za jakieś pozaszkolne wydarzenia. Zamieszani pochodzą z jednej z podostrowskich wiosek. Agresorzy zostali szybko wyproszeni ze szkoły, gdzie szukali kontaktu z tym uczniem. Powiadomiono policję, która zareagowała błyskawicznie.

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę na tych ulicach

69 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grrrr
4 miesięcy temu

Z której wsi te wieśniaki się po ostrowie panoszą ???

13
odpowiada  Grrrr
4 miesięcy temu

Jak to której? ze wsi Ostrów

xyz
4 miesięcy temu

ciekawe tam się akcje dzieją

Anetka
4 miesięcy temu

Małpy w kapturach należy eliminować ze społeczeństwa. Naćpane małpy zamykać na lata

Gimbo
odpowiada  Anetka
4 miesięcy temu

Racja bo Taki zakapturzony zajdzie od Tyłu i Torebkę może wyrwać albo jeszcze gorzej Wieczorem może zamroczyć i zgwałcić ale nie ma takiego zakazu żeby nie było można nosić Bluzę z Kapturem

Gfvg
4 miesięcy temu

Kiedyś to tam były grube akcje. Pamiętam jak przyjechała ekipa ustawić do pionu gruchę. To byly grube akcje, a nie jakieś lamusy po 50kg z nożem.

elewaator
4 miesięcy temu

k//// ale akcja 100% ostrowskiej POLICJI w działaniach przeciwko 2 kmiotkom ze wsi kazdy po 30 kg wagi . Przerost formunad trescią . Oj bogata POLICJA aby generowac takie koszty . P.s szkoła ma ciecia na etacie – ktory na szufli od sniegu powinien wyrzucic te wiejskie śmieci ze szkoły, a nie wygodnie siedziec w gabinecie i obserwowac jak robi to POLICJA. Jeszcze trochę jak Z-cy dyrektora spózni się okres to wezwą GROM

Pies
odpowiada  elewaator
4 miesięcy temu

Bo policjanci wiedzą po telefonie na dyżurkę jak wyglądają agresorzy….🤦. Lepiej wysłać 2 radiowozy za dużo niż 1 za mało🤷🏽‍♂️

Ccc
4 miesięcy temu

Szybka reakcja policji a wiedźma szalała w polo markecie to niemi i czasu

Ach Wiesiu Wiesiu
odpowiada  Ccc
4 miesięcy temu

Jaka wiedźma???

Gizmo
4 miesięcy temu

Qwa ale GRUBA !!

Łapeł
4 miesięcy temu

Gedałt ju mader fakier….

Egzekutor
4 miesięcy temu

Łostrów SLUMS ATACK i wszystko jasne. Do woja kociarstwo,plecak kamieni i po oranym. Za dobrze gówniarzerka ma dzisiaj i w tyłkach im się przewraca. Pełzające efekty bezstresowego chowu.

ani
4 miesięcy temu

Może jakiś patrol przyjrzy się młodzieży z „usługówki”, która przed lekcjami pije alkohol w okolicznych bramach naprzeciwko szkoły!

69
0
Napisz co o tym sądziszx