5 młodych osób w rozbitym BMW. Byli pijani

Alkohol, młody wiek, auto z napędem na tylną oś i rozbawione towarzystwo na pokładzie. Często połączenie tych czynników prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Minionej nocy o godzinie 2.00 w miejscowości Wolenice na drodze krajowej DK15 (powiat krotoszyński) doszło do zdarzenia drogowego.

Kierowca pojazdu m-ki BMW serii 3 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Samochód, na co wskazują uszkodzenia, najpewniej dachował.

W kabinie znajdowały się butelki po wypitym alkoholu. Kiedy na miejsce przyjechały służby ratownicze i patrol policji nie zastano kierującego oraz żadnych innych uczestników.

Skierowano patrol krotoszyńskich policjantów celem sprawdzenia DK15 od strony Krotoszyna w kierunku Wolenic czy nie przemieszczają się uczestnicy tego zdarzenia oraz czy nie doszło również do innego zdarzenia gdyż z informacji zgłoszonej na numer alarmowy wynikało, że w rowie leży biały i czarny samochód.

Patrol policjantów z komisariatu w Koźminie Wielkopolskim w trakcie penetracji terenu na drodze gruntowej z Wolenic do Ustkowa napotkał 5 osób które potwierdziły, że podróżowały tym pojazdem, który wypadł z drogi.

Osoby były nietrzeźwe oraz posiadały niegroźne obrażenia ciała. Na miejsce skierowano drugi patrol KPP Krotoszyn celem przetransportowania uczestników zdarzenia do komendy w Krotoszynie.

Rozpytano uczestników zdarzenia i ustalono wstępnie kierującego, którego osadzono w policyjnym areszcie. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który był nietrzeźwy. Wydmuchał 1.7 promila alkoholu.

Postępowanie prowadzą policjanci z policji w Krotoszynie. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PY
11 dni temu

POS i PKR i wszystko jasne … Zawsze jakieś dziwne historie i zdarzenia.

S line
12 dni temu

Fajna miał.mlofzik. e46. M pakiet. Kupisz lepsza. Pozdrowienia i rura. Ppl ziom

Lo
odpowiada  S line
11 dni temu

Po polskiemu moRZna???

Fifkq
odpowiada  Lo
11 dni temu

Zazdroszczą Ci pichu bmki. Bo jeżdżą pezot lub kia

Śmieszek
odpowiada  Fifkq
10 dni temu

Jesteś tak głupi , że aż zabawny. 😂🤣

kakar
12 dni temu

Tłumaczenie : Po wypadku w wyniku szoku i stresu pourazowego kierowca wysiadł z auta i wypił wraz z pasażerami alkohol Piwo , Wódka i oddalili sie z miejsa zdarzenia . W czasie wypadku byli trzeźwi . Dziękuje nic mu nie zrobią chyba ze się przyznał

Do kakar
odpowiada  kakar
12 dni temu

Wyobraźnię to masz małego Władzia. Żadne „nic mu nie zrobią” tylko ucieczka z miejsca wypadku i tyle w temacie.

To
odpowiada  Do kakar
12 dni temu

To nawet nie podchodzi pod kolizje a co do piero wypadek widac malo przeżyłes

Do To
odpowiada  To
11 dni temu

Doucz się chłopcze.” Kolizja jest wtedy gdy uczestnicy nie ucierpieli, jedynie uszkodzeniu uległo mienie”. Ten złom w rowie był nie uszkodzonym? Żal mi takich ludzi, potem inni ” geniusze” czytają takie wypociny i chcą zabłysnąć na forum. Po prostu przestań się ośmieszać…

janek
12 dni temu

kolizja jak każda inna w tym kraju. Nie wiem po co tyle krzyku.

kierowca
13 dni temu

„O losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd”. Mężczyzny??? To jakiś siusiak w krótkich portkach. Mężczyźni nie prują ile fabryka dała bez myślenia o konsekwencjach. Mężczyźni nie pierdzą głośnymi samochodami i ruszają z piskiem opon żeby wszyscy dookoła widzieli. Mężczyźni nie jeżdżą po alkoholu. To wszystko robią pizdeczki i siuśmajtki.

PiS inwigiluje twoj ☎ czyta wysr...wy
13 dni temu

To promile sugerują przepadek auta?
Tylko ze wartość złomu nie pokrywa nawet kosztów służb, a co dopiero sądowych jak i karnych.
Czyli rozje..chali system.

arek BMW 7
13 dni temu

Świetne auta, ale nie dla matołów . Piją benzynę, super 6 cylindrowe benzyny i diesle. Napęd na tył , kto rak pojeździ , to już nie przesiądzie się na przednionapędowe turbo młynki . Pozdrawiam rozsądnych posiadaczy BMW .

Doktor
odpowiada  arek BMW 7
12 dni temu

Debilizm jest dla ciebie groźniejszy niż koronawirus

Nick
odpowiada  arek BMW 7
12 dni temu

Plujesz na te turbiny a to BMW pierwsze i jedyne produkowało silnik z 4! Turbinami. Do tego seria 1 z napędem na przód i 3 cylindry pod maską.

arek
13 dni temu

Co za motłoch

Jacek
13 dni temu

Zbliża się kolejny „RÓBTA CO CHCETA”

Kierowca Seba
13 dni temu

Super👍 rurexy ciotexy na zakręcie i jep ha ha ha

40
0
Napisz co o tym sądziszx