5 młodych osób w rozbitym BMW. Byli pijani

Alkohol, młody wiek, auto z napędem na tylną oś i rozbawione towarzystwo na pokładzie. Często połączenie tych czynników prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Minionej nocy o godzinie 2.00 w miejscowości Wolenice na drodze krajowej DK15 (powiat krotoszyński) doszło do zdarzenia drogowego.

Kierowca pojazdu m-ki BMW serii 3 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Samochód, na co wskazują uszkodzenia, najpewniej dachował.

W kabinie znajdowały się butelki po wypitym alkoholu. Kiedy na miejsce przyjechały służby ratownicze i patrol policji nie zastano kierującego oraz żadnych innych uczestników.

Skierowano patrol krotoszyńskich policjantów celem sprawdzenia DK15 od strony Krotoszyna w kierunku Wolenic czy nie przemieszczają się uczestnicy tego zdarzenia oraz czy nie doszło również do innego zdarzenia gdyż z informacji zgłoszonej na numer alarmowy wynikało, że w rowie leży biały i czarny samochód.

Patrol policjantów z komisariatu w Koźminie Wielkopolskim w trakcie penetracji terenu na drodze gruntowej z Wolenic do Ustkowa napotkał 5 osób które potwierdziły, że podróżowały tym pojazdem, który wypadł z drogi.

Osoby były nietrzeźwe oraz posiadały niegroźne obrażenia ciała. Na miejsce skierowano drugi patrol KPP Krotoszyn celem przetransportowania uczestników zdarzenia do komendy w Krotoszynie.

Rozpytano uczestników zdarzenia i ustalono wstępnie kierującego, którego osadzono w policyjnym areszcie. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który był nietrzeźwy. Wydmuchał 1.7 promila alkoholu.

Postępowanie prowadzą policjanci z policji w Krotoszynie. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

CZYTAJ  Urodziny najstarszej mieszkanki powiatu

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PY
4 miesięcy temu

POS i PKR i wszystko jasne … Zawsze jakieś dziwne historie i zdarzenia.

S line
4 miesięcy temu

Fajna miał.mlofzik. e46. M pakiet. Kupisz lepsza. Pozdrowienia i rura. Ppl ziom

Lo
odpowiada  S line
4 miesięcy temu

Po polskiemu moRZna???

Fifkq
odpowiada  Lo
4 miesięcy temu

Zazdroszczą Ci pichu bmki. Bo jeżdżą pezot lub kia

Śmieszek
odpowiada  Fifkq
4 miesięcy temu

Jesteś tak głupi , że aż zabawny. 😂🤣

kakar
4 miesięcy temu

Tłumaczenie : Po wypadku w wyniku szoku i stresu pourazowego kierowca wysiadł z auta i wypił wraz z pasażerami alkohol Piwo , Wódka i oddalili sie z miejsa zdarzenia . W czasie wypadku byli trzeźwi . Dziękuje nic mu nie zrobią chyba ze się przyznał

Do kakar
odpowiada  kakar
4 miesięcy temu

Wyobraźnię to masz małego Władzia. Żadne „nic mu nie zrobią” tylko ucieczka z miejsca wypadku i tyle w temacie.

To
odpowiada  Do kakar
4 miesięcy temu

To nawet nie podchodzi pod kolizje a co do piero wypadek widac malo przeżyłes

Do To
odpowiada  To
4 miesięcy temu

Doucz się chłopcze.” Kolizja jest wtedy gdy uczestnicy nie ucierpieli, jedynie uszkodzeniu uległo mienie”. Ten złom w rowie był nie uszkodzonym? Żal mi takich ludzi, potem inni ” geniusze” czytają takie wypociny i chcą zabłysnąć na forum. Po prostu przestań się ośmieszać…

janek
4 miesięcy temu

kolizja jak każda inna w tym kraju. Nie wiem po co tyle krzyku.

kierowca
4 miesięcy temu

„O losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd”. Mężczyzny??? To jakiś siusiak w krótkich portkach. Mężczyźni nie prują ile fabryka dała bez myślenia o konsekwencjach. Mężczyźni nie pierdzą głośnymi samochodami i ruszają z piskiem opon żeby wszyscy dookoła widzieli. Mężczyźni nie jeżdżą po alkoholu. To wszystko robią pizdeczki i siuśmajtki.

PiS inwigiluje twoj ☎ czyta wysr...wy
4 miesięcy temu

To promile sugerują przepadek auta?
Tylko ze wartość złomu nie pokrywa nawet kosztów służb, a co dopiero sądowych jak i karnych.
Czyli rozje..chali system.

arek BMW 7
4 miesięcy temu

Świetne auta, ale nie dla matołów . Piją benzynę, super 6 cylindrowe benzyny i diesle. Napęd na tył , kto rak pojeździ , to już nie przesiądzie się na przednionapędowe turbo młynki . Pozdrawiam rozsądnych posiadaczy BMW .

Doktor
odpowiada  arek BMW 7
4 miesięcy temu

Debilizm jest dla ciebie groźniejszy niż koronawirus

Nick
odpowiada  arek BMW 7
4 miesięcy temu

Plujesz na te turbiny a to BMW pierwsze i jedyne produkowało silnik z 4! Turbinami. Do tego seria 1 z napędem na przód i 3 cylindry pod maską.

arek
4 miesięcy temu

Co za motłoch

Jacek
4 miesięcy temu

Zbliża się kolejny „RÓBTA CO CHCETA”

Kierowca Seba
4 miesięcy temu

Super👍 rurexy ciotexy na zakręcie i jep ha ha ha

40
0
Napisz co o tym sądziszx