Ugodził nożem, ale przesadził. Dziś przeprasza ojca

Udostępnij
Tweet

Przed Sądem wyrażał skruchę i przepraszał ojca swojej ofiary. Wszystko po ugodzeniu nożem 25-latka, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Oskarżony Mikołaj R. z powiatu ostrowskiego chciał dźgnąć 25-letniego kaliszanina w rękę, ale trafił w inną część ciała, co spowodowało śmierć w szpitalu. Dziś w Sądzie Okręgowym w Kaliszu Mikołaj R. przeprosił ojca zmarłego chłopaka.

Jak informowaliśmy w połowie sierpnia oskarżony 18-latek uzyskał informację, że miały być podjęte jakieś działania ze strony osób związanych z pokrzywdzonym na szkodę jednej z koleżanek sprawcy. 18-latek udał się wraz z drugim 18-latkiem w rejon zamieszkania pokrzywdzonego, gdzie dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych, a gdy 25-latek wyszedł, zadał mu jedno uderzenie nożem. Bezpośrednio przed zdarzeniem sprawca (18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego) spożywał alkohol wraz z innymi osobami w miejscowości Nowe Skalmierzyce.

Jakub N. ma postawiony zarzut nieudzielenia pomocy. Nie brał on bezpośrednio udziału w zdarzeniu – ugodzeniu nożem.

Obaj oskarżeni nie przyznali się do zarzucanych im czynów.

Jakub zeznał, że ugodzony nożem Krzysztof miał wyrządzić fizyczną krzywdę dwóm dziewczynom i stąd zrodził się pomysł, żeby go postraszyć.

Prokurator w akcie oskarżenia stwierdził, że Mikołaj R. trzymając w ręku nóż o długości ostrza 14 centymetrów zadał ranę kłutą powodując masywne krwawienie z wątroby do jamy brzusznej, w wyniku czego pokrzywdzony Krzysztof Sz. zmarł w szpitalu. Jakub N. będąc w mieszkaniu pokrzywdzonego nie wezwał pomocy do rannego 25-latka.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Un
1 rok temu

Co za dziecinne gęby. W życiu bym im nie dal 18 lat. Tak wyglądają mordy rozpieszczonych bachorow którzy w życiu nie przepracowali jednego dnia a dni spędzają na graniu w gry komputerowe i na spożywaniu alkoholu z rówieśnikami

Tatuś
1 rok temu

Rurkowe chłopce ha ha ha takich gnoi do wojska i są zesrani po jednym dniu w koszarach…Brak wojska bezstresowe wychowanie i potem takie pixxeczki łażą po ulicach.

szatanista 👹
1 rok temu

Nie ma się co dziwić, w końcu to ,,grzeczne” dzieci katolusów.

Baryła
1 rok temu

Boki krótko, góra długo gangusy za 5 zł . Widać że to rozpieszczone śmieci swoich wspaniałych wychowanków. 25 lat dla tej malowanej lali, chłopaki się naciesza ta dziewczynką.

Sandra
1 rok temu

Typowe Dzbany! Wystarczy spojrzeć na gowniarstwo

Łysy
1 rok temu

tylko cyklon b

Lividium
odpowiada  Łysy
1 rok temu

Łysy myślałem na Pankuronium ale to by było zbyt delikatne masz racje Cyklon B

Medyk
1 rok temu

Co ojcu po przeprosinach jak chłopak 25 lat nie żyje , a śmieć będzie sobie siedział z naszych podatków i będzie sobie odwiedziny urządzał , dzwonił do mamusi i hu ha wie co jeszcze albo jak mu się nie spodobać jednym zakładzie karnym będzie wnioskował o przeniesienie do innego i tak gnojowi zleci z sześć lat bo tyle dostanie . A ojciec chłopaka ??? I jaka trauma . Dożywocie i odstrzał .

Rudy szwab
odpowiada  Medyk
1 rok temu

Najgorsze jest to że niewiele mu zrobią,totalna patologia i związany z tym niedorozwój

Maian
odpowiada  Medyk
1 rok temu

Najgorsze jest to że dzisiaj w więzieniu to nawet telewizory mają w celach. Za prąd pląsa podatnicy. To jest chore

Halina
1 rok temu

Morda tego z irokezem mówi wszystko!Więzienie go nic dobrego nie nauczy a wręcz przeciwnie, jeśli kiedykolwiek z niego wyjdzie(oby NIE) będzie jeszcze gorszą bestią niż teraz. Więc oko za oko!!!!!

Pozory mylą
odpowiada  Halina
1 rok temu

Tak samo ci zakolczykowani z tunelemi w uszach i innymi kółkami czy pseudo diamencikami. Typowe penerki , ćpunki , pijaczki z dobrego domu na utrzymaniu rodziców. A sąsiedzi oczywiście powiedzą, jaki on porządny był zawsze dzień dobry mówił haha. Pozory mylą. Ci zakolczykowani to penery i ćpuny przeważnie są , banditos i tyle.

Jogi
odpowiada  Pozory mylą
1 rok temu

serio? ktoś z kolczykami to ćpun i bandyta? żałosne

Byk
odpowiada  Pozory mylą
1 rok temu

Masz rację. Niech sobie w nosie kolczyk zrobi, jeden z drugim.

Groszek
1 rok temu

Przed PiS głupota się robi Dożywocie….

Głodnemu chleb na myśli
odpowiada  Groszek
1 rok temu

Ty groszek , zjedź Snickersa bo nie jesteś sobą.

A głodny glodnemu wypomni
odpowiada  Głodnemu chleb na myśli
1 rok temu

😶 😶 😶

Robson
odpowiada  Groszek
1 rok temu

Matka wie ze cpiesz

alex
1 rok temu

I ten ped….ski fryz

Benia
odpowiada  alex
1 rok temu

Na pal i powiesić na iglice pałacu kultury w Warszawie szmaty jedne przeprosiny idiota w szambo dxxila o ptasim móżdżku z nożem na człowieka wykolejeniec jeden

20
0
Napisz co o tym sądziszx