Ugodził nożem, ale przesadził. Dziś przeprasza ojca

Udostępnij
Tweet

Przed Sądem wyrażał skruchę i przepraszał ojca swojej ofiary. Wszystko po ugodzeniu nożem 25-latka, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Oskarżony Mikołaj R. z powiatu ostrowskiego chciał dźgnąć 25-letniego kaliszanina w rękę, ale trafił w inną część ciała, co spowodowało śmierć w szpitalu. Dziś w Sądzie Okręgowym w Kaliszu Mikołaj R. przeprosił ojca zmarłego chłopaka.

Jak informowaliśmy w połowie sierpnia oskarżony 18-latek uzyskał informację, że miały być podjęte jakieś działania ze strony osób związanych z pokrzywdzonym na szkodę jednej z koleżanek sprawcy. 18-latek udał się wraz z drugim 18-latkiem w rejon zamieszkania pokrzywdzonego, gdzie dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych, a gdy 25-latek wyszedł, zadał mu jedno uderzenie nożem. Bezpośrednio przed zdarzeniem sprawca (18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego) spożywał alkohol wraz z innymi osobami w miejscowości Nowe Skalmierzyce.

Jakub N. ma postawiony zarzut nieudzielenia pomocy. Nie brał on bezpośrednio udziału w zdarzeniu – ugodzeniu nożem.

Obaj oskarżeni nie przyznali się do zarzucanych im czynów.

Jakub zeznał, że ugodzony nożem Krzysztof miał wyrządzić fizyczną krzywdę dwóm dziewczynom i stąd zrodził się pomysł, żeby go postraszyć.

Prokurator w akcie oskarżenia stwierdził, że Mikołaj R. trzymając w ręku nóż o długości ostrza 14 centymetrów zadał ranę kłutą powodując masywne krwawienie z wątroby do jamy brzusznej, w wyniku czego pokrzywdzony Krzysztof Sz. zmarł w szpitalu. Jakub N. będąc w mieszkaniu pokrzywdzonego nie wezwał pomocy do rannego 25-latka.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tak prezentuje się psychiatria po remoncie - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Un
10 miesięcy temu

Co za dziecinne gęby. W życiu bym im nie dal 18 lat. Tak wyglądają mordy rozpieszczonych bachorow którzy w życiu nie przepracowali jednego dnia a dni spędzają na graniu w gry komputerowe i na spożywaniu alkoholu z rówieśnikami

Tatuś
10 miesięcy temu

Rurkowe chłopce ha ha ha takich gnoi do wojska i są zesrani po jednym dniu w koszarach…Brak wojska bezstresowe wychowanie i potem takie pixxeczki łażą po ulicach.

szatanista 👹
10 miesięcy temu

Nie ma się co dziwić, w końcu to ,,grzeczne” dzieci katolusów.

Baryła
10 miesięcy temu

Boki krótko, góra długo gangusy za 5 zł . Widać że to rozpieszczone śmieci swoich wspaniałych wychowanków. 25 lat dla tej malowanej lali, chłopaki się naciesza ta dziewczynką.

Sandra
10 miesięcy temu

Typowe Dzbany! Wystarczy spojrzeć na gowniarstwo

Łysy
10 miesięcy temu

tylko cyklon b

Lividium
odpowiada  Łysy
10 miesięcy temu

Łysy myślałem na Pankuronium ale to by było zbyt delikatne masz racje Cyklon B

Medyk
10 miesięcy temu

Co ojcu po przeprosinach jak chłopak 25 lat nie żyje , a śmieć będzie sobie siedział z naszych podatków i będzie sobie odwiedziny urządzał , dzwonił do mamusi i hu ha wie co jeszcze albo jak mu się nie spodobać jednym zakładzie karnym będzie wnioskował o przeniesienie do innego i tak gnojowi zleci z sześć lat bo tyle dostanie . A ojciec chłopaka ??? I jaka trauma . Dożywocie i odstrzał .

Rudy szwab
odpowiada  Medyk
10 miesięcy temu

Najgorsze jest to że niewiele mu zrobią,totalna patologia i związany z tym niedorozwój

Maian
odpowiada  Medyk
10 miesięcy temu

Najgorsze jest to że dzisiaj w więzieniu to nawet telewizory mają w celach. Za prąd pląsa podatnicy. To jest chore

Halina
10 miesięcy temu

Morda tego z irokezem mówi wszystko!Więzienie go nic dobrego nie nauczy a wręcz przeciwnie, jeśli kiedykolwiek z niego wyjdzie(oby NIE) będzie jeszcze gorszą bestią niż teraz. Więc oko za oko!!!!!

Pozory mylą
odpowiada  Halina
10 miesięcy temu

Tak samo ci zakolczykowani z tunelemi w uszach i innymi kółkami czy pseudo diamencikami. Typowe penerki , ćpunki , pijaczki z dobrego domu na utrzymaniu rodziców. A sąsiedzi oczywiście powiedzą, jaki on porządny był zawsze dzień dobry mówił haha. Pozory mylą. Ci zakolczykowani to penery i ćpuny przeważnie są , banditos i tyle.

Jogi
odpowiada  Pozory mylą
10 miesięcy temu

serio? ktoś z kolczykami to ćpun i bandyta? żałosne

Byk
odpowiada  Pozory mylą
10 miesięcy temu

Masz rację. Niech sobie w nosie kolczyk zrobi, jeden z drugim.

Groszek
10 miesięcy temu

Przed PiS głupota się robi Dożywocie….

Głodnemu chleb na myśli
odpowiada  Groszek
10 miesięcy temu

Ty groszek , zjedź Snickersa bo nie jesteś sobą.

A głodny glodnemu wypomni
odpowiada  Głodnemu chleb na myśli
10 miesięcy temu

😶 😶 😶

Robson
odpowiada  Groszek
10 miesięcy temu

Matka wie ze cpiesz

alex
10 miesięcy temu

I ten ped….ski fryz

Benia
odpowiada  alex
10 miesięcy temu

Na pal i powiesić na iglice pałacu kultury w Warszawie szmaty jedne przeprosiny idiota w szambo dxxila o ptasim móżdżku z nożem na człowieka wykolejeniec jeden

20
0
Napisz co o tym sądziszx