Pożary od fajerwerków

Udostępnij
Tweet

Strażacy z Ostrowa tuż po północy zostali poderwani do dwóch pożarów wznieconych przez fajerwerki.

W rejonie ulicy Środkowej w dzielnicy Pruślin zapaliły się tuje. Zanim strażacy dotarli na miejsce, mieszkańcom udało się stłumić ogień.

Po chwili na ulicy Gdańskiej była podobna interwencja. Sąsiedzi puszczając fajerwerki spowodowali pożar żywopłotu, a od niego uszkodzony został zaparkowany pojazd.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Walo
1 rok temu

Polskie obyczaje inflacja nie przedzkadza na sylwestra picie i szczelnie na umor Wielkanoc jedzenia ponad miarę i połowa w kubeł maj weekend majowy grille i całe zgrzewki piwa dymy i picie i sikalnie piwem wszystkich Świętych ogniska za grobach bo ludzie całe zgrzewki zniczy palą Boże Narodzenie znów jedzenia ponad miarę i po świętach połowa w kubeł i od nowa

Wredna Gocha
1 rok temu

Fajerwerki jak i alkohole są dla ludzi ale ludzie w Polsce jak te wieprze umiaru zero połowa wózka w markecie alkoholu połowa sztucznych ogni kasa jest i rozsadza portfele a co niech sąsiedzi widza i słyszą jaki jest jeden z drugim bogaty ile kasy może puścić w powietrze a alkohol wytrabic i puścić w kanał

bc
1 rok temu

No i jak zwykle – w swoje nie puszczę, bo jeszcze coś się stanie, ale w sąsiada…

Kolejooorz74!!!
1 rok temu

Fajnie by było, jakby każdemu kto odpala fajerwerki urywało palce u rąk:) Oczywiście pokrycie kosztów leczenia i żadnej renty!!! Ile dzisiaj było zabitych ptaków, błąkających wycieńczonych psów, jakim trzeba być kretynem by odpalać fajerwerki!!!

Nikt
1 rok temu

Ach żeby mieć tą kasę z fajerwerków, to do wieku emerytalnego by się przetrwało. A niby bieda, jutro puk puk do mopsu bo w powietrze wyleciało. Jednak życzę wszystkiego dobrego w nowym roku, oszczędzajcie wszystkiego nie trzeba mieć.

Pusher pushe
1 rok temu

A ktoś wie. Czy auta jakieś ucierpiały. Lubię tak

Ooo
1 rok temu

Czekam na jakieś info o rozerwanej dłoni, pourywanych palcach i tak dalej 🙂

Adi
1 rok temu

Mam nadzieję, że przeczytam też o pourywanych od petard paluchach. Jakim trzeba być dxxilem by wydawać kasę na takie coś. A frajerzy powinni płacić ze swoich pieniędzy za te akcje plus pokrycie szkód.

Doktor
odpowiada  Adi
1 rok temu

Tobie chyba łeb urwało.

Bolo
odpowiada  Adi
1 rok temu

Jeżeli kogoś stać to czemu nie. W Chinach od wieków co jakieś święto, to strzelają fajerwerkami tak że…

29
0
Napisz co o tym sądziszx