Znaleziono 2 ludzkie ciała w rozkładzie i martwego psa

Udostępnij
Tweet

Makabryczne odkrycie w Koninie. Nieprzyjemny zapach w jednym z bloków był na tyle uciążliwy, że mieszkańcy wezwali wczoraj wieczorem straż pożarną. Strażacy otworzyli drzwi do mieszkania, z którego ulatniał się intensywny zapach. W mieszkaniu znaleziono dwa ciała w znacznym stadium rozkładu i martwego psa.

O tej sprawie informuje koniński portal lm.pl. Wczoraj wieczorem około 19:30 mieszkańcy jednego z bloków przy al. 1 Maja w Koninie wezwali straż pożarną, bo zapach unoszący się na klatce schodowej był już nie do zniesienia. Przyjechała straż i policja. Drzwi do mieszkania, z którego wydobywał się ten zapach były zamknięte. Strażacy musieli je wyważyć. Wewnątrz odkryto makabryczne znalezisko. Były tam dwa ciała, kobiety i mężczyzny w wieku ponad 60 lat, obok leżał martwy pies. Zwłoki były w znacznym stanie rozkładu.

Sprawą zajmuje się teraz prokuratura. Na tym etapie trudno ocenić, co było przyczyną śmierci tych ludzi. Według sąsiadów ta para nie utrzymywała żadnych kontaktów z innymi lokatorami, rzadko wychodzili ze swojego mieszkania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrów pod wodą (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pytek2
1 rok temu

Dwie martwe osoby plus pies. W zamkniętym mieszkaniu. Nie wróżę sukcesu, zważywszy że najbardziej dyspozycyjny wobec reżimu policjant w tym kraju, nie odróżnia głośnika od granatnika.

MAri
1 rok temu

Znieczulica totalna, zeby nie śmierdziało to sąsiedzi by się nie zainteresowali. To jest właśnie martwienie się tylko o siebie, były święta, gdzie sąsiedzki opłatek, jakąś troska o sąsiadów, porażka

ciężarna
1 rok temu

a co mnie Konin??

Gimbo
1 rok temu

Dawniej w Bloku to Ludzie żyły ze sobą jak Rodzina a dziś dobrze że chociaż mówią sobie Dzień Dobry Ja jak byłem młodszy to wszystkich znałem po Imieniu z mojej Klatki i po Szkole czy w Wakacje to na Podwórku były urządzane różne Zabawy aż do Zmierzchu a dziś na Podwórkach pusto Jak i również Starsi robili sobie pogawędki na ławeczkach No ale dziś Dom czy Mieszkanie to Twierdza i nikogo już nie obchodzi co się dzieje u Sąsiada

Wiesiek
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

PiS do tego doprowadził

Albert
odpowiada  Wiesiek
1 rok temu

Ty to musisz mieć ten łeb strzaskany

Błażej
1 rok temu

Skoro rzadko wychodzili z domu to pies załatwial się w mieszkaniu. Dziwne

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Błażej
Ekolog
odpowiada  Błażej
1 rok temu

No niestety, takie sytuacje coraz częściej…najlepiej powiedzieć że,,nie utrzymywali kontaktu” z sąsiadami, bo po co sobie problemy robić i zainteresować się dlaczego osoby mające psa nie wychodzą tyle czasu, choćby na spacer z pieskiem?

Czad to cichy zabójca
odpowiada  Ekolog
1 rok temu

Może się zaczadzili razem z psem, bo pewnie pies by wył z głodu.

9
0
Napisz co o tym sądziszx