Wypadek przy prokuraturze. Strzał był mocny (nagranie z kamerki)

Udostępnij
Tweet

Piątkowy poranek rozpoczął się od poważnego wypadku na ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Brały w nim udział auta osobowe. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Około godziny 8.30 mężczyzna w wieku około 50-60 lat jechał od strony wiaduktu krotoszyńskiego i chciał wjechać na parking przy budynkach Prokuratury Okręgowej i ZAPu.

Kierowca peugeota zasugerował się, że pojazdy na prawym pasie zatrzymały się. Nie dostrzegł w porę jadącego lewym pasem z przeciwka forda mondeo. Zajechał mu drogę i doprowadził do wypadku.

Pasażerka z peugeota została uwięziona w pojeździe. Uskarżała się na trudności w oddychaniu. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do otwarcia drzwi z jej strony.

Kobietę przekazano załodze karetki pogotowia ratunkowego i na sygnałach świetlno-dźwiękowych odwieziono do szpitala.

Pomocne okazało się nagranie z samochodu poszkodowanego, które w sposób obiektywny pozwoliło odtworzyć przebieg zdarzenia.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
1 rok temu

Ty bandyto z drogówki wymuszasz pierwszeństwo chamidło i prawie zabiłeś pasażerkę dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów absolutnie mam nadzieje ze nie będzie taryfy ulgowej i sąd nie da ci forów

Bleeeee
1 rok temu

To co się dzieje w tym miejscu na światłach to nie powinno być w ogóle skrętu w lewo musi dojść w końcu do nieszczęścia żeby coś zmienić

driverer
1 rok temu

Filmik po wypadku pojawił się – można powiedzieć – momentalnie na youtube.
Ten nagrywający to jakiś amator taniej sensacji…?, albo samozwanczy youtuber ?
Mam mocne wrażenie że uderzenia można było uniknąć. Celowe działanie ?
na pewno policja ma co analizowac…w sumie to biegli i sąd, bo na pewno bym się odwołał.

qwertr
odpowiada  driverer
1 rok temu

Który youtuber nie jest samozwańczy?

Jasnowidz
1 rok temu

Uuuu. Ten z Forda to jakiś cwaniak. Mam nadzieję, że ubezpieczalnia się przyjrzy i powoła biegłych. Zero reakcji i hamowania.

89
0
Napisz co o tym sądziszx