Działacze PiS dotarli pod biuro posła PO

Dziś w całej Polsce mają miejsce konferencje prasowe pod siedzibami parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej. O godzinie 16.30 odbył się briefing pod biurem Jarosława Urbaniaka przy ulicy Sienkiewicza w Ostrowie Wlkp.

W ten sposób partia Prawo i Sprawiedliwość przypomina co do tej pory zrobiła w czasach kryzysu. Jednocześnie w kampanii ogólnopolskiej przypomniała jakie działania podejmował rząd Donalda Tuska.

– Chcemy podsumować to, co w ostatnich miesiącach zrobił rząd Prawa i Sprawiedliwości dla Polaków. Ważne jest to, aby skonfrontować to z działaniami rządu Donalda Tuska. Naszym obowiązkiem jest to, by przestrzegać obywateli przed Tuskiem. Przedstawiamy listę rozwiązań rządu Prawa i Sprawiedliwości, które zostały przyjęte w 2022r. Przestrzegamy przed Platformą Obywatelską, bo oni kłamią i dotychczas nie pokazali żadnego programu dla Polski. Jeżeli oni go nie mają, to niech nie przeszkadzają – mówił Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek

– Oni oszukują społeczeństwo i zawsze uważali, że nie ma pieniędzy, bo było przyzwolenie na wyłudzania VAT przez mafie. Rząd Prawa i Sprawiedliwości naprawił finanse publiczne. Za rządów Platformy Obywatelskiej było wysokie bezrobocie, a płaca godzinowa wyniosła kilka złotych za godzinę. Dziś mamy jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w Unii Europejskiej. To my zlikwidowaliśmy nędzę i biedę wśród dzieci. Platforma podniosła wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn. My w czasie kryzysu wspieramy seniorów – wprowadziliśmy trzynastą i czternastą emeryturę. To jest zasadnicza różnica między nimi a nami w prowadzeniu polityki – oznajmił.

Lokalni działacze pod siedzibą Platformy Obywatelskiej podkreślali, że rząd PiS prowadzi działania prospołeczne, jednocześnie przypominając PO podwyżki podatków.

Na koniec wrzucili ściągawkę do skrzynki pocztowej.

CZYTAJ  Zginął na Ukrainie. Osierocił czworo dzieci

279 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
4 miesięcy temu

Dziadki lepiej się wnukami zajmijcie zamiast walczyć jako armia Jarusia. Wstyd i hańba za tych emerytów. Pomyśleć że my młodzi mamy robić na ich emerytury to się wymiotować aż chce.

Jola
4 miesięcy temu

Nie jestem zwolenniczką PiS a zwłaszcza Kaczyńskiego jak słyszę jak on traktuje ludzi , jak im ubliża . Nie wiem iak może człowiek wykształcony tak się zachowywać .

Mieszkanka.
odpowiada  Jola
3 miesięcy temu

Bo wykształcenie z kulturą w parze nie idzie. A tego drugiego mu brakuje

Józwa Butrym
4 miesięcy temu

Wszystko fajnie, tylko porównywać sytuację sprzed prawie 8 lat do tej dzisiejszej, to chyba trochę nietrafione. Mam tylko nadzieję, że na tych ulotkach napisane jest też jak wygląda zadłużenie Polski na dzień dzisiejszy i ile pokoleń będzie je spłacać. I jeszcze, czy pisze tam o zmarnowanych pieniądzach na wybory kopertowe, zakup respiratorów, dofinansowanie do TVP, zbudowany, a potem rozebrany blok elektrowni w Ostrołęce…Jeśli tak, to jestem pełen podziwu, ale jeśli nie, to wicie rozumicie – jest tak samo jak zawsze. A miało być inaczej – jak mówiła premier Szydło i jej wielki mentor zwany prezesem.

Staś pytalski
4 miesięcy temu

Może by ktoś przedstawił osoby ze zdjęcia ze wskazaniem jakie funkcje obecnie pełnią i jakie fuchy mieli przed rządami pis? Więc bez sarkazmów jakie to prospołeczne działania prowadzi pis bo dobrze robi ale przede wszystkim swoim.

Ostrowiak
odpowiada  Staś pytalski
4 miesięcy temu

Dobra myśl, należy wiedzieć jakich JUDASZY nosi Ziemia ostrowska.

Filemon
odpowiada  Ostrowiak
4 miesięcy temu

Judasz jest synonimem zdrady. Kogo więc wg twojego „błyskotliwego rozumu” zdradziły te osoby? Chyba ty ich nie wybierałeś, więc powtórzę skąd Judasze?

***** ***
odpowiada  Filemon
3 miesięcy temu

Z założenia bo nie popiera się partii rządzącej, która okrada własnych obywateli. Kieszenie sobie napchali, pokupili działki intratne za bezcen, rozdali i rozdawają nie swoje pieniądze i doprowadzili kraj do ruiny, zadłużyla na niebotyczne kwoty, które kilka pokoleń będzie spłacać. Dlatego Judasze. Dlatego!!!!!!

Mateusz
4 miesięcy temu

Żyję już trochę na tym świecie i wiem ,że każdy polityk zgarnia głównie dla siebie. Jednak ktoś musi tym wszystkim zarządzać. Patrząc na to przez ostatnie 40 lat wyciągam wnioski. Tylko PIS, tylko Oni. Reszta to darmozjady i złodzieje…..

Adrianna.
4 miesięcy temu

A Pan Wicestarosta stoi jak na ścięciu, partia kazała to poszedł.
Natychmiast do dymisji. Tzw. Leśny Dziadek

wnuczka dziadka
odpowiada  Adrianna.
4 miesięcy temu

Odezwała się dziunia z blokowiska, lat naście. Do dymisji to możesz podać się sama, jeżeli masz możliwość.

Andre
4 miesięcy temu

Banda chorych i porytych przez Jarka fanatyków..masakra.

Pytanie retoryczne
4 miesięcy temu

To sami starsi ludzie są, a gdzie młodzi ?

Jola.
odpowiada  Pytanie retoryczne
3 miesięcy temu

Wyjechali, bo tak dobrze im w tym kraju było. Drugi Budapeszt.

Konfederata.
odpowiada  Pytanie retoryczne
3 miesięcy temu

Młodzi inteligentnie wiedząc co to za magijna organizacja PiS. Dlatego pójdą na wybory i zagłosują na Konfederację .

Antek
4 miesięcy temu

O widzę, że bohaterzy PIS zabrali się za pisanie komentarzy

ccc
odpowiada  Antek
4 miesięcy temu

A antybohaterzy z opozycji też zabrali się do pisania komentarzy.

Pc
odpowiada  Antek
4 miesięcy temu

Pewnie piszę wybrana grupa działaczy. Odpowiedzialna za pion komentarzy;)

Magda
4 miesięcy temu

Tak im żyje się lepiej. Niech pochwalą się sami zmienili prace jak i gdzie awansowali z rodziną ,, przyjaciółmi” i to zaraz na stanowiska kierownicze.

279
0
Napisz co o tym sądziszx