Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

Udostępnij
Tweet

O irytacji pacjentów w szpitalach można często przeczytać w mediach społecznościowych. Najczęściej spowodowane jest to długim oczekiwaniem na diagnozę. Tym razem scenariusz był inny.

87-letni mężczyzna przebywał na oddziale ortopedycznym kaliskiego szpitala. Dziś miał wyjść do domu, ale czekał już tylko na przyjazd członka rodziny. Ponieważ czas mu się dłużył, postanowił nadać dynamiki sytuacji.

Najpierw zaczął rzucać taboretami w pielęgniarki. Po chwili udało się uspokoić mężczyznę. Jednak to nie był koniec. Biały personel wyczuł zapach spalenizny. Okazało się, że pali się materac na którym spoczywał agresor.

Jedna z pielęgniarek wyprowadziła 87-latka z sali, a lekarz wziął materac pod prysznic by tam go ugasić. Na miejsce wysłano 7 zastępów straży pożarnej. Nie było potrzeby ewakuacji pacjentów z oddziału.

Policja dokumentuje zdarzenie i dokona oceny zachowania seniora.

Po godzinie 15-ej dyżurny kaliskiej straży pożarnej odebrał zgłoszenie, że w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, na oddziale ortopedii doszło do pożaru.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tancerze świętowali
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrów
9 miesięcy temu

no nie dziwie się, że nikomu nie zależało na czasie aby go odebrać, współczuje rodzinie z takowymi mieć do czynienia na co dzień nie daj bóg we własnym domu

Li
9 miesięcy temu

Grubo!!!!!! Coś chyba ma z głową ten Pan bo nawet gdyby czas oczekiwania był dlugi tak nikt w pełni rozumu nie robi. Teraz to Pan bedzie leczony chyba ale na oddziale psy…… Koszty tego czynu mimo wszystko powinny być pokryte przez tego Pana.

Iryk
9 miesięcy temu

Tym szpitalu bałagan i nic nie pomagają

Brama życia
odpowiada  Iryk
9 miesięcy temu

A mi w Ostrowskim sZPITALU nie pomogli i tylko dzięki Szpitalowi w Kaliszu żyję.

Bb
odpowiada  Iryk
9 miesięcy temu

Piszecie komentarze jestem ciekawa jak wy byście się zachowali w tej sytuacji ktoś napisał że kaliski szpital nie leczy i są kolejki do lekarzy ja niestety wolę kaliski szpital niż ostrowski a po 2 nie oceniajcie tego co się stało jeśli nie znacie prawdy do końca i aby hejtujecie kaliski szpital

rrrr
9 miesięcy temu

kolejki sa bo nie ma po prostu lekarzy , a jak jest jeden czy dwoch na zmianie to kto ma ogarnac kolejke

Rr
9 miesięcy temu

Obowiązkowo powinien pokryć koszty .no chyba że z głową coś nie tak to zmiana oddziału.

22
0
Napisz co o tym sądziszx