Okradł grób dziecka

Udostępnij
Tweet

Pani Paulina opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym wyraziła dezaprobatę wobec okradzenia dziecięcego grobu.

Cmentarna hieno !!
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby okradać dziecięce groby? Grób naszego dziecka na cmentarzu przy ul.Bema został okradziony już CZWARTY RAZ! Tym razem była to zabawka – wóz strażacki. Złodzieju, jak ci nie wstyd? Dla mnie to jest niepojęte. Pewnie dasz ten samochodzik swojemu dziecku albo wnukowi, a dla mnie ma on wartość sentymentalną- był kupiony na urodziny. Niech Ci ręka uschnie! Karma wraca!
Bardzo proszę o udostępnianie, może złodzieja ruszy sumienie i odda zabawkę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mietek podnietek
1 rok temu

Ludzie to k***; a kto jest bez winy niech pierwszy rzuca kamieniem

Dyzma.
1 rok temu

No niestety hiena bierze żeby przeżyć inaczej gdy tzw, hiena cmentarna kradnie i to z tak sentymentalnego miejsca jakim jest cmentarz. Inaczej u czerwonych oni wrzucają do wykopanej dziury zasypują i traktują zmarłych jak odpady pochodzenia organicznego.

Bieda , biedę, biedą pogania
1 rok temu

W sumie to bieda jest w kraju. Ludzie nie mają pieniędzy na zabawki dla dzieci a przypominam, że idą święta. Trzeba coś położyć pod choinkę dziecku. Prezent musi być. Nawet Pan Redaktor złapał ostatnio złodzieja który ukradł zabawki w Biedronce. Więc co się dziwicie? Dodam jeszcze, że bardzo ładny jest ten wóz strażacki. Okazja czyni złodzieja. Mi też się nie podoba zachowanie złodziei, ale niestety w takim biednym i patologicznym kraju przyszło nam żyć. A Ty paniusiu z dobrego domu, przestań płakać nad rozlanym mlekiem. Przynajmniej inne dziecko będzie miało pożytek z tej zabawki. Syty nigdy nie zrozumie głodnego.

Xd
odpowiada  Bieda , biedę, biedą pogania
1 rok temu

Pracy jest więcej niż chętnych,aktualnie nie znam nikogo kto chce pracować ,a nie może jej znaleźć.

Osw
odpowiada  Bieda , biedę, biedą pogania
1 rok temu

Idz sie leczyc patusie

Krisssssss
odpowiada  Bieda , biedę, biedą pogania
1 rok temu

Co ty musisz mieć w tym swoim łbie? No kuźwa, czytanie twoich poglądów to jak sprzątanie kocich rzygów. Samochód jest tani, ale dla rodziców ma ogromną wartość sentymentalną. Tylko człowiek co ma serce blisko dupy może tak napisać.

Damian
1 rok temu

Osobie która dopuściła się tak haniebnego czynu szczerze i z ręka na sercu życzę wszystkiego najgorszego i nie wesołych świąt,wiem że nie powiniennem ale tu nie da się inaczej tego skomentować.hiena cmentarna.

niezgodny
1 rok temu

Niestety smutna i gorzka prawda o życiu ” Źli ludzie często wcale nie dostają tego , na co zasłużyli „

Jacek
1 rok temu

Można zrozumieć rozżalenie… Ale czy trzeba od razu komuś złorzeczyć?

Bolo
odpowiada  Jacek
1 rok temu

Trzeba!

osw
1 rok temu

trzeba być szują jak ostój zeby z grobu kraść

Iris
1 rok temu

Skandal. Ale te hieny grasują także na cmentarzu przy Limanowskiego. Ginie wszystko, co ładne na grobie.

Tekla
1 rok temu

Po co to na grobach? To nie bajkoland jak by tak każdy przyniósł jedną rzecz na cmentarz każdej osoby co tam leży mielibyśmy wysypisko śmieci a nie cmentarz

Ja
odpowiada  Tekla
1 rok temu

Ta pani miała taką emocjonalną potrzebę położenia zabawki na grobie dziecka, śmietnik to jest na zapadniętych grobach wewnątrz alejek, których dawno już nikt nie odwiedza.

Ostrowianka
odpowiada  Ja
1 rok temu

Tam już nic nie ma przecież tam nikt od dawna jak sama stwierdziłas nie odwiedza opròcz osòb ktòre zamiast wyrzucić do śmietnika wolą podrzucić to też hieny .a skoro nikt już nie odwiedza to powinno być pusto .

Bolo
1 rok temu

Każdego takiego sxxxxysyna złodzieja cmentarnego, zaraz wizerunek prezentować! I specjalna tablica powinna stać koło tej z klepsydrami, i zdjęcia szmaciarzy na nich powinny wisieć!

66
0
Napisz co o tym sądziszx