Alarm bombowy w szpitalu

Udostępnij
Tweet

O 9 rano straż pożarna została wysłana do ostrowskiego szpitala, gdzie pojawiła się informacja podłożonym ładunku wybuchowym. Na całe szczęście okazuje się, że są to ćwiczenia, które mają podnosić sprawność służb na wypadek wystąpienia prawdziwej sytuacji.

Scenariusz przewiduje zagrożenie w nowej części, gdzie znajduje się intensywna terapia i wkrótce zostaną otwarte sale operacyjne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Duży pożar w nocy. 13 zastępów w akcji
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Była pacjentka
10 miesięcy temu

Szanowny Panie Dyrektorze.Czy nie mozna by utworzyć też bardziej komfortowych sal pooperacyjnych.Lazienek za mało,wc za mało,na sali po 9 osób razem kobiety i mężczyżni,wc bez zamknięcia /rozumiem – bezpieczeństo/,ale gdyby były małe sale i przy nich sanitariaty,to warunki pobytu byłyby o wiele lepsze.Dochodzi jeszcze sprawa parkingu,czy noeżna tej zadrzewionej części szpitala przeznaczyć na parking,mielibyście dodatkowy dochód .

Ostrowianka
10 miesięcy temu

Nie pierwszy raz w szpitalu były ćwiczenia Straży Pożarnej i bardzo dobrze . Dxxili antypolskich nie brakuje co widać PO komentarzach piszących jadem nienawiści do PiS gotowi aby stalo się to faktem jak bomba . Nawoływania do mordowania slyszymy od Tuska jak i jego bandy zwanej opozycja .

Grochek
10 miesięcy temu

Masakra teraz wszyscy straszą ludzi wszystko przed PiS

Ostrowianka
odpowiada  Grochek
10 miesięcy temu

Ogarnij się w tym jadzie nienawiści . Za tuska niczego nie będzie bo i strazy pożarnej tez , tak jak juz było .

Slawo
odpowiada  Ostrowianka
10 miesięcy temu

Dokładnie masz racje. Aż skóra cierpnie na myśl że ta menda do władzy może dojść. Aczkolwiek to co robi teraz pis też za bardzo nie jest ok.

Panek car
10 miesięcy temu

Już myślałem że rakieta

6
0
Napisz co o tym sądziszx