Młodzież z kolejnej szkoły bawiła się w Halloween (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Nie tylko uczniowie z czwartego liceum ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. zabawili się w Halloween. Sąsiadujące z nimi III LO również podkreśliło ten czas. Niektórzy z uczniów przebrali się i umalowali swoje twarze.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
1 rok temu

Rodzice tych matołków na pewno są *dumni* ze swych dzieci 🙁 Ich pierwszorzędnym zadaniem to wychować ludzi szlachetnych , mądrych i wspaniałych a tymczasem widzimy że WYHODOWALI swych następców nietkniętych intelektem a do tego bawiących się w trupa , śmierć , ohydę i pogaństwo. FUJ !!!!!!!

Kolezanka
odpowiada  Jan
1 rok temu

Daj spokój swoim wywodom. Przeczytaj sobie Dziady , bo to jest są nasze polskie zaduszki. Też jest tam sama śmierć i mroczność, tyle że nie na wesoło i cukierków dzieci nie zbierają.

Jola.
1 rok temu

I dobrze, niech się dzieciaki cieszą i weselą , wystarczy ,że mieszkają w kraju , w którym wszyscy się żrą z wszystkimi, księża straszą piekłem a sami gwałcą dzieci. Straszny kraj ludzi zawziętych, homofobicznych, nietolerancyjnych. Cieszcie się młodzi, radujcie się a jak dojrzejecue i będziecie już dorośli to mądrze wybierzcie kraj w którym chcecie żyć bo tutaj nie ma dla was przyszłości. Tutaj każda wasza inicjatywa zostanie storpedowania przez ludzi zgorzkniałych, zmurszałych w swoich archaicznych poglądach, o zdemoralizowanym i pazernym klerze , który nie ma już nic wspólnego z Bogiem nie wspomnę. Ja wam to mówię, stara , zmęczona kobieta , która nie ma już innych możliwości tylko czekać tutaj końca. Nie traćcie tutaj swojego życia , bo macie je tylko jedno. Nie zmarnujcie swojej szansy.

Co?
odpowiada  Jola.
1 rok temu

Stara zmęczona kobieto… Ty jak i miliony ludzi Twojego pokroju z całym szacunkiem, walczyłaś o ten kraj wychowałaś dzieci.. co prawda ŻEBRZĄCYCH dodatki.. jak mogliście dopuścić do obecnej sytuacji???? że młodzieży każesz wyjeżdżać z TWOJEGO kraju POKSKA????

Jola.
odpowiada  Co?
1 rok temu

Moje dzieci na szczęście tutaj nie mieszkają i nie muszą liczyć na ” dobrodziejstwo ” tego nierządu. Jak wy , mlodzi mogliście dopuścić tych złodziei , łgarzy i oszustów do władzy. Zostawiliśmy wam normalny , rozwijający się kraj. Cała Europą się z nami liczyła, mieliśmy swoich przedstawicieli w UE na wysokich stanowiskach. Wszystko zostało zaprzepaszczone i oplute. Zostawiliśmy kraj bez długów z otwartymi granicami i możliwościami. Teraz mamy naród podzielony, chamskie ,złodziejskie rządy, które nawet do sypialni ludziom zaglądają. Pazerny , zdemoralizowany kler im wtóruje bo ma z tego ogromne zyski , zyski kosztem zwykłych obywateli. Żaden , ale to żaden rząd sobie nie pozwalał na takie zachowania i marnotrawienie tak ogromnych pieniędzy. Nawet komuna nie zadłużyla Polski na taką skalę jak ten nueudaczny rząd. Młodym pozostaje tylko się stąd ewakuować bo inaczej przyjdzie im spłacać długi tych złodziei i nieudaczników.

ja
odpowiada  Jola.
1 rok temu

to ze jestes powaznie chora widzimy po twoim beznadziejnym wpisie , proponuje udac sie jak najwczesniej do specyjalisty, i ps jak ci sie nie podoba w polsce to z niej wyjedz , i nie zarazaj twoja choraboa spoleczenstwa !!!1

Jola.
odpowiada  ja
1 rok temu

A ty ośle naucz się pisać po polsku. Patriota z Bożej łaski a Polska pisze z małej litery. Tacy to teraz patrioci gawędziarze.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
odpowiada  Jola.
1 rok temu

Rośnie następne pokolenie nieletnich potworków. Wyhodowanych przez smartfony i lewackie hasła… Jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach ; róbta co chceta. Chamskie, wulgarne popisy tej lewackiej swołoczy widzieliśmy na marszu wściekłych wagin. Żal ludzi którzy hodują takie coś.

Jola.

Może opisz jak Bąkiewicz i jego banda zachowywali się podczas marszu pierwszomajowego, jak rzucali ludziom w okna zapalone race , jak wznosili hasła faszystowskie. Może to opisz.

56
0
Napisz co o tym sądziszx