Młodzież z kolejnej szkoły bawiła się w Halloween (ZDJĘCIA)

Nie tylko uczniowie z czwartego liceum ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. zabawili się w Halloween. Sąsiadujące z nimi III LO również podkreśliło ten czas. Niektórzy z uczniów przebrali się i umalowali swoje twarze.

CZYTAJ  Ostrowianin miał ponad 2.5 promila

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
5 miesięcy temu

Rodzice tych matołków na pewno są *dumni* ze swych dzieci 🙁 Ich pierwszorzędnym zadaniem to wychować ludzi szlachetnych , mądrych i wspaniałych a tymczasem widzimy że WYHODOWALI swych następców nietkniętych intelektem a do tego bawiących się w trupa , śmierć , ohydę i pogaństwo. FUJ !!!!!!!

Kolezanka
odpowiada  Jan
5 miesięcy temu

Daj spokój swoim wywodom. Przeczytaj sobie Dziady , bo to jest są nasze polskie zaduszki. Też jest tam sama śmierć i mroczność, tyle że nie na wesoło i cukierków dzieci nie zbierają.

Jola.
5 miesięcy temu

I dobrze, niech się dzieciaki cieszą i weselą , wystarczy ,że mieszkają w kraju , w którym wszyscy się żrą z wszystkimi, księża straszą piekłem a sami gwałcą dzieci. Straszny kraj ludzi zawziętych, homofobicznych, nietolerancyjnych. Cieszcie się młodzi, radujcie się a jak dojrzejecue i będziecie już dorośli to mądrze wybierzcie kraj w którym chcecie żyć bo tutaj nie ma dla was przyszłości. Tutaj każda wasza inicjatywa zostanie storpedowania przez ludzi zgorzkniałych, zmurszałych w swoich archaicznych poglądach, o zdemoralizowanym i pazernym klerze , który nie ma już nic wspólnego z Bogiem nie wspomnę. Ja wam to mówię, stara , zmęczona kobieta , która nie ma już innych możliwości tylko czekać tutaj końca. Nie traćcie tutaj swojego życia , bo macie je tylko jedno. Nie zmarnujcie swojej szansy.

Co?
odpowiada  Jola.
5 miesięcy temu

Stara zmęczona kobieto… Ty jak i miliony ludzi Twojego pokroju z całym szacunkiem, walczyłaś o ten kraj wychowałaś dzieci.. co prawda ŻEBRZĄCYCH dodatki.. jak mogliście dopuścić do obecnej sytuacji???? że młodzieży każesz wyjeżdżać z TWOJEGO kraju POKSKA????

Jola.
odpowiada  Co?
5 miesięcy temu

Moje dzieci na szczęście tutaj nie mieszkają i nie muszą liczyć na ” dobrodziejstwo ” tego nierządu. Jak wy , mlodzi mogliście dopuścić tych złodziei , łgarzy i oszustów do władzy. Zostawiliśmy wam normalny , rozwijający się kraj. Cała Europą się z nami liczyła, mieliśmy swoich przedstawicieli w UE na wysokich stanowiskach. Wszystko zostało zaprzepaszczone i oplute. Zostawiliśmy kraj bez długów z otwartymi granicami i możliwościami. Teraz mamy naród podzielony, chamskie ,złodziejskie rządy, które nawet do sypialni ludziom zaglądają. Pazerny , zdemoralizowany kler im wtóruje bo ma z tego ogromne zyski , zyski kosztem zwykłych obywateli. Żaden , ale to żaden rząd sobie nie pozwalał na takie zachowania i marnotrawienie tak ogromnych pieniędzy. Nawet komuna nie zadłużyla Polski na taką skalę jak ten nueudaczny rząd. Młodym pozostaje tylko się stąd ewakuować bo inaczej przyjdzie im spłacać długi tych złodziei i nieudaczników.

ja
odpowiada  Jola.
5 miesięcy temu

to ze jestes powaznie chora widzimy po twoim beznadziejnym wpisie , proponuje udac sie jak najwczesniej do specyjalisty, i ps jak ci sie nie podoba w polsce to z niej wyjedz , i nie zarazaj twoja choraboa spoleczenstwa !!!1

Jola.
odpowiada  ja
5 miesięcy temu

A ty ośle naucz się pisać po polsku. Patriota z Bożej łaski a Polska pisze z małej litery. Tacy to teraz patrioci gawędziarze.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
odpowiada  Jola.
5 miesięcy temu

Rośnie następne pokolenie nieletnich potworków. Wyhodowanych przez smartfony i lewackie hasła… Jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach ; róbta co chceta. Chamskie, wulgarne popisy tej lewackiej swołoczy widzieliśmy na marszu wściekłych wagin. Żal ludzi którzy hodują takie coś.

Jola.
odpowiada  Raz sierpem raz młotem czerwoną
5 miesięcy temu

Może opisz jak Bąkiewicz i jego banda zachowywali się podczas marszu pierwszomajowego, jak rzucali ludziom w okna zapalone race , jak wznosili hasła faszystowskie. Może to opisz.

Maniek
5 miesięcy temu

Tragedia. Polacy opanujcie się. Mamy swoje słowiańskie święta i wierzenia.

Polak przez duze "P"
5 miesięcy temu

Wszystko rozumiem. Dobra zabawa itp. I tylko kilka normalnych fotek uczniów a reszta to nasrane w głowach „gówniaki z diabelskimi rózkami i strzelające do siebie panienki. Kiedyś 4lo miało poziom. Teraz niestety te roczniki mocno idą w patologię społeczną…

Bleee
5 miesięcy temu

Ludzie, co za szkoła…🤦

Przedstaw się
5 miesięcy temu

Krytykują halloween tylko ruskie onuce, smutasy. Istotą zachodniej kultury jest zabawa, swoboda i to ich boli bo wszystko by chcieli kontrolować. Czy chcemy czy nie z zachodu ciągnie kultura zachodnia, widocznie bardziej atrakcyjna niż wschodnia. Trzeba się pogodzić. Mini spódniczki, dyskoteki, gołe panie na wystawach lokali z uciechami, halloween, wszystko to są elementy kultury masowej zachodu. Stare zgredy wolą Putina, ale nie młodzi. Jest nadzieja w tym kraju.

Rudy
5 miesięcy temu

Wszystko zrobią, byle się pokazać na Fb, I TikTok. W tych strojach mogliście przywitać Tuska w Ostrowie, albo lepiej,popędzić go z Miasta.

???
odpowiada  Rudy
5 miesięcy temu

Mogłeś go przepędzić , mogłeś demonstrować , innym każesz a sam jak tchórz cicho siedziałeś. Tacy to właśnie wy zwolennicy krasnala ogrodowego z Żoliborza jesteście. Krzyczycie , wrzeszczycie ale robotę mają inni za was wykonać. Nie widziałam was kiedy Tusk przyjechał, ani jeden tchórz się nie pojawił. No ale też się nie dziwię, bo tak właśnie przegrywa się z inteligencją, właśnie tchórzostwem.

Karol
5 miesięcy temu

Bardzo fajny pomysł. Młodzież się przebrała i miała trochę zabawy w ostatni dzień tygodnia.
Liczył się pomysł i wykonanie.
SUPER

bartek
5 miesięcy temu

Jak do dupy choroba sie uczepi to wszyscy nabiora pokory.

Rysiu biznesmen nie pracujący w zawodzie
5 miesięcy temu

Mieli straszyć to straszą: księdzem, zakonnicą, lekarzem, pielęgniarką…. jakie czasy takie potwory….

56
0
Napisz co o tym sądziszx