Znaleziony w pustostanie jednak został zamordowany

Dwóch 18-latków zostało aresztowanych pod zarzutem popełnienia zabójstwa 60-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono w jednym z pustostanów w Zacharzewie przy drodze krajowej nr 36.

Bezpośrednio po odnalezieniu ciała pisaliśmy, że denat miał ranę głowy. Sekcja zwłok i ustalenia śledczych pozwoliły na zatrzymanie sprawców zabójstwa.

– W nocy z 11 na 12 października poprzez zadawanie kopnięć, uderzeń rękoma, drewnianym kołkiem, jak również butelką, spowodowali u pokrzywdzonego uszkodzenia ciała, które doprowadziły do jego śmierci – powiedział Maciej Meler rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Nastolatkowie przyznali się do winy. Wyjaśnili, że tego dnia spożywali wspólnie alkohol, przemieszczali się po różnych dzielnicach miasta, nagrywali filmiki, które planowali umieścić w internecie. Później postanowili udać się do jego z pustostanów i zaatakować przebywającego tam mężczyznę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w znaki i odjechał (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KaKa
1 rok temu

Nie mówcie, że ten gruby po lewej go zatrzymał…. 😀

Hyunnn
1 rok temu

Ładnie ich rodzice wychowali na patusów i degeneratów, ciekawe kim rodzice są na codzień?

Gimbo
odpowiada  Hyunnn
1 rok temu

Większość życia w Pudle

Maja
odpowiada  Hyunnn
1 rok temu

Hyunn masz dzieci? Wydaje mi się, że nie masz, lub jeśli je masz to jesteś święcie przekonany , że to anioły w ludzkiej skórze. Trwaj w tym przekonaniu dalej…

Rychu
1 rok temu

Dwóch na starego 60 latka. Co stracił wszystko, nawet życie. W maszynę i na pasze do lisów, przerobić, Penery.

PIS LOVE END EXTASY
1 rok temu

Tylko PIS Nas wyzwoli, to morderstwo to Wina jak zawsze TUSKA. Nie wiem co on tam miał do tego, ale tak każą pisać, że to wina Tuska. A że jak większość wyborców PIS ledwo skończyłem podstawówkę to mi się wszystko zgadza.

Knorke
1 rok temu

Wyłączyć im Internety!!

Gimbo
1 rok temu

Ofiara była Zwolennikem PiS a Mordercy to Prawnuki Ubeków i podobno Totalna Opozycja szykuje się na Wiosnę do obalenia Rządu i morderstw Ci mordercy już zaczęli jak i również Ci co Zamordowali Rodzine w Tarnowie

Żółte papiery
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

Opowiesz o tym psychiatrze

Gimbo
odpowiada  Żółte papiery
1 rok temu

Masz dzisiejszy przykład z Warszawy jak taki Skurwiel jak TyPrawnuk znanego Ubeka Cyrankiewicza chciał przez pięść rozmawiać z Królem Polski Jarosławem

39
0
Napisz co o tym sądziszx