Marszałek Grodzki odwiedził Ostrów

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwiedził Ostrów Wielkopolski. Okazją do wizyty było otwarcie wystawy poświęconej historii Senatu, którą można obejrzeć na wprost Ratusza. Dodatkowo marszałek spotkał się z młodzieżą.

Wcześniej odwiedził ostrowski szpital oraz nowy DPS. Marszałek był pod wrażeniem liczby urodzeń dzieci na ostrowskiej porodówce.

CZYTAJ  Sara James i Varius Manx - zapowiedź

86 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xyz
5 miesięcy temu

Gostom + Grodzki = para 10-lecia

POganiacz bydła
5 miesięcy temu

…. KOPERTfild, już 575 dni ukrywa się za imunitetem nie stawiając się do sądu. Czeka aż mafia POwska wygra wybory wtedy zgodnie z doktryną chama Neumanna….. Będziesz w PO będziemy cię k…. Bronić jak niePOdległości.

Obrzydliwy TYP
5 miesięcy temu

SPLUGAWIŁ nasze miasto swoją obecnością!!!! Jeszcze dr Tarchalski koło niego !!!!! Boże!!! Mam nadzieję ,że musiał, anie chciał.

chętny na szparagi.
5 miesięcy temu

Z tego Grodzkiego to ale frajer , brał kopertami , zamiast reklamówkami.

jkl
odpowiada  chętny na szparagi.
5 miesięcy temu

reklamówki to tylko dla rudego gangstera donalda, reszta tylko koperty , swoją drogą włoska mafia przy PO to pikuś, chłopcy w krótkich spodenkach hahahahaha,co znaczy ***** *** ?wyjaśniło się JÓZEF BĄK

reklamówka
odpowiada  chętny na szparagi.
5 miesięcy temu

przecież w tej formacji to samo frajerstwo, pokaż jednego który nim nie jest

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
5 miesięcy temu

Tylko dlatego odwiedził, że drugą dominującą siłą w sejmiku województwa wielkopolskiego którego jest marszałkiem jest Polskie Stronnictwo Ludowe. I tu znajdujemy wyjaśnienie tej wizyty pomimo tego, że z hukiem wielkim platforma obywatelska  wypixxxxiła ze swoich struktur złotoustego i jemu podobnych w ostatnich wyborach samorządowych. Układ sił politycznych w radzie powiatu nie wymagałby przyjęcia do koalicji tychże peeselowskich knurów którzy osiągnęli żenujący wynik podczas ostatnich wyborów do rady powiatu. Jednakże złotousty to szczwany lis kuty na cztery  o czym już wcześniej pisałem. Przewodniczącym jego rady jest młodociany z tejże partii. O czymże tutaj dalej pisać ! Wszystko jasne jak słońce jest. Wieczoru wolnego od zaprzańców wszelakich życzę.

olek
5 miesięcy temu

same peło i ten skrecina w tle

obiektywny
5 miesięcy temu

Przeciwnicy pisu WYTRWAJCIE mam nadzieję, że to już się kończy.

cyngiel don
odpowiada  obiektywny
5 miesięcy temu

Przeciwnicy pisu WYTRWAJCIE chyba że są żółwiami to doczekają bo te długą żyją, swoją drogą dobre łapówy te gangusy z PO biorą

machoń
5 miesięcy temu

a srowid już tylko w szpitalach 🙂

Szymon
5 miesięcy temu

Kto go tutaj zaprosił 🤦‍♂️a już patrząc na tych wszystkich ludzi wokół niego ręce brązowe po sam łokieć, szok, jakich ludzie robią z siebie kretynów 🤦‍♂️

J23
5 miesięcy temu

Starosta i senatorka przy koperciarzu ŻENADA

86
0
Napisz co o tym sądziszx