Marszałek Grodzki odwiedził Ostrów

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwiedził Ostrów Wielkopolski. Okazją do wizyty było otwarcie wystawy poświęconej historii Senatu, którą można obejrzeć na wprost Ratusza. Dodatkowo marszałek spotkał się z młodzieżą.

Wcześniej odwiedził ostrowski szpital oraz nowy DPS. Marszałek był pod wrażeniem liczby urodzeń dzieci na ostrowskiej porodówce.

CZYTAJ  Znany sędzia przyjeżdża do Ostrowa

86 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xyz
3 miesięcy temu

Gostom + Grodzki = para 10-lecia

POganiacz bydła
3 miesięcy temu

…. KOPERTfild, już 575 dni ukrywa się za imunitetem nie stawiając się do sądu. Czeka aż mafia POwska wygra wybory wtedy zgodnie z doktryną chama Neumanna….. Będziesz w PO będziemy cię k…. Bronić jak niePOdległości.

Obrzydliwy TYP
3 miesięcy temu

SPLUGAWIŁ nasze miasto swoją obecnością!!!! Jeszcze dr Tarchalski koło niego !!!!! Boże!!! Mam nadzieję ,że musiał, anie chciał.

chętny na szparagi.
3 miesięcy temu

Z tego Grodzkiego to ale frajer , brał kopertami , zamiast reklamówkami.

jkl
odpowiada  chętny na szparagi.
3 miesięcy temu

reklamówki to tylko dla rudego gangstera donalda, reszta tylko koperty , swoją drogą włoska mafia przy PO to pikuś, chłopcy w krótkich spodenkach hahahahaha,co znaczy ***** *** ?wyjaśniło się JÓZEF BĄK

reklamówka
odpowiada  chętny na szparagi.
3 miesięcy temu

przecież w tej formacji to samo frajerstwo, pokaż jednego który nim nie jest

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
3 miesięcy temu

Tylko dlatego odwiedził, że drugą dominującą siłą w sejmiku województwa wielkopolskiego którego jest marszałkiem jest Polskie Stronnictwo Ludowe. I tu znajdujemy wyjaśnienie tej wizyty pomimo tego, że z hukiem wielkim platforma obywatelska  wypixxxxiła ze swoich struktur złotoustego i jemu podobnych w ostatnich wyborach samorządowych. Układ sił politycznych w radzie powiatu nie wymagałby przyjęcia do koalicji tychże peeselowskich knurów którzy osiągnęli żenujący wynik podczas ostatnich wyborów do rady powiatu. Jednakże złotousty to szczwany lis kuty na cztery  o czym już wcześniej pisałem. Przewodniczącym jego rady jest młodociany z tejże partii. O czymże tutaj dalej pisać ! Wszystko jasne jak słońce jest. Wieczoru wolnego od zaprzańców wszelakich życzę.

olek
3 miesięcy temu

same peło i ten skrecina w tle

obiektywny
3 miesięcy temu

Przeciwnicy pisu WYTRWAJCIE mam nadzieję, że to już się kończy.

cyngiel don
odpowiada  obiektywny
3 miesięcy temu

Przeciwnicy pisu WYTRWAJCIE chyba że są żółwiami to doczekają bo te długą żyją, swoją drogą dobre łapówy te gangusy z PO biorą

machoń
3 miesięcy temu

a srowid już tylko w szpitalach 🙂

Szymon
3 miesięcy temu

Kto go tutaj zaprosił 🤦‍♂️a już patrząc na tych wszystkich ludzi wokół niego ręce brązowe po sam łokieć, szok, jakich ludzie robią z siebie kretynów 🤦‍♂️

J23
3 miesięcy temu

Starosta i senatorka przy koperciarzu ŻENADA

86
0
Napisz co o tym sądziszx